„Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”.
„Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś”.
„Nawet w obliczu śmierci przyjemna jest świadomość posiadania przyjaciela”. Takiego jak Ty!
Na pamiątkę wspólnej podróży- K.
“Aniu, kochanie, mój wyczekiwany Promyczku, tęsknię za tobą. Gdy wracałem do już pustego mieszkania, to pomyślałem sobie, że skoro wspominałem, iż potrafię się adoptować do sytuacji, to biorąc pod uwagę twoje oczekiwania, co do częstotliwości kontaktu, postanowiłem pisać tu, a nie na komunikatorach. Mimo, że rwie mnie do interakcji. Ale masz swoje spotkanie i swój czas z też stęsknionymi ciebie dziewczynami. No a ty jednak mnie prowokujesz wysyłając zdjęcia…. Nie jest łatwo 😊 I nie chodzi o to, że robię coś wbrew sobie. Uczymy się siebie i pragnę jak najpilniejszym być uczniem. Spytasz dlaczego? Ponieważ wpadłem w ciebie nie tylko po jaja, ale i po uszy. Przeraża mnie ta intensywność odczuwania, która w połączeniu z doświadczeniem życiowym, które mam, potrafi ostro wstrząsnąć. Pytasz mnie dlaczego? Dlatego, że jestem pewien swoich uczuć i chcę spełnić marzenie o związku pełnym miłości, wzajemnego szacunku, wspierających się partnerów”.