Photos from Sokol Sadov's post 31/12/2021

Každoroční silvestrovský fotbálek 🍺👍🏃⚽️. Zakončení u 🍺 a 🥃 a 🍲.

22/11/2021

OHLEDNUTI ZA PODZIMEM😀

Trenér Otrocina v rozhovoru zmínil, že dostali gól z půlky 🤔. Kdo byl střelcem tohoto nádherného kousku ❓❓

Photos from Sokol Sadov's post 21/11/2021

STAVBA POKRAČUJE 💪

Kabiny už mají základovou desku 👍. Tak snad bude půdorys stačit😀. Už se těšíme na pokračování 👏.

Sportu zdar a fotbalu zvlášť ⚽️.

Photos from Sokol Sadov's post 10/11/2021

TAK JSME TŘETÍ NO A COOOO👍

Po podzimni části držíme krásné treti 🥉 místo. Ze 14 zápasů jsme jich 10 vyhráli💪. Nejlepším střelcem je Dan Macek se 14 góly 👏. Vedení je spokojene a fanoušci doufám také 👨‍👩‍👧‍👦.

Děkujeme zároveň DDM Stará Role za zapůjčení hrací plochy👏. Vždy perfektně přípravena ✂️🔝.

Photos from Sokol Sadov's post 07/11/2021

ROZLUČKA SE POVEDLA😜😃

Po včerejším zápase jsme se přemístili do Sadova do klubu. Krásně jsme se rozloučili s podzimni sezónou. Děkujeme za bezvadně připravený stůl 🙉 a výborné občerstvení 👏🍲🍺. V pozdních hodinách došlo i na tanečky a zpěv 💃🎤🎸.

POSLEDNI ZAPAS A PROHRA😒🖐

DEPOLTOVICE 4️⃣ - 1️⃣ SADOV

Věděli jsme, ze to bude těžké utkání na půdě prvního celku tabulky. Do 30min dobrá hra i výkon rozhodčího. Pak ale neodpiskal jasný faul hostů v pokutovém území, domaci využili zmatecne situace a dali první gól. Od té doby byla hra zbytečné vyhrocená🙉. Ve druhe půlce Depoltovicice přidali další tři branky, my jsme korigovali stav, kdy se pěkně trefil T. Kiška 👏. Domácí zaslouženě vyhráli.

Sportu zdar a fotbalu zvlášť ⚽️

04/11/2021

POSLEDNI ZÁPAS PODZIMU😃

odehrajeme v sobotu ve 14h v Depoltovicich. Zavítáme na hřiště prvního v tabulce 🙄.

A potom se přesouváme do Sadova na rozlučku 🍲🥃🍺🍾🕺💃🎤🎸.

Photos from Sokol Sadov's post 30/10/2021

VITEZNA HRA "POVINNÁ"👏✌

SADOV 3️⃣ - 0️⃣ POČERNY

Jasně že to měla být jasná věc 💪. Hosté ale byli nečekaně dobří 👏. První poločas jsme vyhráli v klidu 2 - 0. Ve druhém už hosté trochu přidali a snažili se srovnat hru. Našeho náhradního brankáře D. Malíka ale neprekonali 👍🤩. My jsme přidali uklidňující gól v 65min. Pak už hosté kapitulovali 👎. Goly za nás dal 2x D. Macek⚽️⚽️ a 1x M. Bečka⚽️.

Bohužel opět nepřijel ofiko rozhodčí☹.

29/10/2021

POSLEDNI "DOMACI" ZAPAS🥵⚽️ PODZIMU

odehrajeme zítra ve Staré Roli. Přijedou kuci z Počeren🤔. Přijďte se podívat na naše čerstvé hráče, kteří absolvují po dvou dnech další match 🙏👏.

It's now easier to send Sokol Sadov a message. 28/10/2021

It's now easier to send Sokol Sadov a message.

28/10/2021

DERBY JE NAŠE 👍💪⚽️ ZASLOUŽENĚ

HAJEK 1️⃣ - 3️⃣ SADOV

V prvním poločase jsme jasně dominovali, domácí sbírali balóny až v bráně 🤔 a to hned 3x. Góly dali 2x D. Macek a 1x se trefil J. Stros. Abych nezapoměl, domácí dali také 3, ale břevna☹
V druhé půli domácí přidali a chvílemi bylo na naší polovině hriste horko. Gól dali primo z rohu🥵. Náš brankář chyboval, podcenil vyšší centr mířící k bližší tyči, ten bohužel skončil v bráně. Výrazný podíl ale mělo 🌞. 20min před koncem už jsme si výhru hlídali, pomohlo nám i vyloučení domácího hráče.

25/10/2021

DERBY JE TADY 👍🤩

HAJEK - SADOV

Jak jinak oslavit státní svatek👏😄, než pořádným fotbalem. Výkop v Hajku ve čtvrtek v 1️⃣5️⃣.0️⃣0️⃣.

23/10/2021

Karel Šich proměňuje penaltu.

VEZEME VÍTĚZSTVÍ 5 - 1👍

Nicméně kdo byl na hřišti ví, že jsme dali gólů 6️⃣😃⚽️. Rozhodčí v tom má pěkný bo**el, rovněž i ve strelcich 🙈.

První poločas si domácí pletli s bojem v oktagonu 🥵, hrozný zákeřný fauly. Byli velmi bojovný a měli i z kraje zápasů více ze hry. Goly jsme ale dávali my👍. Postupně jsme prevzali otěže hry a poločas vyhráli 2 - 1. Ve druhém poločase se hra uklidnila a nám se velmi dařilo. Zdobyla nás kombinační hra a krásné góly. Domácí totálně frustrovany odešli 👎😄.

Minulý debakl jsme tak výrazně odčinili 💪.

22/10/2021

ZITRA VE SVATAVĚ⚽️😃

Ano zavítáme do sousedního okresu, kde si to rozdame s místním B týmem. Výkop v 1️⃣5️⃣.0️⃣0️⃣.

Tak nám tu prohru ještě zveřejnili 🙈. Diky💪

FOTO: Děpoltovice podruhé ztrácely, Sadov nestačil v oslabení na Stanovice Jedno překvapení a k tomu jako bonus změnu posledního týmu III. třídy mužů Karlovarska přineslo víkendové, desáté kolo podzimní části.

16/10/2021

SADOV 1️⃣ - 5️⃣ STANOVICE

Zápas blbec. Bohužel nás v poslední době trápí velká marodka. Což se projevuje na našich výkonech ☹. Statečně se ale držíme.

Dnes jsme nastoupili v 11 hráčích. Na lavičce nikdo. Po 30min odstoupil s dalším zraněním střelec D. Macek👎. Hosté do poločasu dali 4 branky. V půlce se dostavil další nás hráč, takže do 2 půle jsme šli v 11 lidech 😃. Z kraje jsme dali gola, kdy se trefil Tůmič👏. V 55min z hriste kvůli zdravotním problémům odstoupil J. Štros a zase nás bylo 10☹. Hosté ještě přidali jednoho a zápas ukončil rozhodčí lajk, neboť se žádný ofiko rozhodčí neukazal🙈.

15/10/2021

SADOV - STANOVICE

V sobotu hrajeme opět na "domacim" hristi ve Staré Roli. Výkop v 1️⃣5️⃣.3️⃣0️⃣.

Photos from Sokol Sadov's post 09/10/2021

URVANÉ VÍTĚZSTVÍ ✌💪

OTROCIN 0️⃣ - 2️⃣ SADOV

Domácí celek byl velmi houzevnatym týmem. Nečekali jsme takou kvalitu🤔. Goly jsme ale dávali my💪😁. O první se postaral K. Sich technickou střelou k právě tyči brankáře. O druhý se postaral D. Malík v 90min. Famózní placírou opravdu z půlky hřiště vymetl místo pod brevnem🤟. Brankář pouze korigoval očima 🔝. Neskutečná pecka 😃.

Všichni hráči podali výborný výkon 👏. Ostik v bráně zachránil min 4 góly. Jo a to na hřišti behalo 7 padesatniku 😄😄. Sadov prostě nemá hráčské dno.

07/10/2021

POZOR HRAJEME V SOBOTU ⚽️😃

Domácí nás požádali o přeložení z neděle.

Tentokrát zajíždíme do Otročína. Výkop ve 13h. Tak až půjdete v okolí na 🍄🧅🥔 můžete se stavit👍.

Photos from Sokol Sadov's post 02/10/2021

Dan Macek (SADOV) 5️⃣ - 0️⃣ NOVÉ HAMRY

Famózní výkon našeho snajpra 👍🔝. Dan se postaral o všechny góly💪🏃 - gratulujeme. Zdatne mu samozřejmě pomáhali i ostatní hráči ✌. Hosté nepředvedli zhola nic 🤣. A jejich dvě střely vychytal Josef v bráně 🥅. Diváci si určitě užili pěkný sportovní zážitek i krásné počasí.

30/09/2021

V SOBOTU NA FOTBAL👍⚽️

opět hrajeme na "domácí půdě" ve Staré Roli. Tentokrát přijedou horalové z Nových Hamrů. Výkop v 1️⃣6️⃣.0️⃣0️⃣.

Photos from Sokol Sadov's post 28/09/2021

VYHRA 4️⃣ - 1️⃣👍🔝

Krásné Údolí nemělo šanci. Náš rychlý 👍nástup hosté nedali ☹. Ve 20 min už to bylo 3 - 0.