13/11/2025
2010.godiste je bila druga generacija Madjionicara koja je uzela Medulin koje smo ja i Lalic vodili.. Koja je generacija kasnije uzela Medulin ??
Uskoro sva istina o ovom klubu..
26/09/2025
Povratak s turnira, naravno sa kantom..
Meni jedan od drazih djecaka
Miran Sturm..
21/06/2025
Generacija 2006. koja je uzela prvi turnir u Medulinu..
Kasnije 2008. su bili drugi..
Pa 2009. su bili cetvrti..
I 2010. je opet bilo prvo i osvojila turnir.. Moji Madjionicari..
14/02/2025
Nekad moji Madjionicari..
12/11/2024
Gledajte nasu Teu protiv Barcelone, liga sampiona..u 18:45h..
FC BARCELONA - SKN ST. PÖLTEN | UEFA WOMEN'S CHAMPIONS LEAGUE 2024-25, SPIELTAG 3 LIVESTREAM
FC Barcelona - SKN St. Pölten -- UEFA Women’s Champions League im Livestream | November 12 2024.DAZN is proud to present a New Deal for women's football! Sig...
05/11/2024
Malo da se prisjetimo kad smo usli u legendu.. 2006.godiste koji su osvojili Medulin..Ova mala dijeca su sad veliki ljudi ali uvijek ce biti moji mali Madjionicari..Ovim putem ih sve pozdravljam i sretno Vam na vasim putevima sto god da radite i nadam se nekom vidjenju uskoro, svi zajedno kad nekad..Najljepsa vremena, bili smo kao jedna familija..Ali ljubav za novcem pojedinih su unistili ovu lijepu pricu..
16/10/2024
Prvi turnir.. "Najugodnije iznenadjenje turnira, Devetka"..Madjionicari su odmah poceli mrsiti racune velikuh klubova..
27/08/2024
Da pohvalimo jos dva nasa Madjionicara iz nasih generacije koji sada brane NK Granicar koji je izborio HNL juniorsku ligu.. To su Brunno Cicak I Mihael Janes (nekad i sad), zelimo im svu srecu i bez povreda..Bravooo Madjionicari ;)
24/08/2024
Uskoro ce sva istina izaci o ovom klubu..
11/07/2024
Evo i napokon zivi dokaz da smo moj kolega Lalic i ja radili pravi posao i kad smo se upiznali i osnovali smo NK Devetku..Tea nam je dosla sa 5,6godina i druzili smo se neprestano do njenih 15godina..Puno godina i od prvog dana je bila nesto posebno..Svaka cast momcima ali Tea ;) jedan detalj, kad smo prvi put osvojili Medulin igrali smo 8,9 utakmica u 3 dana i Tea je bila jedina koja nije izasla ni minut na svim utakmicama..Sve je receno..Morali smo se razici kad je napunila 15god jer je morala ici igrati s djevojkama, tu je krenula da odrzava lekcije i pokazuje svoje znanje na zelenom tepihu u ligi s curama gdje je kasnije igrala..To je od pocetka bilo nebo-zemlja razlika jer je Tea 10g peglala samo s momcima..Uslijedio je poziv za A reprezentaciju dok nije bila ni punoljetna..I onda je uslijedio i poziv i danas je i zvanicno potpisala za Austrijski St. Polen koji igra u Ligi Sampiona..Ima tu jos Madjionicara za koje ce te tek cuti ali evo Tea je prva od tih 5 generacija koje smo ja i Lale vodili da je otisla u inostranstvo..Roditeljima pada malo tesko prerani odlazak njihove princeze ali mislim da Tea zivi svoj san, a njima je to jedino bitno tako da su to suze radosnice ;) i ovim putem Vas puno pozdravljam i vidite da je ipak morala da igra ovu igru ;) Zelim ti svu srecu i da pokazes cijom svijetu ko si i kako rolas na zelenom tepihu..Da se nikad vise ne povrijedis jer smo tih povreda i cak par lomova prosli i previse zajedno, pa mislim da je toga dosta bilo.. Zelim ti svu srecu u daljnjem dokazivanju na Najvisem nivou..Bravooo svi Madjionicari moji koji ste ucestvovali u njenom radu i razvoju..Svima koji te poznaju im je srce kao planina..Ovaj post sam vec objavio pa skinuo jer nije bilo zvanicno ali danas je Tea i zvanicno potpisala za St. Polen Austrija koji igra Ligu Sampiona.. SRETNOOO TEA VRACEVIC ;)