12/05/2017
Rendkívül aktuális téma és egy újabb 😍😊
Lehet, hogy te is azon gondolkozol 🤔 Lassan itt a strandszezon, de még nincs kész a nyári alakod...
Klára, egy kiváló példa, hogy odafigyelve és betartva a részleteket mennyire élvezhető ez a 9 nap 😊
A linken olvashatjátok a beszámolóját! 🔜📲
http://klaraszandis.com/2017/05/11/thoughts-about-a-balanced-lifestyle/
09/09/2016
Új sztori a napokból 😊
Enikő az élő példája annak, hogy ez nem egy fogyókúra, hanem életmódváltás.
Tudatos, cselekvő, igazi példa lehet sokak számára! 😊
Ahogyan Enikő megélte a 9 napot: 😊🔜
Tegnap sikeresen befejeztem a C9-et 😊❤ 52,4 kg-ról indultam 👉51,4 kg lettem 😊 Mert nem a fogyàs volt a célom hanem az életmódvàltàs és az hogy egészségesen tàplàlkozzak!!! A program mellett még belefogtam egy húsmentes diétába is, így, hogy is mondjam még nehezebbé t***em ezt a 9 napot :) Az első két nap kicsit nehezebben ment bár energikusabb lettem tőle mégis volt egy kis hiányérzetem :) De amint elérkeztem a harmadik naphoz egyre könnyebben ment a program és sokkal jobb lett a közérzetem!Sok mindenre kell oda figyelnem egy nap és szinte magamra alig van időm, mert munka helyett egy fontosabb feladatot látok el édes anyukámat ápolom,így szerintem ez a legjobb élő példa mindenki számára, hogy munka, suli és bármilyen napi kimerültség mellett is végig lehet csinálni a Clean9-et :) Így bárkinek tudom ajánlani hogy próbálja ki, és tapasztalja meg saját maga mire is képes !!! 😉😊
25/05/2016
Egy újabb sikersztori a program végén, ezúttal Dániából! :) Gratulálok! ;)
Gergely szavai:
A mai nap fejezem be a C9 programot. Sok pozitívumot tudok elmondani a programról. Rendszeres sport, étkezés és munka mellett meghozta a várva várt eredményt. A súlyom az első napon 105 kg volt amiből szerettem volna egy kicsit lefaragni. Az utolsó napra 99,1 kg mutatott a mérleg. -5,9 kg !! :)
A centiknél talán a hasam a legkiemelkedőbb 108 centiből 101 centit csináltam.
A tapasztalataim:
✔️ Az első két nap nehéz kaja nélkül de egy kis kávéval lehet segíteni az éhségen
✔️ A gélnek "egzotikus" íze van de citromlével együtt fogyasztható
✔️ A Therm az egyik legjobb termék ebben a dobozban. Majdnem ugyanilyen terméket használtam a biotech usa-tól, de fele ilyen jó hatása nem volt.
✔️ Több energiám lett és ez leginkább a kedvemen mutatkozott meg, bár voltak napok amikor feszült és agresszív voltam :D
✔️ Feltehetőleg minden szennyező anyagot ami a szervezetemben volt azt kimosta a kúra.
A program egy tökéletes alapozás nyár előtt hogy elérjük a kitűzött célt. További rendszeres sport mellett nyárra én is elérem amit szeretnék és folytatom az egészséges életmódot a C9-ben leírtak alapján. Külön köszönet Dániel Gyurkó barátomnak aki minden napomat figyelemmel kísérte, segített mindenben és lehetővé t***e hogy Dániában is megkaphassam a terméket és végig csináljam. :)
26/04/2016
Gratulálok Dóri szuperül végig csináltad a programot 😍💪🏻
Tapasztalatok és eredmények👇
Vègeztem a Clean9 mèregtelenìtő kúrával ès sikerült megszabadulnom 2 kilótól!💪🏻 Számos pozitìv hatást tapasztaltam. A programfüzet segìtsègèvel változatos de egèszsèges èteleket tudtam elkèszìteni, amikre nem lehet ráunni!☺Örülök,hogy vègigcsináltam a programot!👌
15/03/2016
Gratulálok az eredményedhez 😊💪🏻👌
Íme Klára tapasztalatai bővebben: 😊
Túl vagyok a 9 napos tisztítókúrán, nem volt könnyű, de örülök, hogy végig csináltam és kibírtam csalás nélkül. Az eredmény 3kg-val kevesebb, jó pár centivel szebb és feszesebb bőr. A tél alatt felszedett plusz most majdnem teljesen lement, most már csak betartom hogy 80%-ban egészségesen eszek és folytatom az edzést, hogy nyárra vissza kapjam a bikini formám.👌 Így a kúra után már egyáltalán nem is kívánom a csokit, pizzát vagy hasonló gyors kajákat amit előtte mindennap kívántam és sajnos ettem is egy ideig, de elég volt, most már vissza állok csak a heti 1-2-szeri ‘bűnözésre’ mert így sokkal jobban érzem magam! 😊
03/02/2016
Gratulálok Bence!! Örülök a jó tapasztalatoknak! 😊
Íme Bence eredményei! 👍😊
Végeztem a 9 napos méregtelenítő programmal!
Elsőre csináltam a Clean9et, engem nagyon meggyőzött. 😃
Az eredmény:
- Fogytam 1,1 kilót 😊
- Szenzációsan érzem magam, tele vagyok energiával, pörgök 😊😉
- A reggeli kelések sokkal jobbak, mivel jól tudok aludni 😉
- Új egészséges ételeket szerettem meg. 😊
- Ezzel az életmód vàltással és programmal egy új életmódott tapasztalhattam meg 😊,amellyel jobban fogom érezni magam! 😃😊😉
Nagyon örülök , hogy végigcsináltam és csak ajánlani tudom mindenkinek!!!😃