Pierwsze ględzenie wlatuje na fejsa 🎥🚀💥 Rozmowa a raczej monolog na temat nowej pasji czyli malarstwa. Jedna z najbardziej nieoczekiwanych umiejętności jakich nauczyłem się jeżdżąc na wystawy. To nie przypadek, to jest praca w bardzo konkurencyjnym rynku.Luzne gadki na temat braku pigmentu.
Miłego słuchania. Dopiero sie rozkrecam 🚀🤙🏼
Cezary Bodalski handling
Handling bez tajemnic - z pasją, krótko i na temat o sztuce wystawiania psów.
❗Najlepsze efekty uzyskiwałem, gdy położyłem dwie warstwy. Pierwsza dzień przed wystawą, druga godzina przed wyjściem 💥
Epizod #1 wystawy od kuchni... już dziś popołudniu
😈💥 Wróciłem i mam się bardzo dobrze
Każdy ma postanowienie na nowy ja też:
💥 zbudować 5kg czystej masy mięśniowej 😈
💥 używać mniej k*rwa i właśnie
💥 przekazać Wam cała swoją wiedzę na temat handlingu i tego co do tej pory się nauczyłem
Jeżeli natomiast chcesz zadać głupie pytanie kim ja wgl jestem by się wymadrzac .... Już Ci na nie odpowiadam:
Nie jestem nikim szczególnym ale szczególnie warto mnie posłuchać 😁
14/12/2019
Bez zbędnej motywacji
Handler nie dał rady i z Pixelem byliśmy drudzy na dwa psy...
Mimo wszystko mały come back po prawie pół roku przerwy uwazam za udany. Gratulacje dla zwyciescy a my bierzemy się do roboty 💪
14/07/2019
Paxton morderca 😈
Co tu dużo pisać.. Ma charakter ten mały diabeł 👹
22/05/2019
✅😍 Mały I groźny
Ale tylko u Panci przy nodze :) 5miesieczny cane corso już ma za sobą pierwszą lekcję 📚 I radzi sobie naprawdę dobrze 🤗
❓📸Cały czas szukam chętnych czworonogów do kilku zdjęć w klimacie treningowym/ GYM . Dlatego jeżeli Twój pies nie boi się sztang, kettli i innego sprzętu to zapraszam do kontaktu. Mam kilka fajnych pomysłów a i forma niedługo u mnie również będzie lepsza :)
10/04/2019
Każdy chodzi, pytanie tylko jak?
31/03/2019
👍✅ Mopsowy debiut zaliczony
2 na 4 czyli nie takie ogony 😜 dziś na luzie, bez spiny, bez uniformu na przetarcie i oswojenie z tym wszystkim...
A tak po za tym 2 pytania dla zainteresowanych❓
📚 Czy ktoś jest chętny na warsztaty z handlingu w przyszłym tygodniu?
📚I drugie szukam modeli/modelek (oczywiście psich) do zdjęć na siłowni. Zapraszam do kontaktu
13/03/2019
😍💚 Fun i Rywalizacja
Niejednokrotnie słyszę jak ktoś mówi: nie przejmuj się będzie dobrze nie dając jakichkolwiek wskazówek.
Ale kiedy tak naprawdę możemy czerpać z wystawy przysłowiowy Fun przy minimalnej dawce stresu?
Chyba wtedy gdy odpowiednio wcześniej przygotujemy się do niej.
Jeżeli ktoś jest wystraszony/zagubiony w ringu to sędzia może odnieść wrażenie, że pies którego prezentujemy ma coś do ukrycia dlatego podstawową kwestia jest trening.
Ile i jak długo? Nie wiem to jest kwestia bardzo indywidualna, ale na pewno na tyle by:
Wchodząc na ring być pewnym, że pokazujemy ładnego psa i chcemy by sędzia to/go docenił.
Modelka Melania wł Olga Pietrzak
28/02/2019
💪🐻 Jedziemy z tymi crossfitami
Kondycja psa jest ważna podobnie jak u nas.
Proces odchudzania jest na tyle banalnie prosty i szybki, że efekty będą zauważalne z tyg na tydz...niestety budowanie ciała to nie takie szybkie hop siup i potrzeba trochę więcej czasu oraz wiedzy. Dlatego uważam, że w tym przypadku lepiej mieć grubaska niż niejadka.
Zresztą mogą to potwierdzić znajome rudzielce :) Tisza i Istwan
Oraz ja sam gdzie każdy kilogram przychodzi mi z wielkim trudem :)
26/02/2019
💚💪 Pozytywne wzmocnienia vs Gruby Benek
Czasem odnoszę wrażenie, że tak to postrzegają osoby, które zaczynają pracę/trening z psem. Zresztą na siłownii jest to samo.
Przykład: Halinka postanawia się odchudzać, drepta po tej bieżni godzinami by w nagrodę za swój wysiłek zjeść pączka lub czekoladę! Cytując: w końcu jej się coś należy bo spaliła tyle kcal, a to jest jedyna przyjemność w jej życiu...
Przykład nr2: Karmienie/dawanie za wszystko smaczków bez ewidentnego progresu... Pies spojrzał na nas smaczek, pies stoi smaczek, pies coś =smaczek... Mijają miesiące, a później zanim ruszymy to mamy rozdysponowany cały worek jedzenia bez widocznej różnicy w jakości.
.
Czy w takim razie nie dawać smaków?
Oczywiście, że dawać lecz kontrolujmy postępy.
Skoro potrafisz już biegać to nie nagradzaj za założenie butów lecz za kolejne km lub lepszy czas.
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Lokalizacja
Kategoria
Strona Internetowa
Adres
Lublin
20-406
Godziny Otwarcia
| Poniedziałek | 09:00 - 20:00 |
| Wtorek | 09:00 - 20:00 |
| Środa | 09:00 - 20:00 |
| Czwartek | 09:00 - 20:00 |
| Piątek | 09:00 - 20:00 |
| Sobota | 09:00 - 20:00 |
| Niedziela | 09:00 - 16:00 |