11/09/2026
๐โ๐๐ธ ๐ต๐ฒ๐ฏ ๐ฒ๐ฐ๐ต๐ ๐น๐ฎ๐ป๐ด ๐ด๐ฒ๐น๐ฒ๐ฒ๐ฟ๐ฑ!โ
En toch valt het resultaat soms tegenโฆ
Veel jongeren willen het รฉcht goed doen, maar weten gewoon nog niet goed ๐ฉ๐ฐ๐ฆ ze moeten leren. Hoe begin je aan een toets? Hoe plan je zonder alles uit te stellen? Hoe herhaal je zodat de leerstof ook blijft hangen? En wat als stress het overneemt?
Net daarom is het begin van het schooljaar een fijn moment om hiermee aan de slag te gaan. ๐๐ฐ๐ฐ๐ณ ๐ฅ๐ฆ ๐ต๐ฐ๐ฆ๐ต๐ด๐ฆ๐ฏ ๐ฆ๐ฏ ๐ต๐ข๐ฌ๐ฆ๐ฏ ๐ป๐ช๐ค๐ฉ ๐ฃ๐ฆ๐จ๐ช๐ฏ๐ฏ๐ฆ๐ฏ ๐ฐ๐ฑ ๐ต๐ฆ ๐ด๐ต๐ข๐ฑ๐ฆ๐ญ๐ฆ๐ฏ, kunnen jongeren nu al een aanpak ontwikkelen waar ze de rest van het schooljaar op kunnen terugvallen.
In ons groepstraject ๐๐ฒ๐ฟ๐ฒ๐ป ๐๐ฒ๐ฟ๐ฒ๐ป gaat coach Astrid samen met jongeren van 12 tot 14 jaar heel praktisch aan de slag.
Geen saaie theorielessen ๐, maar oefenen met hun eigen cursussen en toetsen. Zo ontdekken ze stap voor stap wat voor hen werkt en kunnen ze het meteen toepassen op school en thuis.
โจ Plannen en overzicht krijgen
โจ Slim herhalen en onthouden
โจ Samenvatten op een manier die รฉcht helpt
โจ Een goede aanpak voor toetsen
โจ Omgaan met toetsstress
We houden de groep bewust heel klein: ๐ฆ๐๐ฑ๐ข๐ฆ๐๐๐ฅ ๐ ๐ฃ๐จ๐ง๐ ๐๐ซ๐๐ง. Zo is er voldoende ruimte om echt mee te kijken naar wat elke jongere nodig heeft.
๐ Maandag 28/9, 5/10, 12/10, 19/10 en 26/10
โฐ 18.30 โ 19.30 uur
๐ Puber(t)aal Genk โ Rozenkranslaan 20 bus 12
๐ถ โฌ150 voor de volledige reeks โ gespreid betalen kan
Er zijn maar 4 plaatsen beschikbaar voor deze reeks. Wil je dat je zoon of dochter erbij is? Wacht dan liever niet te lang met inschrijven. ๐
๐ Inschrijven:
https://barbaraengelen.plugandpay.nl/checkout/groepstraject-leren-leren