25/01/2026
Dziękuję wszystkim za udział w dzisiejszym spacerze. Było mroźno i ślisko, ale Wasz uśmiech rozgrzewał atmosferę. A po drodze udało się wesprzeć WOŚP.
Kto nie dotarł, a chce dorzucić się do szczytnego celu, zapraszam do mojej zbiórki: https://eskarbonka.wosp.org.pl/zojumazori?lang=pl
Siema!
Łukasz z RadoWalks
Wspieram Finał WOŚP swoją eSkarbonką
Dorzucając się do mojej eSkarbonki wspierasz cel Finału WOŚP
24/01/2026
Zachęcamy Was do dołożenia swojej cegiełki do zbiórki na diagnostykę i leczenie chorób przewodu pokarmowego u najmłodszych pacjentów w ramach 34. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W niedzielę 25.01.2026 od godz. 13:00 będziecie mogli nas spotkać z puszką, serduszkami i gadżetami WOŚP dla najhojniejszych przed TuKawka Kawiarnia, a o 13:30 ruszymy na wspólny spacer po osiedlu - RadoWalks #7 - Spacer z WOŚP
Preferujący płatności online, mogą dokonać wpłaty pod tym adresem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/zojumazori
Wielkie Dzięki za Wasze wsparcie!
Łukasz z RadoWalks
Wspieram Finał WOŚP swoją eSkarbonką
Dorzucając się do mojej eSkarbonki wspierasz cel Finału WOŚP
26/11/2025
Szlaki przetarte! Nasz inauguracyjny spacer, jeszcze w jesiennej aurze udał się znakomicie! Grupa mała, ale zwinna, z uśmiechami na twarzach pokonała trasę i sprostała kilku wyzwaniom i grom po drodze. Aktywny wieczór uczciliśmy rozgrzewającymi napojami i słodkościami w Radogość Cafe. Kolejny spacer, tym razem w zimowej scenerii - RadoWalks #2 już w najbliższy piątek 28.11 o godz. 16:30. Zapraszamy!