Kolekcja autografów Wisły Kraków Bartiego
Witam wszystkich sympatyków Wisełki Kraków ;) Przedstawiam moją kolekcję autografów Wisły Kra na oficjalnych spotkaniach. Mam do was tylko jedną prośbę.
Cześć Wszystkim :) Nazywam się Barti i jestem kibicem Wisły Kraków :) Pierwsze autografy piłkarzy Wisły dostałem od: Rafała Boguskiego, Macieja Żurawskiego, Juniora Diaza i Gordana Bunozy podczas imprezy pod galerią Krakowską pt. "Strzał na Wiślacką bramkę :)" Ci też piłkarze Wisły zachęcili mnie do dalszego zbierania autografów :) Teraz mam ich bardzo dużo, i to nie tylko na zdjęciach, ale i na p
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.