Nogometni klub Devetka

Nogometni klub Devetka

Share

Nogometni klub Devetka osnovan je 2012. godine. Počeli smo kao otvorena škola s malim brojem polaznika i velikim entuzijazmom.

Predanim radom nastojimo prenijeti vještine nogometne tehnike i taktike na svakog pojedinca, a ono najvažnije što želimo naučiti našu djecu je da su upornost, poštenje i pozitivan stav uvijek ispravan izbor. Na temeljima takvih vrijednosti Devetka je izrasla u klub s pet natjecateljskih generacija u sezoni 2016/17, a brojni mali mađioničari rastu uz nas od samih početaka. Razvila su se nova prijat

ROĐEN ZA DUELE, STVOREN ZA GOLOVE Mladi napadač NK Belišća o putu bez prečaca, seniorskoj borbi i velikim snovima 29/12/2025

https://www.nacional.hr/roden-za-duele-stvoren-za-golove-mladi-napadac-nk-belisca-o-putu-bez-precaca-seniorskoj-borbi-i-velikim-snovima/?fbclid=IwRlRTSAO_phxleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZAo2NjI4NTY4Mzc5AAEeUbimQ9a4EvuGz1Wci7dMGiP9WBmy0J5IDiQYbRVr4MN8ffcdq019p_pL_u0_aem_PKyrGZo4sTEbBJk8KojUvA

ROĐEN ZA DUELE, STVOREN ZA GOLOVE Mladi napadač NK Belišća o putu bez prečaca, seniorskoj borbi i velikim snovima 194 centimetara, lijeva noga i mentalitet radnika – u Belišću sazrijeva napadač za velike lige Visok 194 centimetra, ljevak, snažan u duelu i iznimno svjestan da se nogometna karijera ne gradi preko noći. Iza njega su Zagreb, Osijek i Akademija Krpan & Babić, ispred njega seniorski nogomet i...

13/11/2025

2010.godiste je bila druga generacija Madjionicara koja je uzela Medulin koje smo ja i Lalic vodili.. Koja je generacija kasnije uzela Medulin ??
Uskoro sva istina o ovom klubu..

Photos from Nogometni klub Devetka's post 26/09/2025

Povratak s turnira, naravno sa kantom..
Meni jedan od drazih djecaka
Miran Sturm..

21/06/2025

Generacija 2006. koja je uzela prvi turnir u Medulinu..
Kasnije 2008. su bili drugi..
Pa 2009. su bili cetvrti..
I 2010. je opet bilo prvo i osvojila turnir.. Moji Madjionicari..

Photos from Nogometni klub Devetka's post 14/02/2025

Nekad moji Madjionicari..

02/01/2025

Zelim Vam svima Sretnu Novu godinu, a najvise vam zelim zdravlja..A pogotovo od sveg srca zelim sve najbolje Mojim Madjionicarima koji ce zauvijek ostati samnom i uvijek ce biti Moji Madjionicari... Ziviliiii

Photos from Nogometni klub Devetka's post 05/11/2024

Malo da se prisjetimo kad smo usli u legendu.. 2006.godiste koji su osvojili Medulin..Ova mala dijeca su sad veliki ljudi ali uvijek ce biti moji mali Madjionicari..Ovim putem ih sve pozdravljam i sretno Vam na vasim putevima sto god da radite i nadam se nekom vidjenju uskoro, svi zajedno kad nekad..Najljepsa vremena, bili smo kao jedna familija..Ali ljubav za novcem pojedinih su unistili ovu lijepu pricu..

16/10/2024

Prvi turnir.. "Najugodnije iznenadjenje turnira, Devetka"..Madjionicari su odmah poceli mrsiti racune velikuh klubova..

Photos from Nogometni klub Devetka's post 27/08/2024

Da pohvalimo jos dva nasa Madjionicara iz nasih generacije koji sada brane NK Granicar koji je izborio HNL juniorsku ligu.. To su Brunno Cicak I Mihael Janes (nekad i sad), zelimo im svu srecu i bez povreda..Bravooo Madjionicari ;)

24/08/2024

Uskoro ce sva istina izaci o ovom klubu..

Photos from Nogometni klub Devetka's post 11/07/2024

Evo i napokon zivi dokaz da smo moj kolega Lalic i ja radili pravi posao i kad smo se upiznali i osnovali smo NK Devetku..Tea nam je dosla sa 5,6godina i druzili smo se neprestano do njenih 15godina..Puno godina i od prvog dana je bila nesto posebno..Svaka cast momcima ali Tea ;) jedan detalj, kad smo prvi put osvojili Medulin igrali smo 8,9 utakmica u 3 dana i Tea je bila jedina koja nije izasla ni minut na svim utakmicama..Sve je receno..Morali smo se razici kad je napunila 15god jer je morala ici igrati s djevojkama, tu je krenula da odrzava lekcije i pokazuje svoje znanje na zelenom tepihu u ligi s curama gdje je kasnije igrala..To je od pocetka bilo nebo-zemlja razlika jer je Tea 10g peglala samo s momcima..Uslijedio je poziv za A reprezentaciju dok nije bila ni punoljetna..I onda je uslijedio i poziv i danas je i zvanicno potpisala za Austrijski St. Polen koji igra u Ligi Sampiona..Ima tu jos Madjionicara za koje ce te tek cuti ali evo Tea je prva od tih 5 generacija koje smo ja i Lale vodili da je otisla u inostranstvo..Roditeljima pada malo tesko prerani odlazak njihove princeze ali mislim da Tea zivi svoj san, a njima je to jedino bitno tako da su to suze radosnice ;) i ovim putem Vas puno pozdravljam i vidite da je ipak morala da igra ovu igru ;) Zelim ti svu srecu i da pokazes cijom svijetu ko si i kako rolas na zelenom tepihu..Da se nikad vise ne povrijedis jer smo tih povreda i cak par lomova prosli i previse zajedno, pa mislim da je toga dosta bilo.. Zelim ti svu srecu u daljnjem dokazivanju na Najvisem nivou..Bravooo svi Madjionicari moji koji ste ucestvovali u njenom radu i razvoju..Svima koji te poznaju im je srce kao planina..Ovaj post sam vec objavio pa skinuo jer nije bilo zvanicno ali danas je Tea i zvanicno potpisala za St. Polen Austrija koji igra Ligu Sampiona.. SRETNOOO TEA VRACEVIC ;)

Want your business to be the top-listed Gym/sports Facility?

Telephone