15/05/2018
Tud a készítés élvezetes is lenni!
Kikapcsol egy jó főzés, és talán jobb kedvvel fogyasztjuk el az alkotásunkat 😊
Ha a gyerekeket bevonjuk az ételkészítésbe, talán még azt a zöldséget is megeszik, amit korábban nem (de egy próbát mindenképpen megér)🥕🥦🍎
Csak a készítés közbeni kóstolgatással óvatosan, mielőtt jóllakik az ember 😄
Elég pontos lista. Dicsértessék!
02/05/2018
Ezt igy kiteszem ide :D le ne maradjatok :D
24/03/2018
Oké, hideg van...
De ez nem jelent felmentést senkinek, hogy zabálhat! :D
(persze a zöldséget, gyümit azért egyétek)🍎🥦🌶️🥕
Kép forrása: someecards.com
21/03/2018
Igyatok vizet!
Holnap lesz a víz világnapja, jó ürügy, hogy emlékeztessük magunkat arra mennyire fontos eleget inni, hidratált maradni. Sajnos a legtöbb ember nem iszik sokat, fél liter víz nem elég, 2-3 litert legyetek szívesek meginni minden nap! 😀
Alább egy cikkecske néhány „fancy” trükkel, hogy hogyan veheted rá magad a több víz ivására 😁
Ha eddig nem ittál sokat, de most elszántad magad rá (nagyon helyes), akkor vess be bármit ami működik 😁 Aztán hozzászoksz idővel 😊
Persze túlzásokba sem kell esni! Nem kell napi 6 liter! Jóból is megárt a sok!
Csak mértékletesen 😉
Tippek:
https://www.buzzfeed.com/yiyang/things-thatll-help-you-drink-more-water-in-2018?utm_term=.opw4qdvv1 #.kwgRmxBBX
Kép forrása: sydneywater.com.au
19/03/2018
Csak annyit mondok, mértékletesség....
😁
Relatable 😂😂
08/01/2018
:D :D
Na azért nem így van :) De a matek az matek, aki nem eszik fogyni fog, bár nem biztos, hogy a legegészségesebb út. :)
Egy kedves barátom küldte a képet, akinek mértékletességgel és megfelelő edzéssel is sikerült eredményeket elérnie. :)
Kép forrása: Vágvölgyi Noémi
05/01/2018
Csak annyit mondok.... ********* jó lesz. :D
Tartok előadásokat is, lehet okosodni.
De az izomláz is garantált lesz.
Meg úgy általában a tábor hangulata egy fantasztikus élmény :)
https://www.facebook.com/events/380394119073525/
04/01/2018
😂🤣
Hát igen, az egyik legerősebb hónap a január. :D
De a sportoláshoz nem feltétlen kell edző! Azonban, ha nem vagy biztos magadban, akkor jól jöhet a segítség. :)
És egy kis támogatással talán a lelkesedés is tovább tart. :)
28/12/2017
Így a két ünnep közé, a sokadik családi kajálás után :D
A jóllakottságon túl – miért eszünk többet, mint ami belénk fér?
Itt vannak az ünnepek és ezzel együtt a kigombolt nadrágok időszaka is. Vajon ilyenkor miért eszünk többet a kelleténél?
24/12/2017
Mindenkinek mértékletes boldog karácsonyt kívánok! :)
😚🎄
(A képen VaczóSüti látható)
17/11/2017
A Life1 Fitness csapata csatlakozott az UNICEF kezdeményezéshez - amelynek keretében november 18-án, Új-Zélandtól Kanadáig, több ezer ember egyszerre fog sportolni - hogy ezúttal a Life1 falain kívül, a vízhiánnyal leginkább érintett régiókban minél több kisgyermeknek tudjunk életmentő segítséget biztosítani.
Eddzünk együtt a globális mozgalom részeként, hogy minden gyermek számára biztosítva legyen a tiszta ivóvíz!
A mozgás öröm, másoknak segíteni pedig fantasztikus érzés! Kérjük, hogy támogasd adományoddal az UNICEF-et a Life1 adománygyűjtő oldalán:
https://movetheworld.live/ww/17-1988…
Célunk "örökbefogadni" legalább egy fúrt kutat, amelyhez 116.200 Ft-ot kell összegyűjteni. Egy kúttal egy kisebb méretű közösség napi vízszükséglete fedezhető. Köszönjük, ha Te is segítesz!
13/11/2017
És a tegnapi posthoz egy vicces videós kiegészítés :D :D
STRETCHING OUT! YOGA WITH LIZZZA! | Lizzza
Align your chakrazzz with lizzza! Thumbs up because that's a yoga move too! Thanks for watching + follow my other social medias below! ••••••••••••••••••••••...