PÁROMTOL KAPTAM...
Láttátok már?

Ez már hivatalos is? :o
képen a menedzserek száma klubonként a Premier League történetében. Úgy váltogatjuk az edzőinket mint más a szaros alsógatyát. 22 edző 29 év alatt. Átlagosan 15 havonta új ember ül a kispadra. Meg lehet nézni a listát, milyen csapatok tartják a lépést velünk ebben a szomorú mutatóban. Enyhén szólva sem sikeres klubok, ami a trófeákat illeti. És persze, erre lehet mondani hogy "mert itt magasak az elvárások..." de kapásból fel tudna bárki sorolni 6 másik csapatot akinél hasonló sikereket várnak évről évre.

A Chelsea 2000 óta 13 alkalommal szerepelt a dobogón (utoljára 2018-19ben), és ebből 5ször állt annak legmagasabb fokán (utoljára 2016-17ben). Nem mondanám sikertelen korszaknak. Mégis ez idő alatt 16, tizenhat! edzőt fogyasztottunk el.

Úgy tűnik, nekünk senki nem elég jó. És ezzel most nem azt akarom mondani, hogy nem látom hogy jelenleg szenved a csapat, és ennél én is többet várok. De a felől ne legyenek senkinek kétségei, ha most elzavarjuk Lampardot, akkor azon kívül hogy a saját legendánkba rugunk bele, a következőben is biztosak lehetünk:

- A közeljövőben (értsd legalább 8-10 évig) épkézláb, tényleg klasszisnak mondható játékos nem fog hozzánk igazolni. Eddig sem volt gyakori, mert szeretik játékostemetőként emlegetni a Chelseat (valljuk meg van is ebben valami) de most érkezett Werner, Ziyech, Chilwell, Mendy és Silva akik tényleg igazi nagy játékosok. Arra persze már senki nem emlékszik, hogy mind azt mondta: csakis Lampard miatt jöttek ide.

- Fentiekből következik, hogy félek ha Lampard megy, ezen játékosok sora is távozni fog.

- A közeljövőben (értsd legalább 8-10 évig) épkézláb edző sem fog idejönni, mert ezeket a számokat nem csak én tudom kikeresni wikipédiából, de a sztáredzők ügynökei is. És ha igaz ránk hogy játékostemető vagyunk, akkor az pláne igaz hogy edzőtemető is.

Szóval tessék nyugodtan Lamps Out-ozni fejhangon üvöltve, de akkor senki ne csodálkozzon ha 2030ig befellegzett nemzetközi szinten a csapatunknak. És akkor nem akarok itt senkitől Allegri Out, meg Tuchel Out, meg Lampard gyere haza posztokat látni.
LEHETNE VÁLOGATNI:::::::A szerződéséből már csak fél év van hátra többek között Lionel Messinek vagy Sergio Ramosnak, ennek következtében a Barcelona és a Real Madrid sztárjával is szabadon tárgyalhat bármelyik klub ma éjféltől. Az átigazolásuk csak július 1-től lép érvénybe, amennyiben nem szeretnének értük fizetni jövendőbeli csapataik. Távozásuk viszont nincs kőbe vésve, még az is megeshet, hogy hosszabbítanak aktuális együtteseikkel.

Ez is ajandek mint arsenalnak
Szerintem megmentettük Arteta állását. :)
A szomszéd tehene eset, de megszületett ma az Arsenálnál a hónap gólja talán?! :D
Sziasztok, mi a baj a honlap fórummal?

Hazánk első és egyetlen, a Chelsea FC által is hivatalosan elismert szurkolói egyesülete. http://chelseafc.hu/magyar-chelsea-szurkoloi-klub/ Hazánk első és egyetlen, a CFC által is hivatalosan elismert szurkolói egyesülete.

Tagjainknak segítünk hozzájutni az amúgy nehezen és drágán beszerezhető meccsjegyekhez. Itthon gyakran szervezünk közös meccsnézéseket és közös focikat. Promóvideó: http://www.youtube.com/watch?v=eHwJIF0vG9c
******************************''
The first and only Chelsea supporters club in Hungary; an officially registered branch since 2008. We help our members getting tickets to Chelsea games, organize trips to European games, and watch games together. Some of our members are co-writers of the first Hungarian book written about Chelsea FC in 2006. We have invited Kerry Dixon to Budapest in 2010. Our flag can be spotted in Stamford Bridge since 2011. Promotional video: http://www.youtube.com/watch?v=eHwJIF0vG9c

Stream-ek a meccshez :

Mobil :

Nyissa meg, mint általában

10/04/2021

#mérkőzés | Végeredmény: Crystal Palace 1-4 Chelsea

Régóta vártunk már ilyen erődemonstrációra, és a Palace ráadásul megúszta azzal, hogy 4 gólt kapott. Hozta a csapat a kötelezőt, csak 2 óra erejére állt a 4. helyen a Liverpool.

Ezt a kötelességteljes teljesítményt kérjük a Porto elleni visszavágóra is!

Vélemények? Meccs embere?

[04/10/21]   #mérkőzés | Egy érdekesebb csere az utolsó percekre: Ziyech váltotta Kovacicot a 83. percben.

10/04/2021

#mérkőzés | Pulisic duplázik, ezúttal a frissen beállt James szolgálta ki az amerikait. 1-4!

[04/10/21]   #mérkőzés | Tuchel posztra cserél a 75. percben (is) : Hudson-Odoi 🔄 James

[04/10/21]   #mérkőzés | Szépít a Palace a 63. percben.

[04/10/21]   #mérkőzés | Csere a 60. percben: Jorginho 🔄 Kanté

Az eredmény változatlan, de megvannak a helyzeteink továbbra is.

10/04/2021

#mérkőzés | Félidőben: Crystal Palace 0-3 Chelsea

Eddig az Anfielden játszott meccset tekinthettük a Tuchel-éra eddigi legjobb meccsének, de ez a mostani is konkurál a titulusért: végre egy alsóházi ellenféllel szemben is gördülékeny a támadó játék!

Miközben a Palace kapuralövési kísérlet nélkül tudta le az első 45 percet!

💪💪💪

10/04/2021

#mérkőzés | Kurt "Air" Zoumaaaaa!

A francia hátvéd mindkét Palace elleni meccsen gólt fejel! Félóra után már háromgólos előnyben!

10/04/2021

#mérkőzés | Belekezdtünk! Havertz a 8., Pulisic a 10. percben talált be! Az amerikai gólját a német készítette elő!

Crystal Palace 0-2 Chelsea

10/04/2021

#mérkőzés | A születésnapos Christensen sérülést szenvedett (a hírek szerint a vádlijában) így a kispadon sem lesz ott. A szerdai BL-meccshez képest Hudson-Odoi, Pulisic és Zouma az "új arcok".

Kezdés 18:30-kor - kötelező a győzelem a Crystal Palace ellen!

Tippek, vélemények?

10/04/2021

#HappyBirthday | Boldog születésnapot kívánunk csapatunk középhátvédjének, Andreas Christensennek! 🎉🎂

A dán játékos még mindig csak 25 éves, de volt ő már piedesztálra és pellengérre is állítva. Jelenleg leginkább előbbin érezheti magát, Ti szerintetek hol van az ő helye a csapaton belül, vagy éppen a futballvilág belső védői között?

10/04/2021

#MECCSNAP | Tovább folytatódik a harc a Bajnokok Ligáját érő helyekért a Premier League-ben.

Ma a Chelsea a rivális Crystal Palace csapatához látogat.

Tuchel csapata javította a múltkori WBA elleni kudarcot a Porto elleni győzelemmel, de sajnos a bajnokságban a csapat visszacsúszott az ötödik helyre, így mindenféleképpen nyerni kell ma.

A Crystal Palace a tabella második felében található, de a kieséstől távol állnak.

07/04/2021

#mérkőzés | Vége: Hát nem ez volt a legjobb meccsünk a szezonban, de a számok nem hazudnak: nem kaptunk gólt, cserébe viszont lőttünk kettő idegenbelit. Nekünk a döntőben is jó lenne egy ilyen meccs. 🤷🏻‍♂️🔵😎

⚪️🔵 Porto 0:2 Chelsea 🔵🔴

[04/07/21]   #mérkőzés | Csere: James helyére Emerson jön. Érkezik a gól is? 😂🙃

07/04/2021

#mérkőzés | GÓLLLÁ, 85. perc: Azért akkorát nem szólt a találat, mint a poszt eleje, azért így már egész korrekt az eredmény. Chilly talált be.

[04/07/21]   #mérkőzés | Csere: A gólszerző helyére Thiago Silva érkezik. Komoly, hogy az 1-0-ra megyünk 😅

[04/07/21]   #mérkőzés | Cserék: Elfogyott Tuchel türelme, Werner és Havertz is lejött, helyükre Pulisic és Giroud érkezett.

07/04/2021

#mérkőzés | Félidő: Egészen rossz a játékunk, de valahogy mégis nekünk jött ki a lépés. Ez bármelyik másik ellenfél ellen kevés lenne. Vélemények? 🤔

⚪️🔵 Porto 0:1 Chelsea 🔵🔴

07/04/2021

#mérkőzés | GÓL, 32. perc: Mason megmutatta a srácoknak, hogyan kell lefordulni 🤣😎

07/04/2021

#MECCSNAP | Ma a Chelsea ellenfele a Porto csapata lesz a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében.

A két csapat mindkét meccsét a Sevilla stadionjában, a Ramon Sanchez Pizjuan-ban játszák le. A londoni együttesnek kellemes emlékei vannak erről a stadionról a mostani idényből, mivel itt nyert, az akkor még Lampard csapata Olivier Giroud négy góljával a Sevilla ellen.

A hétvégi, WBA elleni kudarcot el kell felejteni és csak a mai meccsre koncentrálni. A Porto papíron a leggyengébb csapat az idei negyeddöntőben, de okozhatnak meglepetést.

⌚ 21:00
🏟️ Ramon Sanchez Pizjuan
📺 Spíler2 TV
👤 Slavko Vincic 🇸🇮

Tippek❓

04/04/2021

Timo Werner.... Ja, nem.... Sam Kerr egy első félidei mesterhármassal!

04/04/2021

Legalább a hölgyek javítottak a hétvégén.

WSL 1. hely
Bajnokok Ligája Elődöntő
Conti Kupa győztesek

03/04/2021

#mérkőzés | Végeredmény: Chelsea 2-5 West Bromwich

A Tuchel-éra első veresége. Elhamarkodott lenne azt mondani, hogy porszem került volna a gépezetbe, ez a meccs már majdnem az elején el lett rontva egy játékvezetői tévedéssel. Nehéz egyelőre bármi mást is megállapítani.

Folytatás szerdán a Porto ellen a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében.

[04/03/21]   #mérkőzés | Havertz is beáll, Jorginhót váltotta.

03/04/2021

#mérkőzés | Mount szépít a 71. percben! 2-4

[04/03/21]   #mérkőzés | Érti ezt valaki?

[04/03/21]   #mérkőzés | 1-3.

[04/03/21]   #mérkőzés | Mount beáll a második félidőre, Pulisic helyett.

03/04/2021

#mérkőzés | Félidőben: Chelsea 1-2 West Bromwich

Lagymatag kezdés után Pulisic góljával kerültünk előnybe, de hamarosan jött a fekete leves: Thiago Silva igencsak kifogásolható kiállítása. A vendégek az első félidő utolsó perceiben meg is fordították a mérkőzés állását.

Most van csak igazán veszélyben Tuchel veretlensége...

[04/03/21]   #mérkőzés | ...és már fordítanak is...

[04/03/21]   #mérkőzés | Kiegyenlít az első félidő ráadásában a West Brom.

[04/03/21]   #mérkőzés | Jön is a kényszercsere: Ziyechet áldozza be Tuchel azért, hogy megmaradjon a háromvédős rendszer, Christensen állt be.

[04/03/21]   #mérkőzés | Felpörögtek az események!

Pulisic góljával megszereztük a vezetést a 28. percben, de szinte azonnal emberhátrányba kerülünk Thiago Silva kiállítása miatt!

Félóra után: Chelsea 1-0 West Brom

Érdekes meccs lesz...

[04/03/21]   #mérkőzés | Branislav Ivanovic újra a Stamford Bridge gyepén! Dara O'Shea sérült meg a vendégeknél az első félidő közepén, őt váltotta korábbi hátvédünk.

Gól még nincs, egy-egy kaput eltaláló lövése volt a Chelseanek és a West Bromnak.

03/04/2021

#mérkőzés | Visszatér a klubfutball vele együtt pedig Thiago Silva is a kezdőbe! Kanté azonban nincs, és Tuchel elmondta a tegnapi sajtótájékoztatón, hogy legalább két mérkőzést ki is kell hagynia.

Ellenfelünk a PL egyik leggyengébb csapata, a West Bromwich lesz, ám érdemes óvatosnak lenni a találgatásokkal, ugyanis a Tuchel-féle Chelsea kevés gyenge pontjai közé tartozik az, hogy nehezen boldogul bekkelős csapatokkal szemben. A győzelem azonban így is szinte kötelező lesz Sam Allardyce-ék ellen.

Kezdés 13:30-kor a Digi Sport 2 közvetítésében.