FC Záhorská Ves

FC Záhorská Ves

Komentáře

Niečo z môjho archívu, žiaci Záhorská Ves,asi rok 1980
brúsim, brúsiš, brúsime....krok za krokom
Vlajka k 50. výročiu futbalového klubu Záhorská Ves
Vlajka k 50. výročiu futbalového klubu Záhorská Ves ⚽️

OBFZ Bratislava - vidiek - VI.liga seniori (S6V)
OBFZ Bratislava - vidiek - Starší žiaci (SZV U 1

Otevřeno jako obvykle

01/01/2022

Vážení fanúšikovia, želám Vám všetkým do nového kalendárneho roka 2022 pevné zdravie, množstvo šťastia, úprimnej lásky, osobných, pracovných či športových úspechov, splnených snov a pozitívnej energie :) Želám si, aby sme v novom kalendárnom roku 2022 prejavovali voči sebe vzájomnú úctu, obojstranný rešpekt, porozumenie a pochopenie. Nech vo Vašom živote prevládajú pozitívne udalosti a emócie nad tými negatívnymi. PF 2022 ;)

24/12/2021

Vážení fanúšikovia, dovoľte, aby sme Vám zaželali šťastné a veselé Vianoce strávené v kruhu Vašich najbližších :) Nech si každý z Vás nájde pod stromčekom darček, po ktorom najviac túži ;) My Vám k nemu prajeme pevné zdravie, mnoho šťastia, úprimnej lásky a splnených snov ;)

04/08/2021

FC Záhorská Ves reaguje oficiálnym stanoviskom na viaceré otázky zo strany fanúšikov a širokej verejnosti:

Futbalový klub FC Záhorská Ves sa žiadnou formou nepodieľa, ani nezúčastní na príprave a priebehu Uhranského Somíca, ktorý sa bude konať dňa 7.augusta 2021 na štadióne v Záhorskej Vsi.

13/06/2021

Symbolickou MINÚTOU TICHA sme si dnes na zelenom trávniku úctili až štyroch bývalých hráčov/funkcionárov Záhorskej Vsi, ktorí nás v poslednej dobe opustili a odišli tak do futbalového neba ☁️⚽️.

Úctu a hold sme vzdali pánom:
- Valer Bartalsky
- Pavol Janček
- Ing.Miloš Lúčanský
- Jan Fusek

Česť vašej pamiatke !

Rodinám a blízkym príbuzným prajeme úprimnú sústrasť.

Nikdy na VÁS nezabudneme 🖤🕯

13/06/2021

Posledný domáci zápas nám výsledkovo nevyšiel,no za vykon a bojovnosť musíme našich chalanov pochváliť 👏🏼

💛💙

11/06/2021

FC ZÁHORSKÁ VES Vás pozýva už túto nedeľu (13.6 o 17:30hod.) na posledný domáci zápas tejto skrátenej sezóny ❗️

Súperom nášho mužstva bude PŠC Pezinok-Grinava, ktorého sme na jeho ihrisku porazili 3:4❗️

Zápas sa uskutoční podľa opatrení Obfz-BA vidiek.

Každý fanúšik, ktorý sa zúčastní zápasu sa bude musieť pri vstupe na ihrisko zaregistrovať do registračného formuláru.

Vstupné bude dobrovoľné❗️

Tešíme sa na Vás ❗️

💛💙

Photos from FC Záhorská Ves's post 06/06/2021

FKM Stupava - FC ZÁHORSKÁ VES 2:4 (0:2)
💛💙

04/06/2021

Naši muži odohraju v nedeľu prvý dohrávaný majstrovský zápas v STUPAVE‼️
06.06.2021 o 17:30hod, štadión FKM Stupava‼️

REŠTART MUŽSKEJ LIGY 🏆✅

Už túto nedeľu 6. júna sa muži FKM predstavia po takmer 8 mesačnej prestávke na domácom štadióne 🏟 v majstrovskom zápase. Súperom našich bude FC Záhorská Ves a výkop duelu je o 17:30.
Stupavčania sa budú snažiť zopakovať výkon z prvého vzájomného zápasu, v ktorom tohto súpera zdolali presvedčivo 4:0 a navyše stále bojujú o postup do vyššej súťaže ⬆️⚽

Prídte podporiť našich chalanov, zápas sa hrá aj za účasti divákov, potrebný AG test nie starší ako 24 hodín, prípadne vstup aj na výnimky z nariadenia Úradu verejného zdravotnícstva. Vstupné je dobrovoľné. 🙋👨‍👩‍👦👨‍👦‍👦🧔 Tešíme sa na vašu podporu 💚🖤

29/05/2021

Zajtrajší majstrovský zápas na domácej pôde s Pernekom je zrušený!
Pernek sa odhlásil zo súťaže!
Tento víkend majú naši muži VOĽNO!

25/05/2021

Prípravný zápas v Suchohrade (zajtra,26.5) je ZRUŠENÝ❗️

23/05/2021

Súťaž mužov sa reštartuje budúci víkend❗️

Dohrať nám zostavajú už len 4 zápasy,no v stredu si zahráme prípravný(tréningový) zápas v SUCHOHRADE..majstrovské zápasy budú nasledovne v týchto termínoch:

Prípravný zápas

26.5.2021(streda) o 18:00hod.
Suchohrad - FC ZÁHORSKÁ VES

Majstrovské zápasy

30.5.2021(nedela) o 17:00hod.
FC ZÁHORSKÁ VES - Pernek

6.6.2021(nedela) o 17:30hod.
Stupava- FC ZÁHORSKÁ VES

13.6.2021(nedela) o 17:30hod.
FC ZÁHORSKÁ VES - Pezinok-Grinava

19.6.2021(sobota) o 17:30hod.
Vinosady - FC ZÁHORSKÁ VES

Riadiť sa musíme podľa tohto manuálu ‼️⬇️

Manuál ObFZ Bratislava-vidiek k reštartu súťaží V. a VI. ligy seniorov

Odporúčania a usmernenia ŠTK ObFZ Bratislava - vidiek k dodržiavaniu nariadení ÚVZ SR v boji proti ochoreniu COVID-19 k futbalovým stretnutiam ObFZ BA–vidiek platný
pre súťaže V. liga seniori /S5V/ a VI. liga /S6V/ seniori, účinné od
18.5.2021 v súťažnom ročníku 2020/2021

Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky s účinnosťou od 14. mája 2021 z dôvodu pandémie ochorenia COVID-19 podľa § 59b zákona č. 355/2007 Z. z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon č. 355/2007 Z. z.“) vydal vyhlášku č. 208/2021 Z. z., ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k obmedzeniam hromadných podujatí (ďalej len „vyhláška“) podľa § 48 ods. 4 písm. d), e), r),s),w), y) a z) zákona č. 355/2007 Z. z. tieto opatrenia pri ohrození verejného zdravia:

Opatrenia pre výkon hromadných podujatí športového charakteru (v zmysle § 5 vyhlášky):

Podľa § 48 ods. 4 písm. d) zákona sa organizátorom hromadných podujatí športového charakteru podľa § 1 ods. 3 písm. k) uskutočňovaných v územných obvodoch okresov zaradených do I. stupňa varovania podľa COVID AUTOMAT-u nariaďujú nasledovné opatrenia:

a)​veľkosť sektora pre tréningovú športovú činnosť nesmie byť menšia ako 300 m2; ak má športovisko menšiu rozlohu, je jediným sektorom celé športovisko,
• v sektore umiestnenom v exteriéri môže vykonávať športovú činnosť najviac 50 športovcov a jeden tréner,
• športová aktivita musí byť vykonávaná iba s obmedzením fyzického kontaktu športovcov na čo možno najmenšiu mieru v rámci jednej tréningovej skupiny,
• súťaže profesionálnych a amatérskych športovcov môžu byť organizované iba so sediacim obecenstvom za účasti najviac 500 divákov v exteriéri, nie však viac divákov, ako je 25 % miest na sedenie,
• exteriérového súťažného hromadného športového podujatia sa môže zúčastniť najviac 50 športovcov,
• organizátor športovej súťaže je povinný umožniť vstup do priestorov hromadného športového podujatia iba osobe, ktorá preukáže negatívnym výsledkom RT - PCR alebo LAMP testu na ochorenie COVID – 19 nie starším ako 72 hodín alebo negatívnym výsledkom antigénového testu na ochorenie COVID – 19 nie starším ako 24 hodín.

Osobitné nariadenia pre súťažné stretnutia ObFZ Bratislava - vidiek
• Hlavný usporiadateľ je povinný predložiť pred stretnutím delegátovi zväzu zoznam1 všetkých členov usporiadateľskej služby a osôb podieľajúcich sa na organizovaní stretnutia, ktorý musí obsahovať informácie v rozsahu: meno a priezvisko, dátum testu na COVID-19 alebo dátum prekonania COVID-19 alebo dátum absolvovania očkovania na COVID-19.

• Vedúci oboch družstiev sú povinní predložiť pred stretnutím delegátovi zväzu zoznam2 všetkých hráčov, náhradníkov a členov realizačných tímov, ktorý musí obsahovať informácie v rozsahu: meno a priezvisko, dátum testu na COVID-19 alebo dátum prekonania COVID-19 alebo dátum absolvovania očkovania na COVID-19.

Povinnosť testu na COVID-19 nie je potrebná pre:
- osobu očkovanú mRNA vakcínou (napríklad Moderna, Pfizer/BioNtech), ak od očkovania uplynulo 14 dní po 2. dávke,
• osobu očkovanú vektorovou vakcínou (napríklad AstraZeneca) a uplynuli 4 týždne po 1. dávke,
• osobu očkovanú mRNA alebo vektorovou vakcínou a uplynulo 14 dní po 1. dávke očkovania a ak táto osoba prekonala ochorenie COVID-19 za posledných 180 dní a má potvrdenie o prekonaní ochorenia,
• osobu, ktorá prekonala ochorenie COVID-19 a má potvrdenie o prekonaní ochorenia nie staršie ako 180 dní,
• osobu, ktorej zdravotný stav alebo zdravotná kontraindikácia neumožňuje vykonanie testu na ochorenie COVID-19.

• Organizátor podujatia je povinný po dobu 14 dní viesť evidenciu divákov v rozsahu (meno a priezvisko, dátum narodenia, adresa trvalého pobytu a telefonický kontakt), po uplynutí 14 dní je povinný tieto osobné údaje zničiť. Na tento účel je vytvorený zoznam.3
• Organizátor podujatia je povinný zabezpečiť sedenie divákov v každom druhom rade a tiež zabezpečiť, aby sa v športovom areáli nekonzumovali jedlá a nápoje.
• Organizátor podujatia musí vyčleniť dostatok personálu resp. usporiadateľskej služby na dohľad nad dodržiavaním vyššie uvedených opatrení.

ĎALŠIE INFORMÁCIE O DOMÁCICH ZÁPASOCH ZVEREJNÍME V STREDE TÝŽDŇA ‼️

17/04/2021

Milí športoví fanúšikovia,
neľahká pandemická situácia nepraje žiadnemu amatérskemu športovému odvetviu, a tomu najpopulárnejšiemu na svete – futbalu – nevynímajúc. Pravidelné tréningy a majstrovské zápasy našich mládežníkov a seniorov sú tak stále v nedohľadne. Tréningová činnosť sa presunula do online priestoru a každý správny športovec o seba individuálne dbá a netrpezlivo vyčkáva pozitívne správy v súvislosti s dianím (nielen vo futbalovom) svete.
Ďalšou smutnou správou je odklad osláv 100. výročia organizovaného futbalu v našej obci. Nakoľko neľahká pandemická situácia to neumožňuje, rozhodli sme sa oslavy 100. výročia nášho milovaného klubu presunúť na neurčito. Berieme na zreteľ význam a úctu, aký si tento okrúhly míľnik zaslúži. Oslavy chceme zorganizovať spoločne s našimi priateľmi, funkcionármi, hráčmi, no predovšetkým, s fanúšikmi. Veríme, že už v nasledujúcom kalendárnom roku 2022 nebudú v ceste stáť žiadne prekážky a všetci spoločne si dôstojne a pompézne uctíme 100 rokov organizovaného futbalu v Záhorskej Vsi.
Ďakujeme za Vašu podporu a prajeme množstvo pevného zdravia a pozitívnej energie v neľahkých časoch!

Príprava na druhú ligu v plátenkách. Gól Slovanu dal bez tréningov 20/01/2021

Má za sebou zaujímavú kariéru.

Otec mu vravieval, ako hrával s handrovou loptou. Bol jeho idol, chodil na každý jeho zápas. Futbal si doslova zamiloval.

RUDOLF VIŠVADER ML. (51) zaznamenal bohatú kariéru napriek tomu, že za dorast takmer vôbec nehral.

Príprava na druhú ligu v plátenkách. Gól Slovanu dal bez tréningov Má za sebou zaujímavú kariéru.

23/12/2020

FC Záhorská Ves Vám všetkým želá šťastné a veselé Vianoce a PF 2021 ! 🎅🏼🎁🍾

16/12/2020

Futbalový klub FC Záhorská Ves oficiálne vyhlasuje tohtoročný blížiaci sa stolnotenisový turnaj o putovný pohár starostu obce 2020 za zrušený. Tradičné kultúrno-športové podujatie, ktoré sa koná 26. decembra v priestoroch miestneho kultúrneho domu, sa neuskutoční z dôvodu nepriaznivej epidemiologickej situácie v súvislosti s COVID-19. Za pochopenie ďakujeme a želáme Vám do nasledujúcich dní predovšetkým pevné zdravie a množstvo pozitívnej energie.

Photos from FC Záhorská Ves's post 11/10/2020

Domáci zápas za zatvorenými dverami- asi posledný tohto roku

Mobile uploads 09/10/2020

💚

09/10/2020

🎙⚽️

Cez víkend pokračujeme dalším majstrovským zápasom našich MUŽOV na domácom štadióne🏟‼️
ŽIACI maju tento víkend voľný žreb‼️

❗️Odložený zápas našich ŽIAKOV z minulého víkendu v Malých Levaroch je presunutý na 25.10.2020 o 11.00hod na štadióne v Malých Levaroch❗️

MUŽI
9.kolo VI.liga Senior (S6V) 11.10.2020(nedela) o 15:30hod.
FC ZÁHORSKÁ VES 🆚 FK Malé Leváre

‼️⛔️🚷Zápas sa odohrá bez DIVÁKOV‼️⛔️🚷

💛💙

Photos from FC Záhorská Ves's post 04/10/2020

zápas u lídra tabuľky sme nezvládli

02/10/2020

‼️⚠️

Zajtrajší zápas žiakov v Malých Levaroch je ZRUŠENÝ,o náhradnom termíne vás budeme informovať ‼️

02/10/2020

🎙⚽️

Chceli by sme Vás informovať o aktuálnych nariadeniach súvisiacich s pandémiou Covid-19 ‼️
Pandemická komisia odobrila hranie športových zápasov, teda v aktuálnom ročníku 2020/2021 budú naši ziaci a muži pokračovať vo svojich súťažiach.
Žiaľ, všetky zápasy sa až do odvolania budú konať bez vašej podpory 😷

Cez víkend pokračujeme v dalších majstrovských zápasoch, no ako sme spomínali,bez DIVÁKOV‼️

ŽIACI
03.10.2020(sobota) o 13:00 (7.kolo)
FK Malé Leváre - FC ZÁHORSKÁ VES

MUŽI
04.10.2020(nedela) o 15:30 (8.kolo)
ŠK Gajary - FC ZÁHORSKÁ VES

💛💙

Photos from FC Záhorská Ves's post 26/09/2020

El Clásico pre hostí

22/09/2020
22/09/2020

‼️🎥⚽️

Videopozvanka na víkendové domáce zápasy našich mužstiev od nášho československého speakra Standu😎

ŽIACI
26.9.2020 12:30
FC ZÁHORSKÁ VES - FKM Stupava

MUŽI
26.9.2020 16:00
FC ZÁHORSKÁ VES - FC Suchohrad

💛💙

Photos from FC Záhorská Ves's post 20/09/2020

Dnešný derby zápas nemal víťaza.

19/09/2020

🎙⚽️

Ďalšie majstrovské zápasy našich mužstiev už ZAJTRA‼️

Všetkých vás srdečne pozývame na další domáci zápas ŽIAKOV, ktorý odohráme v nedeľu(zajtra).

Muži cestujú na DERBY zápas do Zohoru,dúfame ,že nás prídete podporiť a spoločne sa budeme tešiť z ďalšieho dobrého výsledku.

ŽIACI
🏆5.kolo Starší žiaci SZV U15 20.09.2020 (nedela/zajtra) o 10:00hod.
FC ZÁHORSKÁ VES - ŠK Báhoň

MUŽI
🏆6.kolo VI. liga seniori (S6V) 20.09.2020 (nedela/zajtra) o 16:00hod.
FC Zohor - FC ZÁHORSKÁ VES

💛💙

Photos from FC Záhorská Ves's post 15/09/2020

🎙⚽️

MUŽI‼️

Ďalšie domáce víťazstvo ‼️

Tento krát sa ale vôbec nerodilo ľahko ,museli sme otáčať polčasový nepriaznivý výsledok a k tomu sme v zápase nepremenili 2 pokutové kopy. No nakoniec sa nám podarilo výsledok otočiť a získali sme ďalšie dôležité 3body ‼️

🏆27.kolo 15.09.2020
FC ZÁHORSKÁ VES - FK Malé Leváre 2:1 (0:1)
Góly: František Biháry 2

Gratulujeme naším mužom k ďalším 3 bodom‼️🤩

Ďakujeme všetkým fanúšikom za podporu🥳

💛💙

15/09/2020

🎙⚽️

ŽIACI‼️

Zo Slovenského Grobu si odvážame 3body po tesnom víťazstve,môžeme povedať, že zaslúžene ‼️
Gratulujeme našim žiakom k 3bodom‼️

🏆13.kolo Starší žiaci SZV U15 Obfz-Ba vidiek 15.09.2020

OŠK Slovenský Grob 🆚 FC ZÁHORSKÁ VES 0:1 (0:0)
Gól: Patrik Marguš

💛💙

14/09/2020

🎙⚽️

Program na ZAJTRA‼️

ŽIACI‼️

Naši žiaci cestujú zajtra na ďalší majstrovský zápas do Slovenského Grobu ‼️

🏆13.kolo Starší žiaci SZV U15 Obfz-Ba vidiek 15.09.2020 o 14:00
OŠK Slovenský Grob 🆚 FC ZÁHORSKÁ VES

MUŽI‼️

Po voľnom víkende odohráme už ZAJTRA další majstrovský zápas na domácom štadióne na ktorý vás všetkých pozývame 🏟‼️

🏆27.kolo VI.liga seniori (S6V) Obfz-Ba vidiek 15.09.2020 o 16:30
FC ZÁHORSKÁ VES 🆚 FK Malé Leváre

Zápasom vás bude opäť sprevádzať Československý speaker Standa 🎤‼️

Príďte povzbudiť našich futbalistov,tešíme sa na Vás 🏟‼️‼️‼️

💛💙

Photos from FC Záhorská Ves's post 14/09/2020

Žiaci remizovali v Rohožníku ‼️

Po nepremenených šanciach v druhom polčase si nakoniec odvážame iba bod..

FC Rohožník - FC ZÁHORSKÁ VES 1:1 (1:0)
Gól: Patrik Marguš

💛💙

07/09/2020

Tabuľka žiakov po 3.kole‼️

Nasledujúci zápas odohrajú naši žiaci 13.9 (nedeľa) o 10:00hod. v Rohožníku ‼️

07/09/2020

Tabuľka našich mužov po 4.kole ‼️

Tento víkend mame voľný žreb,nasledujúci zápas odohráme 15.9 (utorok) o 16:30 na domácom štadióne s mužstvom FK Malé Leváre ‼️

Photos from FC Záhorská Ves's post 07/09/2020

Žiaci s prvou remízou ‼️

🏆3.kolo starší žiaci SZV U15
FC ZÁHORSKÁ VES - TJ Slovan Vištuk 2:2 (1:0)
Góly: Andrej Fejtl, Nikolas Baláž

💛💙⚽️

05/09/2020

2 #

05/09/2020

2 premenené pokutové kopy Antona Zemana,ktorý nastúpil druhý polčas a zaznamenal hattrick 🏆⚽️‼️

1 #

Photos from FC Záhorská Ves's post 05/09/2020

🎙⚽️

,,Utrpeli” sme víťazstvo🤨
3body zostali doma‼️

🏆4.kolo S6V Obfz-Ba vidiek
FC ZÁHORSKÁ VES - OFC 014 Vinosady 4:0 (1:0)
Góly: Anton Zeman 3 (2 z 11m), František Biháry

Všetkým fanúšikom ďakujeme za podporu‼️

💛💙

Chcete, aby vaše společnost byla nahoře v seznamu automobilových společností ve měste Tělocvična/sportovní Zařízení?

Klikněte zde pro získání vašeho sponzorovaného zápisu.

Telefon

Internetová stránka

Adresa


Záhorská Ves
90065