Photos from Sokol Sadov's post 08/07/2021

Jedeme bez přestávky 😃⚽️🥵. Aktuálně probíhá pravidelný trénink👍.

29/06/2021

SEZONA SE BLÍŽÍ 👍⚽️

Již jsou známi mancafty hrající III. třídu. Čeká nás pořádná porce zápasů 🙏. Vzhledem ke stavbě kabin odehrajeme domácí zápasy na hřišti DDM Stará Role. Na kvalitním povrchu vynikne naše kombinační hra😉.

[06/12/21]   SADOVACI NEZAHÁLÍ ANI TENTO VÍKEND 👍🏃‍♂️

Někteří se zucastnili tradicniho Otovického micoveho pětiboje. Vítězem se stal hráč Sadova Macino🏆 s kámošem. 3.místo další hráč Sadova Osten🥉 s kámošem. Na 5-8 děleném místě další hráč Sadova Hokejka, na 9-16 děleném místě další hráči Sadova Lehy, Honza Budil a Milan Mrázek.
Viděl bych to jako fenomenální úspěch Sadováků😀 píše Jiri Osten.

Sportu zdar a fotbalu zvlášť ⚽️

Photos from Sokol Sadov's post 29/05/2021

Stará Role 4️⃣ - 4️⃣ Sadov

Prohráli jsme až na penalty 🙈. Dneska jsme si to rozdali na krásně připraveném hřišti s mancaftem hrající o 3 třídy výše.

První půli jsme vyhráli 3-2, kdy třetí gól dal nás brankář Ostik, který si pro něj došel k rohovém kopu 🤩👏. Domácí byli zaskočeni naši kvalitou.

Druhý poločas už domácí výrazně tlačili a byli lepším týmem. My už jsme nestihali. Bránili jsme statečně a snažili se těžit z šanci. Na konečných 4-4 srovnal v závěru J. Budil krásné do šibenice👌.

Rozhodčí to měl velmi těžké, lajny byly velmi netradiční😅. Pěkná práce našich borců🔝🏃‍♂️.

Sportu zdar a fotbalu zvlášť ⚽️.

Photos from Sokol Sadov's post 27/05/2021

NOVÉ KABINY MAJÍ PODPORU🦹💪

Dnes se do Sadova přišli podívat zástupci OFS Karlovy Vary Josef Němec a Mgr. Zbyněk Draxal. S Romanem Dykem si prohlédli náš areál😃. Shoda byla na nutnosti nových kabin🙏. Venkovní prostory hřiště, tenisové kurty a umělka jsou ve výborném stavu. Nakonec jsme získali podporu (čestné prohlášení), důležitý dokument pro získání dotačních prostředků.

Photos from Sokol Sadov's post 22/05/2021

OPĚT VÝHRA 😃👏

dnes přijeli do Sadova hráči Kolové. Rozdali jsme si to v přátelském utkání 💪. Běhaví hosté provetrali naše zkušené borce. Kolova vedla celý zápas až do 90min. 1 - 0. Pak ale rozhodčí odpískal pokutový kop😃. K němu se postavil oslavenec Roman a chladnokrevně zakončil👍 a srovnal stav 1️⃣-1️⃣. No a na penalty jsme vyhráli 🤩🙋‍♂️.

A aktuálně probíhá dodatečná oslava Romanovo 50 narozenin a Krehyho 40 narozenin. 🍺🥂🔝🎤🎸💃🕺.

17/05/2021

Sadov - Sedlec muži (2:0)

Photos from Sokol Sadov's post 16/05/2021

SUPER ODPOLEDNE KONEČNĚ 🏃‍♂️🙋‍♂️

Přátelé to bylo tak nádherné 🤩👍. Počasí na 🔝. Lidí nadržený 😜⚽️🥅. To že jsme Sedlec dorost porazili 4️⃣- 0️⃣ a chlapy 2️⃣-0️⃣ je vlastně vedlejší.

Photos from Sokol Sadov's post 15/05/2021

HŘIŠTĚ JE PŘIPRAVENÉ ✂️💪

na dnešní přátelské zmereni poCOVIDovych sil s mančafty Sedlece.

Sportu konečně zdar a fotbalu zvlášť ⚽️.

Photos from Sokol Sadov's post 27/04/2021

Posekáno ✂️, uválcováno 🚜 a trénink může začít.

19/04/2021

KABINY VE VĚTŠÍ PARÁDĚ 👍🏠

podařil se sehnat obrázek ze studie. Výsledek se bude mírně lišit, ale pro lepší představu to je výborný👌.

Už aby to bylo🙏.

Photos from Sokol Sadov's post 18/04/2021

BOMBA ROKU/DESETILETÍ👏 - NOVÉ VÍCEÚČELOVÉ KABINY V SADOVĚ💪🎉

V letošním roce se díky obci Sadov začnou stavět nové kabiny🏠. Tato skvělá zpráva jistě potěší jak nynější hráče, budoucí hráče a hlavně i diváky fanoušky👩‍👩‍👦‍👦. Stávající dožilé budou zbourány a na jejich místě se postaví nové širší i delší. Co v nich bude kromě dobré nálady:

- další prostory - WC, umývárna🚾♿️🛀

Tento důstojný moderní stánek bude reprezentovat jak sport, tak i samotnou obec Sadov👍.

Photos from Sokol Sadov's post 17/04/2021

NAŠI POMÁHAJÍ V OFS FAČR KV💪

Na VH byl zvolen do revizní komise Milan Mrázek a na prvním zasedání nového VV byl zvolen Roman Dyk do disciplinární komise.

Oběma přejeme hodně dobrá rozhodnutí a super, že pomáhají našemu fotbalu😃👏.

Sportu zdar a fotbalu zvlášť⚽️.

15/04/2021

První trénink po COVIDU

JE TO TADY KONEČNĚ 😆🥳🙏

Dneska první trénink👍. Po seznámení s ⚽️ kluci trénovali přihrávky na větší vzdálenost, střelbu atd. Moc jsme si to užili 🎉🙋‍♂️.

[03/30/21]   VALNÁ HROMADA OKRESNÍHO FOTBALOVÉHO SVAZU

6.4. se bude krom jiného i volit vykonny výbor atd. na další 4lete období. Oficiální kandidátku za nás klub podal Roman Dyk do výkonného výboru a Milan Mrázek do revizní komise. Chtějí a mají chuť něco pro fotbal udělat 👍. Oba jsou zkušení hráči, bafuňáři, manažeři.

Volba ukáže jak si obstojí v konkurenci s dalšími kandidáty. Jisté je, že jeden hlas mají a to ten Sadovsky ✊🙋‍♂️.

21/03/2021

Jedná vzpominka 👍🙋‍♂️

Před 10 lety měl Stanislav Řezáč památný rozhovor 😉. My před 4 lety.

Photos from Sokol Sadov's post 24/01/2021

První hráč 2021 už vybehnul na hřiště 🏃‍♂️🙈. Tvrdá zimní příprava začíná🥶.

31/12/2020

Ahoj fans a ostatní 🙋‍♂️🍾,

v novém roce Vám přejeme hodně zdraví, štěstí a sportovních úspěchů 🏆. Snad už se situace zlepší 🙏. Zároveň méně nehod, nebo spise žádné, jako se stale letos nám🤣🙈. Zase mají střelci šanci získat novou cenu👍🏃‍♂️.

03/12/2020

Je to tady👍🏃‍♂️. Zimní příprava začíná ⚽️🙋‍♂️.

10/10/2020

VÍTĚZNÁ PŘESTŘELKA 7️⃣-4️⃣ 👍😃

se odehrála dnes na Sadovskem pažitu💪. Kyselka se snažila do poslední chvíle 👏ale nám se proste dařilo vše 🤩. V poločase to už bylo 4 -0. Pak se hosté rozjeli a tlačili na bránu. Tim ale otevřeli obranu našim střelcum 🤣, kteří toho využívali. Super zápas, škoda že to diváci nemohli vidět 🤔. Fotbalový koncert🎼. Tak snad to nebylo letos naposled 😷👿.

Naši střelci: D. Macek 3x✊, J.Dimitrov 2x, J. Lehečka, K. Sich po jednom.

[10/09/20]   V SOBOTU POSLEDNI FOTBAL🤔❓

odehrajeme doma s Kyselkou v 16h💪. Trávník je nádherně připraven👌, hráči se nemají na co vymlouvat 🤣🤣. Bohužel to diváci neuvidíte 🙈👫. No a pak snad 🙏 zase za 14 dni🙋‍♂️.

04/10/2020

PROHRA V HROZNETINE 1️⃣ - 4️⃣

Čekali jsme těžké utkání. Výsledek neodpovídá hře na hřišti. Slušela by remíza👌. Hraje se ale na góly a domácí jich dali prostě více. Nám se začalo dařit až ve druhé půli, kdy jsme měli velmi slušné šance. I drevno padlo😒 a střela nad branku z malého vapna 🙈. O nás gól se postaral D. Macek, pěknou střelou k tyci z přímého kopu👍.

Tak příště to napravime 💪🙋‍♂️

[10/02/20]   NA FOTBAL V NEDĚLI ⚽️🙋‍♂️

Tentokrát hrajeme na těžké půdě v Hroznětíně. Srovnáme kvality s místním B týmem. Výkop v 15h. Pro diváky to bude na nejaky čas poslední možnost nás vidět v akci 😬😷. Tak přijďte podpořit 👍👫.

26/09/2020

FOTBAL RUSIME DNEŠNÍ ☔🌧

je to pod vodou. Tak priste👍🙋‍♂️..

[09/25/20]   V SOBOTU OPĚT DOMA⚽️👌

hrajeme od 16.30 s kopálistama z Nových Hamrů 🏔. Počasí bude asi spíše prát zvyklym horalům 🌧. Tak vemte ☂️ a přijde podpořit naše borce. Bude teplé 🍺 a studený 🌭.

COVID: Privitame rádi max 50 stojicich diváků, kteří budou dodržovat 2m distanc 😷😃. Ostatní na lavičky 👍.

19/09/2020

VYHRÁLI JSME 4- 1👌

Dnešní zápas s Abertami byl takový tréninkový 🤣🙋‍♂️ lážo, plàžo 🏖. Držení míče jsme měli tak 85%. A těch šancí - des. Za nás góly 2x P. Jelinek, ml. Vála a Macino. Šancí neskutečně 🤔. No snad je promenime příští týden 💪.

[09/18/20]   V SOBOTU HRAJEME DOMA😃

Přijedou fotbalisté z Abertam. Výkop v 16.30. Na hřišti se objeví táta se synem. Kdo to bude, to zjistíte když přijdete fandit😍🍺. Chceme prodloužit dosavadní vítěznou sérii💪.

Sportu zdar a fotbalu zvlášť⚽️

12/09/2020

VÍTĚZSTVÍ V POTŮČKÁCH 5️⃣ - 3️⃣👍💪

Z hor jsme si přivezli pěkné 3 body ✌. Z počátku to vypadalo na větší výprask pro domácí. Rychle jsme dali 3 góly a další mohli přidat. Ve druhém poločasu se hra vyrovnala a domácí z brejků hrozili🙊. O naši výhře se rozhodlo až v závěrečných 5 minutách 😄🔝. Góly dali 2x K. Šich, po jednom J. Vydra, M. Mrázek a J. Budil👏👏.

Do druhého poločasu nastoupil a v obraně bojoval čerstvý 60-tník Vláďa Vála🏒. Gratulujeme a přejeme ještě dlouho takovou formu🏃‍♂️🍹🍺🙋‍♂️.

[09/11/20]   SOBOTA NA HORÁCH ⛰

O víkendu zajíždíme do Potůček. Na pěkném hřišti👌 hrajeme od 17h. Výlet za námi můžete spojit s hledáním 🍄. S místními se vždy hraje pohledný fotbal bez zbytečných surovostí😄.