07/03/2026
SchoolSterk
Ik ben Katelijn De Doncker. Leercoach met ervaring als als leerling, leerkracht, ondersteuner, ouder, leerlingbegeleider in (buiten)gewoon secundair onderwijs.
07/03/2026
06/02/2026
We zien het helaas nog te vaak ...leerlingen die niet meer naar school geraken. Dat is niet iets dat plots gebeurt. (H)erken op tijd de signalen als ouders, als school, als netwerk... Op die manier kunnen we voltijds schoolweigeren vermijden. 💕
19/12/2025
We hebben onze examenperiode afgerond op school en delen alvast mee dat er door enkele verschuivingen opnieuw vrije plaatsen zijn op Campus Impuls.
Interesse? Neem contact op met de school.
📌VRIJE PLAATS IN
-1e jaar B-stroom
-2e jaar A-stroom Economie (Oostakker)
-3e jaar Natuurwetenschappen A*O
-3e jaar Humane Wetenschappen A*O
-3e jaar Economische Wetenschappen A*O
-3e jaar Bedrijf en Organisatie TSO
-4e jaar Technologische Wetenschappen TSO
-4e jaar Natuurwetenschappen A*O
-5e jaar Economie - Moderne Talen A*O
-5e jaar Wetenschappen-wiskunde A*O
-5e jaar Inform. en communicatiewetenschappen TSO
-5e jaar Logistiek BSO
25/11/2025
19/11/2025
🔎www.SchoolSterk.be
24/10/2025
Waar jongeren zonder autisme of andere beperking zich enkel moet focussen op de leerstof (omdat al de rest vlot loopt), volgt een leerling met een beperking een extra curriculum, namelijk het begrijpen van de schoolomgeving en zich managen op school. Thuis volgt vaak de ontlading. Wanneer ouders zeggen dat hun kind steeds boos of verdrietig thuiskomt, luister dan....naar school gaan vraagt dan te veel. Zoek wat hij/zij nodig heeft om rust te vinden. Een leuke uitdaging!💕
Vandaag stond ik voor een fantastische groep leerkrachten van scholen Tectura. We hadden het over kijken onder het gedrag en de kracht van verbinding zoals Peter Adriaenssens het hier ook zo mooi beschrijft. Ik koop alvast zijn boek!
Klik hier om uitgelicht te worden.
Plaats
Type
Telefoon
Website
Adres
9240