TJ Sokol Cholupice B vs. TJ Sokol Lochkov 5:4 (3:3)

⚽️ Lukáš Vondra
⚽️ Roman Janoušek

Photos from Sokol Cholupice's post 26/04/2024

Individuální úspěchy v kategorii U12 a WU13

Lucie Šrámková byla nominována na výběrový dívčí kemp kategorie WU13 pro Prahu a Středočeský kraj, který se v březnu uskutečnil v areálu Sportcentrum Brandýs nad Labem.

Antonín Slavík se přes 3 nominační kempy dostal až do finální nominace hráčů neligového výběru Prahy. Pod vedením svazových trenérů Jana Špinky, Davida Perla a Martina Kameníka bude náš klub reprezentovat 8.5.2024 na semifinálovém turnaji okresních výběrů kategorie U12 v Roudnici nad Labem.

24/04/2024

TJ Spoje Praha vs. TJ Sokol Cholupice "B" 9:1 (5:0)
MŽ - U12 | 15. kolo | 19.04.2024

Komentář trenéra Martina Slavíka: "V pátečním zápase jsme na hřišti soupeře tahali od začátku za kratší konec. Byl vidět věkový rozdíl a soupeř rozhodl o svém vítězství už v prvním poločase. Našim hráčům se nedala upřít snaha, ale bohužel většinu nadějných šancí nedotáhli do konce. Za snahu byli nakonec odměněni alespoň jedním gólem, který vsítil po úspěšném napadání rozehrávky soupeře Toncek Slavík."

23/04/2024

TJ Sokol Cholupice vs. Prague Raptors FC 0:3 (0:2)
1.A třída sk. B | 23. kolo | 21.04.2024

Komentář trenéra Aleše Burdy:

"Domácí utkání proti Raptors je další v řadě, které se mi nehodnotí vůbec snadno. Rozhodly dva faktory, naše střelecká impotence, a laciné až naivní individuální chyby v obranné fázi. Je to o to smutnější, že z odehraných sedmi utkání jarní části jsme, z mého pohledu, ani v jednom nebyli horším týmem. Budeme dál tvrdě pracovat a já věřím, že úspěch se dostaví, věřím svému mužstvu.

Děkuji všem věrným fanouškům, kteří i ve velmi chladném a nepříznivém počasí vážili cestu na náš domácí stadion."

23/04/2024

21/04/2024

21/04/2024

SK Střešovice C vs. TJ Sokol Cholupice B 8:0 (2:0)

SPŘ | 14.kolo | 12.04.2024

Po těsné prohře z minulého kola se v pátečním utkání štěstí přiklonilo na naši stranu. Soupeř do hry vstoupil v obou utkáních velmi energicky a útočně. Mladším hráčům se naštěstí podařilo počáteční tlak soupeře zastavit prvním gólem a následně už v utkání dominovali. Starší fotbalisté statečně doháněli náskok soupeře z prvních minut a v druhé části zápasu už soupeře přehrávali, a i díky tomu nakonec v součtu získaly více gólů Cholupice. A kluci to umí roztočit nejen na hřišti, ale i šatně, jsou prostě skvělí! Dílčí výsledky: 13:7 / 7:15.

15/04/2024

FK Řeporyje vs. TJ Sokol Cholupice 2:0 (1:0)
1.A třída sk. B | 22. kolo | 13.04.2024

"Do Řeporyj jsme přijeli získat tři body a napravit domácí ztrátu z předchozího utkání. Naším záměrem bylo eliminovat největší zbraně soupeře, což je kvalitní defenzíva ve více hráčích a velmi dobře prováděné rychlé protiútoky.

Díky kvalitní předzápasové přípravě jsme vstoupili do zápasu aktivně a byli od první minuty lepším týmem. Jsem hrdý na své chlapce, jak k zápasu přistoupili, jak plnili taktické pokyny a jakou předváděli hru. Bohužel, větší množství našich vyložených šancí zůstalo nevyužito, a byli jsme to my, kdo po trestném kopu soupeře, a nedůrazu při dorážce, inkasoval.

Do druhého poločasu jsme šli s jasným cílem zvýšit aktivitu a prolomit střeleckou smůlu. Pracovali jsme precizně a kvalitně, ovšem bez gólového efektu. V závěru, kdy hra byla již poměrně otevřená, jsme inkasovali na konečných 0:2.

Opravdu si myslím, že jsme po celý zápas byli lepším týmem, o to víc ztráta bodů bolí."

Photos from Sokol Cholupice's post 14/04/2024

TJ Sokol Cholupice "B" vs. TJ Praga "C" 2:1 (1:0)
MŽ - U12 | 14. kolo | 13.04.2024

Komentář trenéra Martina Slavíka: "Velice bojovné a napínavé utkání, kdy se na naší straně střídaly lepší a horší momenty. Do zápasu jsme nevstoupili dobře a soupeř šel málem hned v první minutě do vedení. Po několika minutách se hra vyrovnala a naši hráči si vypracovali i několik slibných příležitostí. Těsně před poločasovou pauzou nám pak vyšel rychlý protiútok, ze kterého skórovala střelou o břevno Lucka Šrámková. Druhý poločas byl hodně podobný tomu prvnímu. Vyrovnaná hra, kdy na jedné straně několikrát zabránil náš brankář hostům ve vyrovnání, na straně druhé jsme pak nejprve nedokázali přidat gólovou pojistku, ale díky povedenému signálu při rohovému kopu nakonec poslala naše mužstvo do dvougólového vedení opět Lucka Šrámková. Necelých dvacet minut před koncem zápasu se prosadil i náš soupeř a závěr zápasu tak nabídl ještě několik nervydrásajících situací před oběma brankami, nakonec se šťastným a vítězným koncem pro naše mužstvo. Všichni hráči v zápase ukázali maximální nasazení a bojovnost. Vítězstvím pak prodloužili počet soutěžních utkání bez prohry na tři."

13/04/2024

13/04/2024

TJ Sokol Cholupice B vs. TJ Točná 2:0 (0:0)
2. třída sk. A | 14. kolo | 13.04.2024

⚽️ Roman Janoušek (p)

12/04/2024

Dan Potoček, trenér B-týmu:

"Zdravím všechny příznivce cholupického fotbalu. Zítra od 11:00 hrajeme derby s Točnou. Pro nás všechny je tento zápas nesmírně důležitý a všichni ho budeme chtít zvládnout. K tomu abychom ho zvládli potřebujeme i podporu každého z vás.

Vezměte přítelkyně, manželky, manžela, psa, kočku a přijďte si zpříjemnit sobotní dopoledne do Cholupic, my se vám pokusíme odměnit pěkným, koukatelným a bojovným výkonem!"

Photos from Sokol Cholupice's post 09/04/2024

Sokol Dolní Počernice vs. TJ Sokol Cholupice 4:4 (2:1)
MŽ "B" | 13.kolo | 06.04.2024

Komentář trenéra Jiřího Rampíra: Mladší žáci "B" o víkendu odehráli první jarní zápas proti týmu Sokol Dolní Počernice na jejich domácím hřišti. I přesto, že jsme inkasovali několik gólů, skóre nakonec skončilo 4:4 vyrovnanou hrou s náznakem intenzity. I přes několik chyb jsme si dokázali udržet bojovný přístup až do konce zápasu. Každý tým měl své šance na vítězství, což z následného remízového výsledku dělá férový výsledek. Budeme se nyní zaměřovat na zlepšení našich slabých stránek a udržení pozitivního momentu do dalších zápasů.