Apollo Kraków

Amatorska drużyna siatkówki żeńskiej w Krakowie. Treningi: Środy, godz. 19:00 - 21:00 ###I LO ul. Kazimierza Odnowiciela 2, Kraków

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!! ŻYCZYMY TEŻ MY: APOLLO KRAKÓW 😉🥂🥂🥂🍾🍾🍾🎆🎆🎉🎉🕛

Święta, święta i po świętach... rozruszać się trzeba (nie wspominając o gubieniu zapasów ;) ) a okazji do tego mało więc tym bardziej dziękujemy POGOŃ Proszowice za zaproszenie na dobre granie. Oprócz gospodyń i nas zagrał również młody zespół Szkoła Mistrzostwa Sportowego Wieliczka.
Pierwszy mecz z SMS Wieliczka wygrałyśmy 2:1. Z gospodyniami przegrałyśmy 1:2.
..czyli w sumie dobrze ale jak zwykle mogło być lepiej ;)

Serdeczne życzenia od całej ekipy 😊🎄🎄🎄🎁🎁

Środa: niby zwykły, kolejny dzień tygodnia.. A tu expresowy turniej 🙂 🏐 https://www.facebook.com/bronowiankateam/ dziękujemy bardzo za zaproszenie 😇
Oprócz dwóch drużyn KS Bronowianki i naszego teamu zagrał również II-ligowy zespół Pogoni Proszowice. Zagrałyśmy każdy z każdym, po 2 sety. Miejsca rozłożyły się następująco:

echodnia.eu

Kraków przed Kielcami i Skarżyskiem. W Skarżysku-Kamiennej odbył się turniej siatkówki kobiet [ZDJĘCIA] - echodnia.eu

Zdjęcia z wczorajszego turnieju.

echodnia.eu

Podobno do trzech razy sztuka 🙂 Dorobiłyśmy się w końcu 1 miejsca 🥇🥳🙌💪🏐 i to z przytupem: 5x po 2:0 🤯 elegancko 😍 Dorota "Dodi" Szymska zasłużenie zgarnęła MVP w naszej ekipie 🙂

🎅🎅🎅Mikołaj był? Na pewno był :) 🎅🎅🎅 dobrze, że płozy zamienił na letnie opony ;) ⛱☀️
U nas rózgi: kazał przyłożyć się do treningów ;)
Ho ho ho :)

Podczas, gdy niektóre z nas przychodziły na świat, stawiały pierwsze kroki na parkiecie, pozostałe grały na straty, do 15 punktów... Są tu jakieś dinozaury siatkówki? 😉👴👵🦖🦕

Zarząd Wojewódzki Małopolskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej DZIĘKUJEMY ZA (jak zawsze) ŚWIETNY TURNIEJ :)
To była już XVIII edycja Ogólnopolskiego Turnieju Siatkówki Smoka Wawelskiego (https://fb.me/e/3EWUiGtTW). Dobre granie jest na wagę złota w tym niestandardowym czasie: to była wspaniała okazja do oderwania się od trudnej rzeczywistości...
Już szykujemy się na przyszły rok ;)

Wygrałyśmy to 3 MIEJSCE🥉🙌 Pewna, równa gra przez prawie cały mecz 😉
Zwycięstwa w turnieju gratulujemy Ninja Volley po naprawdę zaciętym meczu z FC Silesia.

4.Teksid Poland Skoczów

[11/07/20]   Dwa wygrane mecze w niezłym stylu (z Salos Kraków i Marco Volley Gliwice) dały nam pierwsze miejsce w grupie. Z mocno obsadzonej drugiej grupy do półfinałów awansowały FC Silesia Katowice i Ninja Volley Kraków, z którymi spotkałyśmy się w półfinale. Po ciężkim meczu przegrałyśmy. A tak niewiele zabrakło (20:22, 18:20). Dziewczynom gratulujemy zwycięstwa 🤝 i życzymy powodzenia w finale 💪
Jutro na hali Com Com Zone o 3 miejsce zagramy z Marco Volley Gliwice. Następnie o 1 miejsce Ninja Volley Kraków zagra z FC Silesia Katowice.
Zapraszamy jutro od 10:00 na transmisje z obu meczów 🙂 operator kamery obiecuje zlikwidować lustrzane odbicie (transmisje z dziś prawie udane). To jeszcze nie czas na rozgrywanie akcji z lewej strony, już wystarczająco nieprzewidywalny jest ten 2020 rok 😉

W Niepołomicach DRUGIE 🏐🥈✌p o w o l i rozkręcamy się 😉
BRAWO MY

Zwycięstwa gratulujemy dziewczynom z Light System Opole 🤝👍BRAWO WY 😊

Dziękujemy organizatorom i kibicom, którzy wsparli nas na koniec długiego dnia grania 😄

Marco Gliwice - Apollo 1:2
Last Minute - Apollo 0:2
Light System Opole - Apollo 2:0
FC Silesia Katowice - Apollo 1:2

Dołączamy się do gratulacji dla #IgaŚwiątek 👊🎾🏆🥇BRAWO TY 🙂

Dziś wszystkie kciuki trzymane za Igę 💪💪 a przed jej meczem i między gemami poprosimy o trzymanie ich za nasz występ na turnieju w Niepołomicach 😉☺🏐

REKRUTACJA!!!
STANOWISKO: środkowa bloku
MIEJSCE PRACY: Kraków
WYMAGANIA:
1. Doświadczenie
2. Dyspozycyjność w środy 19:00-21:00
3. Chęć udziału w turniejach organizowanych w weekendy, Kraków i okolice, raz - dwa razy w miesiącu)

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :)

W XII Mistrzostwach Krakowa o Puchar Prezydenta m. Krakowa zwycięstwa gratulujemy KS Bronowiance Kraków, drugiego miejsca FC Silesi Katowice a trzeciego miejsca sobie :) W każdym zespole została wyróżniona jedna zawodniczka: gratulujemy Dodi 😊

Było.. nieźle ale zawsze może być lepiej: dobra zagrywka chyba wzięła wolne na weekend🙈🙉🙊 a jest naszym najmocniejszym atutem. Mocne zespoły jak FC Silesia czy KS Bronowianka każde dobre przyjęcie przełożą na mocny atak, z którym nie zawsze umiemy sobie poradzić.
Turniej rozegrany w systemie: każdy z każdym / 2 sety / do 15 punktów.
Nasze wyniki:
Apollo - FC Silesia 1:1
Apollo - Volley Gliwice 1:1
Apollo - NETMIX Kraków 2:0
Apollo - KS Bronowianka 0:2

Sezon start: turniej day 😉 5 zespołów, każdy z każdym. Dużo grania, oby sił starczyło: na koniec rewanż z Bronowianką 🙂

24.09.2020 r. zagrałyśmy sparing z występującą w 3 lidze PZPS, Bronowianką. Po długiej przerwie była to dobra okazja do sprawdzenia formy przed zbliżającym się turniejem. Forma jest: jest i wygrana 3:1 💪🙂
Zaczęłyśmy bardzo skoncentrowane, dokładne i skuteczne co przyniosło wysoką wygraną 25:11. W drugim secie Bronowianka wzmocniła zagrywkę i zdobyła zdecydowanie więcej punktów. Mimo to poradziłyśmy sobie - wynik 25:20. W trzecim secie uciekła nam koncentracja. Bronowianka należycie to wykorzystała wygrywając 22:25. Czwartego, ostatniego zaplanowanego seta nie mogłyśmy już wypuścić. Mówią czasem: "w tym szaleństwie jest metoda" 🧐😉 mimo chaosu wygrałyśmy, ponownie z dużą przewagą, 25:15 i zadowolone opuściłyśmy teren gospodarzy. Nasz najmocniejszy element w tym meczu to chyba blok (każda reguła ma wyjątek 😎📸 ). I dobrze, bo ograniczyłyśmy ilość wbitych "gwoździ" przez dziewczyny z Bronowianki, które nie oszczędzały siły w ataku. #KSBronowianka dziękujemy za wieczór z dobrym graniem 😊

Dłuuuuuga ta przerwa więc trzeba sobie poprzypominać co nieco 😉✊🙌💪 oby tym razem nic nie zakłóciło turniejowych planów 😷

Przerwa, przerwa, przerwa.. 🏖 🏞 ☀️ ale ekipa zjeść porządnie też musi ;)
POZDRAWIAMY!! :)
#MiętaRestobar polecamy :)

Niezależnie od okoliczności: przerwa się należy 😎 halówki na chwilę do kąta, nie będą potrzebne na piasku 😊 zaklinamy pogodę... 🏐☀🏖

#10wspomnień #10uśmiechów DZIEŃ 10 - ostatni 🤷‍♀️😉🙈🙉🙊 #zachowajdystanswobecsiebie :)