13/05/2026
We geven jullie graag wat extra info mee voor de keizerschieting van komende zondag:
- Het adres dat kan worden ingegeven in de GPS is E. De Blockstraat in Wintam, volg de pijlen naar Zeesluis Wintam. Of geef nieuwe zeesluis in als je via Waze of Google rijdt. Van zodra je in het centrum van Wintam komt, zal je de wi**en zien staan.
- Er is de mogelijkheid om ter plaatse te eten. Er is een frituur aanwezig waarvoor NIET moet gereserveerd worden.
- De dag van de keizerschieting passeert ook de 1000 km tegen kanker aan ons plein. Om die reden zal er maar langs 1 kant van de weg kunnen geparkeerd worden (de kant van de vaart). We voorzien ook extra parkeermogelijkheden op het terrein zelf maar door de hevige regenval van deze week, bekijken we pas zondag of we deze parkeerplaatsen gaan open zetten.
Alternatieven om te parkeren zijn er aan de kerk van Wintam (ongeveer 500 m wandelen)
- Op wi**en 2 en 3 gaat er een blokschieting door met als prijzen een boog 'Topoint Starting 36' en hogedrukreiniger 'Karcher K4'.
Bedankt aan alle sponsors om dit mogelijk te maken!