Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Kiili JK, Amateur Sports Team, Kooli 2, Kiili.

lebuzz.eurosport.co.uk

õppige...

lebuzz.eurosport.co.uk When you hear the name Falcao, what comes to mind? A once prolific centre-forward who is now a shadow of his former self, perhaps? But you probably don’t immediately associate the name with a current …

[11/03/15]   Saalijalgpalli hooaeg algab taas!

Kiili JK mängib ka sellel aastal Eesti saalijalgpalli meistrivõistlustel esiliigas. Esiliigas mängivad see hooaeg:

Rummu Dünamo

[10/20/14]   Tõeliseks trilleriks kujunenud poolfinaali võitis pärast 4-4 lõppenud normaalaega JK Roosad Pantrid, kes penaltide löömises oli osavam seisuga 4-2.
Edu Pantritele finaalis!

[12/14/13]   JK Kohila vs. Kiili JK 3:4 (1:2)
Esimese ringi viimases mängudevoorus võõrustas Kiilit Kohila Jalgpalliklubi. Erinevatel põhjustel paljud Kiili JK liikmed mängul osaleda ei saanud ja seetõttu tuli mängida sedapuhku nii kaitsvalt kui võimalik. Sedapuhku väikese õnne abiga see taktika ka õigustas end ja suutsime mängu lõppskoori enda kasuks pöörata.

Väravad: Anton 2, Sander 1 ja Sven 1

Jõulupuhkusele läheb Kiili JK oma tsooni liidritena. Loodetavasti hea hoog uuel aastal säilib.

[11/28/13]   Kiili JK vs. Aruküla Unibox 7:4 (3:2)
Kolmandas mängudevoorus kohtus Kiili JK vana tuttava Arukülaga. Eelmisel hooajal me neid liigas võita ei suutnudki, korra mängisime viiki ja korra kaotasime. Seekord õnnestus võit kodusaali jätta.
7 Jaan Uudelt
18 Konstantin Kotivnenko
11 Indrek Kuldva
5 Tarmo Saarman
1 Kaupo Kütt

Väravad: Sven 4, Marek 1, Anton 1 ja Kostja 1

[11/22/13]   Maardu United vs. Kiili JK 5:8 (2:6)
17. novembril toimus Kiili JK hooaja esimene välismäng, sedapuhku Maardu spordihallis. Hästi õnnestunud avapoolaja põhjal õnnestus ka teisel poolajal edu hoida ja raske võit koju tuua.

Väravad: Sven 3, Sander 2, Jaan 1, Anton 1, Maardu ov 1

[11/14/13]   Kiili JK vs. FC Kose 7:6 (3:3)
Kiili suutis hooaja avamängus kodusaalis mängides peale 3-3 lõppenud esimest poolaega, siiski teisel poolajal ühe värava rohkem lüüa, ning mängu lõppkokkuvõttes 7-6 võita.
Hooaja esimene mäng, eks mõlemal meeskonnal on veel konarusi, mida hooaja jooksul lihvida. Päeva lõpuks siiski kolm punkti tabelis kirjas.
Tänud vastastele ja kohal käinud publikule!

23 Remi Lott

Väravad: Jaan ja Sven 3, Marek 1

jalgpall.ee

Eesti Jalgpalli Liit

EJL korraldab Kiilis Rahvajalgpalli treenerite koolituse!
Kõigil huvilistel on võimalik ennast registreerida ja saada täpsemat infot aadressilt:http://www.jalgpall.ee/training_calendar.php

jalgpall.ee

[01/24/13]   Maccabi II - Kiili JK 5:7 (4:1)
19ndal jaanuaril sõitsime Loole, et pidada maha mäng Maccabi II võistkonnaga. Loo spordihoone saalis suutsime küll lugematu arvu olukordi tekitada ja neid ka samavõrra raisata. Müts maha ka vastaste väravavahi ees. Igal juhul leidsime end poolajaks 4-1 kaotusseisust. Teisel poolajal suutsime mängu lõpus oma võimalused siiski realiseerida ja mängu ka võita tulemusega 7-5.

Väravad: Anton, Jaan, Silver 2, Remi 2, Rasmus

[01/24/13]   Kiili JK - Aruküla Mariine Auto 4:4 (1:2)
13. jaanuaril võõrustas Kiili JK kodusaalis Aruküla võistkonda. Poolaja võitis Aruküla 2-1 ja teisel poolajal veel 2 minutit enne lõppu juhtis Aruküla 4-2. Viimase paari minutiga õnnestus Kiilil siiski 2 väravat tagasi lüüa ja seis viigistada. 4-4 seisul oli viimasel minutil veel mõlemal võistkonnal võimalus võit endale haarata, kuid väsinud jalad ja ebatäpsed löögid tähendasid siiski lõpptulemust 4-4.

Kiili JK mängis järgmises rivistuses:
77 Kevin Arike

Väravad: Kevin, Silver, Sander, Anton
Pealtvaatajaid: 51

Tänud poolehoidjatele ja vastastele!

[01/10/13]   Kiili JK - FC Ajax Lasnamäe - : -
Mängu küll oli ja võideldi lausa ninast veri välja, kuid hiljem läks mängutulemus tühistamisele.

Väljavõte jalgpall.ee lehelt:
Mängu Kiili JK ja FC Ajax Lasnamäe tulemus läks tühistamisele, kuna Kiili JK kasutas litsentsi mitteomavat mängijat ning Ajax rikkus reglementi, kasutades lubatust rohkem põhimeeskonna mängijaid. Turniiritabelisse kantakse tulemus -:-.

Tänud publikule!
Järgmine mäng juba jälle Kiilis 13. jaanuaril, kui külla tuleb Aruküla!

[12/21/12]   13. detsembril kohtus Kiili JK saalijalgpalli karikavõistluste 1/8 finaalis meistriliigas mängiva SK Augur Enematiga. Tugevama vastase vastu võimalust väga ei tekkinudki ja vastu tuli võtta kuiv 0:7 kaotus. Edu Augurile ka järgmises ringis.
Tänud kohale tulnud pealtvaatajatele!

24 Imre Ojavere
44 Rainis Saar

[12/14/12]   Laupäeval 15. detsembril algusega kell 18:00 meeleolukas mõõduvõtt Kiili JK ja Kiili JK fännide vahel. Osa võtma on oodatud kõik huvilised!

[12/12/12]   Käimasolev nädal tuleb jalgpallirohke!
Neljapäeval võõrustab Kiili JK karikavõistluste 1/8 finaalis meistriliiga võistkonda SK Augur Enemat ja juba pühapäeval sõidab Kiilile külla liigakaaslane PSK Alexela.

[12/12/12]   JK Kohila - Kiili JK 5:6 (4:3)
Laupäeval Kohilas toimunud kohtumises võttis Kiili JK magusa võõrsilvõidu JK Kohila üle. Mäng algas ilusti ja Kiili suutis ka juhtima minna, kuid poolaja lõpuks leidsime ennast 4:3 kaotusseisust. Korraliku teise poolajaga suutsime siiski mängu võidukalt lõpetada seisuga 6:5.

21 Egert Tamm
10 Raigo Kivi

Väravad: Marek 2, Silver 2, Vello 1, Rasmus 1

[12/04/12]   Kiili JK - Rantipol 8:5 (3:3)

Hooaja esimene võit!
Läksime mängu küll kiirelt 2-0 juhtima, kuid poolajale läksime siiski 3-3 viigiseisul. Teisel poolaja saime kaitse paremini pidama ja võitsime teise poolaja seisuga 5-2 ja kogu kohtumise tulemusega 8-5.

1 Mihhail Jakovlev
44 Silver Uudelt
Väravad: Egert 3, Sven 2, Jevgeni 1, Marek 1, Imre 1

Tänud kohale tulnud publikule!

[11/28/12]   Harju Jalgpallikool-Kiili JK 6-4 (4-1)

Kaotus tabelisse.
Kolmapäeval 21. novembril kohtus Kiil JK Saue gümnaasiumi võimlas Harju Jalgpallikooliga ja sedapuhku jäi Harju peale seisuga 6-4. Minut enne lõppu jõudsime küll seisuni 5-4, ja viimase täringuviskena võtsime välja väravavahi, et päästa viigipunkt. Seekord õnn ei naeratanud.
8 Rainer Põld
4 Lauri Mänd

Väravad: Marek Tiido 2, Jaan Uudelt 1, Rainer Põld 1

[11/11/12]   Saalihooaeg pole hästi alanud.

Hooaja avakohtumises pidi Kiili JK tunnistama FC Ajax Lasnamäe 14-8 paremust ning vaid mõned päevad hiljem alistuti Aruküla Mariine Autole tulemusega 8-5.

Loodetavasti esimeses kodumängus 18. novembril suudame ka võidu tabelisse kirja saada.

[11/02/12]   Kiili JK saalijalgpalli hooaeg algab!

FC Ajax Lasnamäe võõrustab hooaja avakohtumises Kiili JK'd Eesti Näituste Messikeskuse spordihallis pühapäeval, algusega kell 16:00.

[09/24/12]   Kiili JK-BT Isolatsioon 2:5 (1:2)

Rahvaliigaga selleks korraks kõik.
Pidime tunnistama vastaste 5:2 paremust.

[09/13/12]   Kiili JK jõudis rahvaliigas alagrupiturniirilt play-offidesse, kus 1/16 finaalis tuli vastaseks oma tsoonis teise koha saavutanud C.A.V. võistkond.
Vihmast vettinud ja libedal Kiili staadionil õnnestus pimedas lõppenud kohtumises Kiilil vastane alistada tulemusega 7-3.

Ootame loosi ja vastast 1/8 finaaliks.

[02/07/12]   PSK Alexela - Kiili JK 6:19 (2:10)

Kui ise lööd, siis võidad!

Kiili JK: Kaupo Kütt, Ergo Rohi, Silver Uudelt, Jaan Uudelt, Rein Aasmäe, Sven Haas, Kevin Arike, Aivo Kuusmaa, Rainis Saar, Ott Salmar, Mikk Mangus, Indrek Kuldva

[02/07/12]   SK Augur Enemat II - Kiili JK 5:2 (1:2)

Kui ise ei löö, siis lüüakse sulle!

Kiili JK: Mihhail Jakovlev, Kaupo Kütt, Sander Saar, Silver Uudelt, Jaan Uudelt, Rein Aasmäe, Sven Haas, Kevin Arike, Aivo Kuusmaa, Rainis Saar

[01/26/12]   Kiili JK - Hörmann 4:6
Nagu vanasõnagi ütleb: "kes rohkem väravaid lööb see võidab". Seekord võitis siis Hörmann.
Tänud vastastele mängu eest!

[01/24/12]   Kiili JK - Saaremaa JK aameraaS 12 : 1 (3:0)

Võit käes. Ilus ja resultatiivne mäng.
Comebacki tegi ka Kaupo Kütt!

Kiili JK: Mihhail Jakovlev, Kaupo Kütt, Sander Saar, Silver Uudelt, Jaan Uudelt, Rein Aasmäe, Sven Haas, Kevin Arike, Ott Salmar, Aivo Kuusmaa, Raigo Kivi

Pingil sepistas võidu Rainis Saar

Tänud kodupublikule!

[01/18/12]   FC Sparta brs.ee - Kiili JK 11:5 (4:0)
Jõusaalis käidud.
Väike saal ja väike pakk. Mäng otsustati kahjuks esimese poolajaga.

Kiili JK: Mihhail Jakovlev, Sander Saar, Tauno Koppel, Kevin Arike, Jaan Uudelt, Silver Uudelt, Aivo Kuusmaa, Raigo Kivi, Rein Aasmäe

Tänud kaasa elama tulnud fännidele!

[01/11/12]   FC Taritu - Kiili JK 2:3 (0:2)
Saaremaal käidud.
Uus aasta sai ilusa alguse ja esimene voor ilusa lõpu.

Juhendas, Rainis Saar.

Tänud kaasa sõitnud fännidele!

[12/28/11]   Võit fännidele!

Thillerlik kohtumine Kiili JK ja Kaupo & sõprade vahel lõppes viimaste 14:13 võiduga.
Enne kui Kiili JK mängijad arugi olid saanud, olid fännid tormilise alguse järel 9:0 eduseisu haaranud. Poolajaks vahe vähenes 10:5'le ning oli näha, et midagi ei anta niisama.
Mängu viimaseks minutiks oli vahe vähenenud küll üheväravaliseks, kuid kõik fännid olid platsil kui üks mees ja kaitse jäigi murdmata.
Teenitud võit fännidele, aga sellistele fännidele pole ka häbi kaotada.
Aitäh kõigile!

[12/20/11]   Kiili JK jõuluvutt pühapäeval 25 detsembril!

Pühapäeval Kiili spordihoones sõbralik jõuluvutt algusega kell 16:00

Alustuseks kohtuvad omavahel väikeseks madinaks Kiili JK noorimad ja pärast neid maiuspala Kiili JK vs. Kaupo ja sõbrad

Lisaks mängudele ka muud omavahelised mõõduvõtmised!

[12/19/11]   Kiili JK - FC Raketa 2 : 3 (1:0)

Valus kaotus lõpuminuti väravast.
Kahju.

Kiili JK: Mihhail Jakovlev, Ergo Rohi, Silver Uudelt, Jaan Uudelt, Kevin Arike, Tauno Koppel, Raigo Kivi, Sven Haas, Roland Kulli, Aivo Kuusmaa, Kerth Aun, Rein Aasmäe
Coach: Rainis Saar

Nüüd siis paarinädalane jõulupuhkus.
Mängudega alustame jälle uuel aastal ja sõiduga Saaremaale.

Tänud publikule toetuse eest ja loodame uuel aastal rõõmsamaid mängulõppe pakkuda:)

[12/12/11]   Kiili JK - PSK Alexela 8:4 (5:2)

Kiili JK: Mihhail Jakovlev, Ergo Rohi, Silver Uudelt, Sander Saar, Jaan Uudelt, Tauno Koppel, Raigo Kivi, Sven Haas, Roland Kulli, Aivo Kuusmaa, Kerth Aun, Rein Aasmäe
Pingil: Rainis Saar

Arenguruumi veel on.

Aitäh!

[12/07/11]   Juba sellel pühapäeval madistame jälle!

Kiili JK - PSK Alexela pühapäeval 11.12.11 17:00 Kiili Spordihallis!

[12/05/11]   Kiili JK - SK Augur Enemat II 2:8 (1:2)

Kiili JK: Mihhail Jakovlev, Kaupo Kütt, Silver Uudelt, Sander Saar, Jaan Uudelt, Kevin Arike, Raigo Kivi, Sven Haas, Aivo Kuusmaa, Kerth Aun, Rein Aasmäe, Ott Salmar
Platsi kõrval Rainis Saar

Seekord läks siis sedasi. Seekord jäime lahjaks. Loodame juba järgmine nädal paremat esitust pakkuda.

Aitäh kohale tulnud publikule!

[11/28/11]   Saaremaa JK aameraaS - Kiili JK 2 : 7
Sadas ka Saaremaal. Eesti on ikka väike.

Kiili JK: Mihhail Jakovlev, Ergo Rohi, Silver Uudelt, Sander Saar, Jaan Uudelt, Kevin Arike, Raigo Kivi, Tauno Koppel, Sven Haas, Kerth Aun
Treeneripingil Rainis Saar ja treeneri kõrval Rein Aasmäe

Aitäh Arvedile bussisõidu eest!

[11/25/11]   Saaremaa JK aameraaS - Kiili JK 27.11.11 14:00

Raputame Mandri-Eesti vihma õlgadelt ja vaatame kuidas ilm Saaremaal on:)
Pühapäeval võõrustab meid Saaremaa JK aameraaS.

[11/21/11]   Kiili JK - FC Sparta brs.ee 6:3 (2:3)

Kiili JK: Mihhail Jakovlev, Kaupo Kütt, Silver Uudelt, Sander Saar, Jaan Uudelt, Kevin Arike, Raigo Kivi, Aivo Kuusmaa, Roland Kulli, Sven Haas, Kerth Aun
Treeneripingil Rainis Saar

Aitäh publik, aitäh tantsutüdrukud, aitäh poisid!

[11/17/11]   Saalijalgpalli hooaeg algab juba pühapäeval!

Want your business to be the top-listed Gym/sports Facility in Kiili?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address

Kooli 2
Kiili
75416
Other Kiili gyms & sports facilities (show all)
Dreamdeal24 Dreamdeal24
Sireli 17
Kiili, 75401

We are offering modern products for women and men. Also you can find collectibles, electronics and ebooks on our website. Welcome!

MTÜ SK Tatsi Võrkpallikool MTÜ SK Tatsi Võrkpallikool
Kooli 2

Tegeleme lastele ja noortele suunatud pallimängude (eelkõige võrkpalli) treeningutega. Treeningud toimuvad Kiilis ja Sakus.

Altan Team Jalgrattad e-pood Altan Team Jalgrattad e-pood
Allika 25
Kiili

SUUR VALIK KVALITEETRATTAID KÕIGILE ITAALIA LEGENDILT TORPADO! Järelmaksu võimalus, TASUTA kuller! Lasterattad, linnarattad,maastikurattad, maanteerattad.