11/03/2023
Kisgyermekek cukorfogyasztása, tényleg annyira káros, mint ahogy a neten kering?🤓🍧
A gyermekeknél több tudományos ok van, hogy miért kívánják annyira az édes ízt.
Már kisbabaként is ez az első íz, amivel megismerkednek anyatej-tápszer néven. Az édes íz kellemes, könnyen befogadható.
A másik fontos részlet maga a cukor bevitellel függ össze. A gyermekek brutális fejlődésen mennek keresztül, a testük nővekszik, mozog, ehhez pedig rengeteg kalóriára van szükség. A cukor egy olyan megoldás, amivel a testük szükségleteit táplálni tudják, mikor a nem cukros ételek már kevésbek bizonyulnak. Az agyi fejlődés esetében is fontos szerepet játszik a cukor. Az agy legfőbb mozgatója a keményítőkből lebontott cukor. Ezzel működik minden ember. Ha nem kap az agy cukorforrást, akkor lelassul, nem funkcionál megfelelően. Mivel az agyuk kicsiként rettentően gyorsan akar fejlődni, így természetes a cukor iránti sóvárgás.
A kalóriákkal magyarázható, bizonyos ételek elutasítása is, pl. zöldségek többsége. Ugyan nagy szerepük van a bélrendszer helyes felépülésében, de nekik magában a zöldség nem energia forrás. Ezért kell a legtöbbször valamibe belerejteni pl: rizi-bizi, vagy rántott karfiol.
Mindemellett az édes az egy élvezeti forrás, maga az íze olyan hormonokat képes kibocsájtani, amitől boldogabbnak érezzük magunkat és ez nem csak a csokira igaz.
Az is közre játszhat az édesség igényre, hogy kevés proteint, azaz fehérjét fogyaszt. Alapvetően a tejtermékekkel tudjuk ezeket a legtöbbször pótolni vagy tojással. A fehérje felelős a vércukor egyensúlyáért, ha nem egyenletes az ellátás, akkor a vércukor ingadozni fog, ami hirtelen cukor igényt idézhet elő.Az egyik legfontosabb, hogy nem szabad tiltani. Az egyik, hogy, amit tiltasz azt még jobban akarja, ez később elhízáshoz, diabéteszhez, és viselkedési problémákhoz vezethet.
A másik, hogy ez lételemük. És ugyan most az a divat kering, hogy a cukor borzasztó, ez nem igaz. Csak nem mindegy milyen cukor és mennyi.
A vércukorszint a fruktóz hatására alig emelkedik meg, bár kalóriában hasonló, mint a többi cukor, de így a fáradt test hirtelen doppinghoz nem tud jutni, ezért hiába adsz egy almát neki, az kevés lesz. A glükóz (csomagolásokon dextróz néven látod) az a a cukor fajta, ami a keményítőkből van. Általában kukoricakeményítőből vonják ki, ebben a formában egy durva doppingszer az agynak és a testnek is. Gyakran sportolók esznek ilyen szeleteket. Ez a vércukor szintet is erősen megemeli. Ezen kívül van a répacukor és nédcukor. Ezek nagyon hasonlóak, szacharóz formában található benne maga a cukor, fruktóz és glükóz is van benne, hirtelen emeli a vércukor szintet, de nem úgy, mint a natúr glükóz.
Ezen kívül rengeteg módon lehet édes ízt elérni édesítőkkel. De ebből sem mindegy melyik. A legtöbb tiltott gyerekeknek, de felnőtteknek is káros. Eritrit, stevia, xilit, rizsszirup. Ezek adhatók gyerekeknek is. Az édesítőknél arra kell vigyázni, hogy olyan agyi mechanizmust indít el, amivel becsapja az agyat, mert az édes íz megvan, de a kalória és glükóz nincs. Ezért nem javasolt sűrűn édesítőt használni gyerekeknél.
Ha sütsz és kerülnéd a fehér cukrot, akkor helyettesíthetsz pl: datolyasziruppal, aminek magasabb az ásványi anyag tartalma.
De egyébként, ha megfelelő minőségű nádcukrot veszel, akkor azzal sem ártasz a gyermeknek, ha mértékkel adod.
Összességében nincsen baj a cukorral, nyugodtan fogyaszhatja, igényli. De nem mindegy milyet és hogyan.Nem kell hagyni hogy mindig egyen édeset amikor akar. Mégpedig azért nem mert az viselkedés beli problémákhoz vezet. Kell határt szabni. Azt megteheted, hogy többször adsz de nagyon kicsit. Tehát reggelizik és utána kap egy szaloncukrot. Ebédnél pedig ehet desszertnek egy pudingot. Tízóraira meg uzsira pedig gyümőlcsöket. Az evéssel való harcnál pedig más jutalmazás is segíthet. Pl ha kifejezetten szeret valamit csinálni, akkor mindig akkor lehet ha evett. Vagy pl kap egy matricát vagy amit gyűjt, mindig, ha jól eszik. Ha nem eszik, akkor nem bünteted, csak nem jutalmazod.