24/01/2026
Hej Hej tu KaeSeL!
Pierwsze "kółeczko" w tym roku!
Dziękujemy drużynie Motoru Lublin za możliwość rozegrania sparingu w świetnych warunkach! Brawo dla obu zespołów za fajne granie. KS Lublinianka pozdrawiamy 💪💪
18/10/2025
Tararararara MAKRO JEST NASZE!!
Gratulacje dla Trenera Jarka Milcza i jego chłopaków! Zwycięstwem nad Avią w Świdniku 6:4 na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek zapewniamy sobie awans do ligi makroregionalnej. Brawo KSL!
11/10/2025
Jako gospodarze na wyjeździe ;) pokonujemy Sygnał Lublin 6:1. Brawo dla Trenera i chłopaków za dobrą i szybką grę!
* Na pewno w przerwie zimowej musimy poćwiczyć umiejętność strzelania rzutów karnych (tym razem aż dwa nietrafione).
05/10/2025
Mimo wielu okazji do strzelenia gola przegrywamy rewanż z Motorem Lublin 0:3. Panowie głowa do góry. Wyciągamy wnioski i pracujemy dalej. Następnym razem na pewno "coś" wpadnie! KSL WALKA
28/09/2025
W pierwszej kolejce rundy rewanżowej wygrywamy z Widokiem Lublin. Zawsze trudno się gra, gdy przeciwnik postawi przed swoim polem karnym "autobus". Na szczęście trzy razy udało się go ominąć. Widok - Lublinianka 0:3. Panowie pracujemy i walczymy dalej!
21/09/2025
Kończymy pierwszą serię rozgrywek remisując na wyjeździe z Górnikiem w Łęcznej 1:1. Obie drużyny pozostają niepokonane w obecnych rozgrywkach ligi wojewódzkiej. Gratulacje! Od przyszłego weekendu zaczynamy mecze rewanżowe i dalej walczymy o awans do makro! Panowie 3mamy kciuki!
14/09/2025
KS LUBLINIANKA JUNIOR STARSZY 2025/2026
14/09/2025
I obiecana garść informacji: dziś w czwartej kolejce wojewódzkiej ligi Juniora Starszego odnosimy zwycięstwo nad Avią Świdnik 3:1. W poprzednich trzech kolejkach drużyna prowadzona przez Trenera Jarka Milcza odniosła komplet zwycięstw:
19:2! z Widokiem Lublin
3:1 z Motorem Lublin
4:0 z Sygnałem Lublin
Za tydzień w kolejnym spotkaniu zmierzymy się na wyjeździe z Górnikiem w Łęcznej
Panowie WALKA WALKA LUBLINIANKA!
14/09/2025
Serdecznie witamy w roli Trenera naszej drużyny Pana Jarosława Milcza. Najlepszemu strzelcowi seniorów KSL w ubiegłym sezonie, w tym życzymy powodzenia i sukcesów w pracy z młodzieżą! Trenerze 3mamy kciuki!!