Liščí Trus
24/06/2023

Tak nejsme první no a coo 🎶 Liščí Trus ♥️

16/06/2023

Poslední zápas sezóny jsme nezačali dobře a brzy jsme prohrávali 2:0. Naštěstí Trus se nikdy nevzdává a postupně jsme zápas otočili a nakonec si připisujeme vítězství 2:6 a sezónu tak zakončujeme na SOLIDním čtvrtém místě, které zapíjíme v hospodě Solid. Ale pozor soupeř se dnes zatím ve třetím poločase drží a tak vás o konečném výsledku budeme teprve informovat. TRUS!!!

11/06/2023

Dnes výhra proti Les Bizerâns 5:0. Soupeř totiž hodinu před zápasem oznámil, že nedorazí. Dali sme tak aspoň prdelačku a teď už slavíme kontumační výhru v hospodě. TRUS!!!

21/05/2023

I se včerejším zápasem v nohách se nám dnes podařilo zvítězit a navíc každý hráč v poli si připsal po jednom gólu a jedné asistenci! TJ Tvoja Mama 4:7 Liščí Trus

20/05/2023

Dnes jsme i přes festival zahozených šancí přejeli FC Eintopf 6:2. (Jo a minule se Slovenskočesko 4:4) TRUS!!!

29/04/2023

Dnes jsme opět museli lepit sestavu, do brány se tak postavil poprvé v kariéře zraněný Myry a do útoku byl povolán věrný fanoušek Anti. Oba skvělými výkony, Anti navíc korunovaným gólem, přispěli k vítězství 5:2 nad týmem Colombia. TRUS!!!

23/04/2023

Prohrávali sme, otočili sme, ale prohráli sme.
FC Atlepast 4:3 Liščí Trus

16/04/2023

Proti prvnímu se nečekaly zázraky a protože půlka týmu měla kocovinu, tak se ani nekonaly. Liščí Trus 2:10 Litrpůl FC

26/03/2023

Série proher přerušena! Dnes jsme doma ve fyzicky náročném a na góly bohatém zápase porazili Ambassadors FC Praha 7:5. TRUS!!!

19/03/2023

I přes to, že jsme dnes výjimečně byli snad i lepším týmem, tak přichází další prohra. Po hrubkách v obraně (včetně vlastního gólu) prohráváme s Mazurkou 4:3 😔

12/03/2023

Dnes jsme bohužel smolně inkasovali hned v samotném začátku zápasu. Sami jsme dlouho nemohli protrhnout střeleckou smůlu. Soupeři tam klasicky padalo skoro všechno a poločas tak skončil 0:3. Ve druhém jsme zabrali a chvíli to vypadalo, že by se dal zápas ještě zdramatizovat, ale za stavu 2:3 jsme přidali další hloupé chyby a bylo po zápase. Liščí Trus 3:6 Sešrotuj bábu taky

09/03/2023

Skvělá zpráva před začátkem jarní části sezóny: Dnes přisla na svět nová trusí fanynka! A pozor, má i perfektní trusí jméno eLiška! 🦊Karlosi gratulujeme a píšeme ti samozřejmě pokutu.
Ostatní nezapomeňte, že můžete přijít gratulovat a hlavně fandit už tuto neděli na naše domácí hřiště na Proseku, kde od 10:20 sehrajeme první jarní zápas! TRUS!!!

10/12/2022

Liščí tvrz dnes byla bohužel dobyta. Hned na začátku jsme přišli o jediného hráče na střídání , následně jsme inkasovali a odpovědět už jsme přes veškerou snahu nedokázali. Naopak soupeř ještě v závěru zvýšil z brejku a konečné skóre je tak Liščí Trus 0:2 Ligový soubor deziluzy. Na večerní rozlučce s půlsezonou tak budeme muset vypít hodně piv abychom z úst dostali pachuť dnešního výsledku, něco mi ale říká, že to zvládneme. TRUS!!! 🦊💩🍺

04/12/2022

Proti vedoucímu týmu tabulky jsme dnes nezačali vůbec dobře. Po rychlé kombinaci jsme v první minutě prohrávali 1:0 a vypadalo to na debakl. Nakonec jsme ale odehráli vyrovnané utkání, kde soupeř byl sice více na balónu, ale šance byly na obou stranách. Nakonec Litrpůl FC 4:2 Liščí Trus. Příští víkend nás čeká poslední odložený zápas a pak velkolepá rozlučka s půlsezonou 🍻

20/11/2022

Dnes jsme na Korábu navlékli další tři korálky na náš bodový náhrdelník. Les Bizerâns 3:7 Liščí Trus

13/11/2022

Na dnešní zápas zaspali hned dva hráči a museli jsme tak hrát bez střídání. Naštěstí zraněný Marty naverboval ULTRUS YOUNG, kteří nas hnali celý zápas za vítězstvím. I přes velké množství neproměněných šancí si tak připisujeme poklidnou výhru a stále držíme domácí neporazitelnost. Liščí Trus 8:3 TJ Tvoja Mama

06/11/2022

Dnes to bohužel nevyšlo, vyrovnaný zápas rozhodl třemi slepenými góly soupeř. Slovenskočesko 5:3 Liščí Trus. Příště musíme zase zabrat a udržet domácí neporazitelnost. TRUS!!!

30/10/2022

Dnes se nás sešlo opět solidních 10 kousků a k tomu 4 fans pod naší vlajkou. Nic jiného než výhra tak nepřicházelo v úvahu. FC Eintopf 2:6 Liščí Trus

16/10/2022

Na dnešní utkání se nás sešel nezvykle velký počet. Deset trusáků mělo jediný úkol: udržet domácí neporazitelnost. Na prvni pohled ne až tak těžký úkol, soupeřem nám byl totiž poslední tým tabulky FC Atlepast. Ten si na nás ovšem připravil dvě nové posily a jejich hra tak poslednímu místu úplně neodpovídala. Nás klasicky trápila koncovka a do toho jsme nechali soupeře lacině skórovat. První půli jsme tak prohráli 2:4. Ve druhé půli jsme ale zabrali, zápas otočili a domácí tvrz zůstala nedobyta. Liščí Trus 6:5 FC Atlepast

02/10/2022

Dnes jsme nehájili jen barvy Trusu ale i naší Republiky. V mezinárodním souboji s výběrem Kolumbie fanoušci dlouho čekali na gól. V prvním poločase jsme si vytvořili nespočet šancí, ale gól ne a ne padnout. V druhém poločase jsme se do šancí sice nedostávali už tak často, ale zlepšili jsme produktivitu a vstřelili 4 fíky. Vzadu zamčeno, takže Liščí Trus 4:0 Columbia. Na novém domácím hřišti jsme tak stále neporaženi. TRUS!!!

25/09/2022

Dnes jsme opět sotva slepili sestavu, nakonec jsme nachcípaní a bez střídání drželi se soupeřem krok, ale bohužel těsně před koncem poločasu jsme inkasovali. Ve druhém poločase soupeř přidal brzy další gól a nám tam z několika šancí ne a ne nic spadnout. Soupeř trestal dále a nakonec tak s Ambassadors Praha prohráváme 4:0.

18/09/2022

Dnes jsme již rozhraní a navíc v o něco silnější sestavě odčinili debakl z minulého týdne a nové domácí hřiště jsme pokřtili vítězně. Liščí Trus 8:2 Mazurka

11/09/2022

Tak nám začala nová sezóna. Bohužel pro nás ne úplně šťastně. V oslabené a zraněními zdecimované sestavě a se záskokem na postu brankáře jsme dnes nebyli pro soupeře důstojným protivníkem. Byla znát i nerozehranost, příště už bude líp.
Sešrotuj bábu taky 12:2 Liščí Trus

30/06/2022

Ahoooooj sezóno!

11/06/2022

Alespoň na poslední zápas sezóny jsme se sešli v normálním počtu a utkání jsme si bez větších problémů uhlídali. Liščí Trus 7:4 GJS. Teď už nás čeká jen to, co umíme nejlíp - rozlučka se sezónou. TRUS!!!

04/06/2022

Dnes jsme opět museli lepit sestavu a do hry se tak dostal fanoušek Anti. Se soupeřem jsme se celý zápas přetahovali o vedení. Ve finále jsme se rozcházíme smírně LVFC Prague 4:4 Liščí TRUS!!!

21/05/2022

Dneska nám to nesedlo :( Liščí Trus 2:7 Sešrotuj bábu taky

15/05/2022

Dnešní zápas s Black Bull Kobylisy probíhal v úporném vedru a dusnu. Domácí šli rychle do vedení 1:0 a od té doby se Trusáci hnali za vyrovnáním. Bohužel většina střel letěla vedle a zbytek pochytal kvalitní gólman soupeře. Soupeř navíc občas zahrozil z nebezpečných brejků. Pár minut před koncem se vyrovnání opravdu dostavilo, jenže v poslední minutě strhli domácí vítězství přece jenom na svou stranu. 😞 Black Bull Kobylisy 2:1 Liščí TRUS!!!

07/05/2022

Po minulém zápase s prvním jsme si dnes mohli spravit chuť s posledním týmem Ligovým souborem deziluzí. Dostali jsme sice první gól, ale nakonec jsme první poločas vyhráli 8:1. Ve druhém poločase jsme ale polevili a navíc kvůli zlomenině prstu musel střídat gólman Malýny. Celkové skóre se tak nakonec zastavilo na "pouhých" 11:3. TRUS!!!

01/05/2022

Dnes jsme i bez střídání proti jednoznačně prvním Sviním, dlouho drželi krok. Ještě asi 10 minut před koncem jsme prohrávali jen o gól 2:3, pak se soupeř trhl na rozdíl dvou branek a my jsme bohužel přestali hrát. Soupeř nám tak přibalil ještě pár fíků na cestu a konečné skóre je tak 2:6. TRUS!!!

10/04/2022

Dnešní souboj s vedoucím týmem tabulky (Modřanský svině se nepočítaj, ty hrajou svojí ligu) přinesl na třetí ligu kvalitní fotbal. Dlouho jsme drželi se soupeřem krok, bohužel během první půle jsme přišli o jednoho ze dvou hráčů na střídání a to se ve druhé půli hodně projevilo. Vyložených šancí jsme měli asi více, ale soupeř byl efektivnější a nám v závěru chyběly síly hnát se za srovnáním. Místo toho soupeř trestal z brejků a tak je konečný výsledek Diggers 4:1 Liščí TRUS!!!

02/04/2022

Dnes hodně vyrovnaný zápas, ve kterém jsme nakonec šli do vedení. To se nám dařilo poměrně dlouho držet, ale asi 10 minut před koncem se soupeři (s pomocí naší teče) podařilo vyrovnat. Další gól už nikdo nepřidal a tak bereme jak my, tak Les Bizerâns po jednom bodu. TRUS!!!

27/03/2022

Dnes sme nezačali dobře, soupeř šel do vedení 2:0, naštěstí se nám podařilo ještě do poločasu snížit a ve druhé půli jsme zabrali a povedlo se nám vyrovnat. Postupně nás opuštěla střelecká smůla a tak nakonec skóre může evokovat snazší zápas, než to skutečně byl. FC Atlepast 2:6 Liščí TRUS!!!

19/03/2022

Liščí Trus 1:0 Mazurka
Nerodilo se to snadno, ale nakonec je to, díky gólu par minut před koncem, přece jen v prvním jarním zápase vítězství! TRUS!!!

17/12/2021

Na poslední chvíli za zpřísněných podmínek ale Trusí rozlučku si vzít nenecháme!!! TRUS!!!🍺🦊💩⚽️

12/12/2021

GJS 0:4 Liščí Trus
I přes to, že jsme se opět sotva sešli, tak slavíme vítězství. Beneš se musel dnes kvůli nemoci nezvykle postavit mezi tři tyče. Z této jistoty vzadu těžil zejména Kadleček, který otevřel skóre. To bylo po poločase 0:1. Ve druhém zkompletoval Venca hattrick a návrat po dlouhé pauze tak měl vskutku velkolepý. Jedním gólem ho doplnil soupeř, který těsně před Vencou raději skóroval sám. Podzim tak zakončujeme výhrou a na jaře máme na co navázat. TRUS!!! 🦊💩 🍻

13/11/2021

Liščí Trus 2:2 LVFC Prague
Opět sme se měli problém sejít, ale nakonec jsme měli narozdíl od soupeře i jednoho má střídání. Bohužel jsme dnes opět neproměňovali šance, naopak soupeř v první půli potrestal sebemenší zaváhání a šel do vedení 0:2. Ve druhé půli se nám po dlouhém tlaku nakonec podařilo srovnat. V závěru měly oba týmy pár šancí zápas strhnout na svou stranu, nikomu se však nepodařilo a zápas tak skončil nerozhodně 2:2. TRUS!!!

07/11/2021

Les Bizerâns 4:0 Liščí Trus
Dnešní odložený zápas 3. kola nám bohužel moc nevyšel. Nejprve hrozilo, že se vůbec nesejdeme, nakonec jsme sice sestavu poskládali, ale první poločas jsme museli odehrát bez střídání, protože dvěma hráčům se na Facebookové události zobrazil čas o hodinu pozdější než všem ostatním. I tak byl první poločas relativně vyrovnaný, ale v poslední minutě soupeř využil chyby v rozehrávce a šel do vedení. Na druhý poločas uz jsme měli dva hráče na střídání, ale výkonu to nepomohlo. Naopak soupeř přidal další tři góly a bylo rozhodnuto. TRUS!!! 😔

30/10/2021

Liščí Trus 5:2 Black Bull Kobylisy
Soupeř naštěstí zahodil hodně šancí a naopak naši strikeři trestali. TRUS!!!

10/10/2021

Dnes se sice čas výkopu blížil zápasům Ligy Mistrů, ale fotbal tedy ani náhodou. Oba týmy se spoléhaly spíše na nakopávané balóny a míče často létaly daleko mimo neoplocené hřiště. V prvním poločase takhle taktika vycházela lépe důraznějším a evidentně více zahřátým 🏳️‍🌈 soupeřům, kteří šli do vedení 3:0. Na začátku druhého poločasu to nevypadalo, že dojde k obratu, ale po prvním gólu zacitili lišáci šanci a srovnali na 3:3. Pak přišel dokonce rozhodující gól, kterému ale předcházelo Dollyho potažení balonu těsně po lajně, což soupeř těžko kousal a místo závěrečné honby za srovnáním už se většinu času jen hádali. A Trus si tak dnes připisuje první vítězství v nových dresech! TRUS!!! 🦊💩

Chcete, aby vaše společnost byla nahoře v seznamu automobilových společností ve měste Tělocvična/sportovní Zařízení?

Klikněte zde pro získání vašeho sponzorovaného zápisu.

Poloha

Kategorie

Internetová stránka

Adresa

Praha

Ostatní Sports Teams ve měste Praha (ukázat vše)
FC PRAHA 07 FC PRAHA 07
Praha

FC PRAHA 07 je fotbalový tým studentů středních a vysokých škol. Byl založen roku 2007 s cí