Výhra 🏒🍾🍻🍺
nadherne dresy
Tentokrát rovnou dvě informace k výsledkům Hákáčka ..

Nejprve jsme prohráli s dosud neporaženým týmem Solopisk 3:5

Včera jsme pak v Hořovicích celý zápas proti Žebráku dotahovali vedení domácích. 5 minut před koncem jsme srovnali na 6:6, abychom necelé 2 minuty před koncem nakonec inkasovali a prohráli 6:7 :(

více na hk99.webnode.cz
HK 99 - Černošice B 5:6 První zápas 0:3. Zápas jsme odmakali, ale do semifinále postupují Černošice. Tím pro nás mistrovská sezona skončila. 26.3. nás čeká už jenom Válec Cup.

Vítejte na oficiálních facebook stránkách hokejového klubu HK Příbram 99 hrajícího aktuál

HK Příbram 99 je pravidelným účastníkem okresního a aktuálně meziokresního přeboru v ledním hokeji

Otevřeno jako obvykle

26/10/2022

Černošice B - HK99 2:6 (2:3, 0:2, 0:1)👍🏒🥅
Hákáčko vítězně. Body z venku.

Photos from HK Příbram 99's post 18/10/2022

HK99 - HC Příbram B 2:9 (0:2, 1:4, 1:3) 👎🏒
Utkání před slušnou návštěvou 👏. Říká se, že derby nemá favorita. Favorit ale jasně zvítězil.

14/10/2022

Příbramské derby je tady!!! 💪🤩
V sobotu nastoupíme v malé hale Zimní stadion Příbram proti HK Příbram 99!
Začátek utkání je v 17:15! ⏰
💚🖤

12/10/2022

Neratovice - HK99 7:1 (3:1, 2:0, 2:0)👎🏒🥅

Photos from HK Příbram 99's post 05/10/2022

HK99 - Hvězda Kladno 10:5 (4:3, 3:1, 3:1)👍🏒🥅
První výhra Hákáčka v sezóně 👏. Mohlo to být sice s větším přehledem, ale body jsou doma.

Photos from HK Příbram 99's post 28/09/2022

HK99 - Solopisky 4:6 (2:2, 0:2, 2:2) 👎🏒🥅
Rychlé vedení 2:0, obrat hostů na 2:4, srovnání na 4:4, ale nakonec vítězství hostujícího týmu. Nedaří se, moc gólů v oslabení.

23/09/2022

HC Berounští Medvědi - HK99 6:5 (2:2, 2:2, 2:1) 👎🏒🥅
Po první brance domácích Hákáčko několikrát o gól vedlo, ale domácí se vždy, hlavně díky využitým přesilovkám, dotáhli. A tak přetahovaná v Berouně nakonec skončila vítězstvím domácích.

17/09/2022

HK99 - Sedlčany 3:4pp (0:1, 2:1, 1:1) 👎🥅🏒
Novou sezónu KSM zahájilo Hákáčko na domácím ledě. Hosté měli v zápase více ze hry a získali vedení 0:2. Přesto se nám podařilo skóre srovnat a ve třetí třetině otočit na 3:2. Škoda jen, že jsme soupeři poté "darovali" vyrovnání a nakonec padli v prodloužení.

Tak třeba lépe již zítra po dlouhé době v Berouně. 💪😉

26/03/2022

Ve finále jsme nestačili na lední užovky a prohráli 2:5.🤨🏒🥅
Tak jsme druhý no a cooo...🍻🍻🍻

26/03/2022

FINÁLE🏒🥅🏒
Po prohře 4:5 s Fo&syn muselo HKáčko proti Jiskře Příbram zvítězit o dvě branky, aby se dostalo do finále.
To se po obratu z 0:1 a 1:2 podařilo a po výhře 4:2 budeme od 17h hrát finále Válec Cupu.👏👏👏🏒🥅

24/03/2022

VÁLEC CUP
V sobotu 26.3. se po dvouleté pauze uskuteční XIX. ročník memoriálu Zdeňka Valčíka v ledním hokeji.
HK99 se turnaje tradičně účastní a bude obhajovat vítězství.🏒🥅👍

16/02/2022

HC Nymburský Lev - HK99 9:6 (2:0, 4:4, 3:2) 👎🏒🥅
HK99 - HC Nymburský Lev 1:4 (0:3, 1:1, 0:0)👎🏒🥅

V prvním kole playoff KSM jsme ani v jednom zápase neuspěli. Soupeř z Nymburka zaslouženě postoupil do dalších bojů.

Pro nás tak soutěžní sezóna skončila. Děkujeme všem za podporu 👏👏👏

Photos from HK Příbram 99's post 07/02/2022

HK99 - Rakovník B 12:6 (5:1, 3:0, 4:5)👍🏒🥅
Výhra v posledním zápase základní části KSM a razítko na postup do playoff z druhého místa.

Playoff již tento pátek v Nymburku. Odveta ihned v sobotu v Příbrami.

24/12/2021

Tým HK99 přeje pohodové Vánoce a hodně štěstí a zdraví v novém roce🏒🎄🎁🎆✨😉

23/12/2021

Samostatné nájezdy HK99-Neratovice

HK99 - Neratovice 5:6 sn, (2:1,1:1,2:3)👎🏒🥅
Poslední utkání v roce 2021 proti lídrovi druhé skupiny KSM, přineslo napínavou podívanou s řadou šancí na obou stranách.
Po obratu v první třetině jsme v dalším průběhu zápasu drželi vedení. Škoda nevyužité přesilovky 4 na 3 ve druhé části za stavu 3:1. Naopak hosté záhy snížili. A poslední vyrovnání se jim podařilo 8s před koncem 🤨. O vítězi po bezbrankovém prodloužení tak rozhodli samostatné nájezdy.

SK VELC Žilina - HK Příbram 99 (Krajská soutěž: Středočeský kraj) 8:9 | Onlajny.com 08/12/2021

Velc Žilina - HK99 8:9 (1:5, 2:1, 5:3) 👍🥅🏒
Po jasné první třetině přestřelka se šťastným koncem pro Hákáčko. Odehráno v Příbrami.

SK VELC Žilina - HK Příbram 99 (Krajská soutěž: Středočeský kraj) 8:9 | Onlajny.com Onlajny.com - online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí.

HC Rakovník - HK Příbram 99 (Krajská soutěž mužů Středočeského kraje) 3:7 | Onlajny.com 16/11/2021

HC Rakovník B - HK99 3:7 (1:2, 0:1, 2:4) 👍🏒🥅
Další výhra, tentokrát na ledě Rakovníka. Vítězná série pokračuje 👏👏👏

HC Rakovník - HK Příbram 99 (Krajská soutěž mužů Středočeského kraje) 3:7 | Onlajny.com Onlajny.com - online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí.

30/10/2021

Dnešní utkání proti Hvězdě Kladno je zrušeno.

Photos from HK Příbram 99's post 26/10/2021

Dva pohledy na tabulku KSM🏒🥅🙂

Photos from HK Příbram 99's post 24/10/2021

HK99 - Solopisky 7:0 (1:0, 3:0, 3:0) 👍👏🏒🥅
Pátá výhra v řadě, navíc bez obdržené branky!
Vyrovnaný průběh do poloviny zápasu, ale po závaru hostí ve druhé třetině jsme z protiútoku zvýšili náskok na 2:0, a od té doby měli utkání pod kontrolou. 💪

Photos from HK Příbram 99's post 03/10/2021

Zlonice - HK99 3:6 (2:2, 1:3, 0:1)👍🏒🥅
Zápas se odehrál v HK aréně, kde jsme byli jako "hosté". Opět jsme museli otáčet vývoj utkání (z 1:0 a z 1:2). Tentokrát jsme ale vedení udrželi a ve třetí části vítězství pojistili.👏

Photos from HK Příbram 99's post 29/09/2021

HK99 - Letňany B 6:5 pp (0:1, 4:1, 1:3) 👍🤔🏒🥅
Nakonec výhra v prodloužení. Nicméně po gólech ve druhé třetině to v poslední části dlouho vypadalo na plný bodový zisk. V závěru jsme ale zbytečně chybovali a umožnili soupeři vyrovnat a 2 min před koncem dokonce získat vedení. Naštěstí jsme ještě vyrovnali a v prodloužení rozhodli alespoň o dvou bodech.

Photos from HK Příbram 99's post 19/09/2021

HK99 - Hořovice 2:4 (0:2, 1:2, 1:0)👎🏒🥅
Opět nám nevyšla první třetina, ve které byli hosté lepší. Hned na začátku druhé části ještě zvýšili náskok na rozdíl tří branek. V dalším průběhu jsme se zlepšili a zejména v poslední třetině soupeře zatlačili. Ale bohužel nevyužili řadu gólových příležitostí.

12/09/2021

HC Příbram B - HK99 7:5 (4:0, 1:1, 2:4) 👎🏒🥅
Utkání prvního kola KSM proti favoritovi rozhodla první třetina. V dalším průběhu jsme náš výkon zlepšovali a zejména v poslední části utkání ještě zdramatizovali.

Napsali o nás...
Připojujeme se s gratulací a věříme, že Radek bude patřit do kádru HK Příbram 99 i v nadcházející sezoně.

Hokejové zajímavosti z 30. července: Kulatiny Radka Bělky Pokračujeme v mapování zajímavostí, které se v historii kladenského hokeje udály v ten který den jednotlivých let. Od druhé poloviny května už zápasy mezi zajímavostmi schází, na řadě budou hlavně vzpomínky. Dnes připomeneme kulatiny Radka Bělky, někdejšího talentu, a také...

26/07/2021
07/06/2021

Smutna zprava kamaradi 😔😔😢

Těžce se to píše....
Ve věku 37 let nás navždy opustil spoluhráč, sportovec, ale především kamarád Martin Kozelka. Čest jeho památce. Nikdy nezapomeneme.
R.I.P. #21🖤

Za HK Příbram 99 bychom rádi vyjádřili hlubokou a upřímnou soustrast rodině a nejbližším.

Poloha

Internetová stránka

Adresa

Vernerice

Ostatní tělocvičny/sportovní zařízení ve měste Vernerice (ukázat vše)
Ranč u Rokosů Ranč u Rokosů
Českolipská 251
Vernerice

Ocrrunning.cz/icebug Ocrrunning.cz/icebug
Na Valešince 175
Vernerice, 26101

Švédská běžecká a outdoorová obuv s jedinečnými parametry přilnavosti (trakce) na extrémn