14/12/2025
III MISTRZOSTWA POLSKI OLDBOJÓW W FUTSALU 40+ Tarnów 13-14 Grudnia 2025 | 🔴NA ŻYWO!
Transmisja na żywo 🔴 | III MISTRZOSTWA POLSKI OLDBOJÓW W FUTSALU 40+ , Tarnów 13-14 Grudnia 2025Drugi dzień zmagań w futsalu, w którym poznamy nowego mist...
01/07/2025
https://www.facebook.com/share/p/12KnaYfRFEs/
To był bardzo emocjonujący weekend 🔥 Na małopolskich boiskach rozegrano eliminacje makroregionalne IV Mistrzostw Polski Kadr Wojewódzkich Oldbojów 42+ ⚽
Cztery zespoły rywalizowały o prawo gry w turnieju finałowym, do którego awans ostatecznie wywalczyły drużyny Lubelski Związek Piłki Nożnej i Podkarpacki Związek Piłki Nożnej ✅
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za grę, a finalistom życzymy powodzenia w dalszej walce o mistrzostwo! 👊
20/06/2025
Zapraszamy➡️ do Wierzchowisk⚽️🏃♂️
Sporo atrakcji dla sympatyków piłki nożnej od tych najmłodszych po najstarszych.
17/05/2025
Ks Lublin dorzucił cegiełkę 3letniemu Jasiowi.
https://www.siepomaga.pl/jan-sorbian
Zebrano ponad 700 000zł do celu coraz bliżej ale jeszcze troszeczkę brakuje. Zachęcamy środowisko piłkarskie do pomocy chłopcu...🙌
Poza wsparciem finansowym czynnie wzieliśmy udział w Turnieju Charytatywnym Oldbojów w Ożarowie.
Uczestniczyło 10zespołów.
W grupie rozegraliśmy 4mecze.
W pierwszym meczu ponieśliśmy porażkę z ekipą przyjaciół Grzegorza Piechny. Pozostałe mecze wygraliśmy.
Zajęliśmy w grupie drugie miejsce i w rezultacie graliśmy z Ks Tarłów o 3miejsce. Zwycięstwo dało Nam miejsce na najniższym miejscu podium Turnieju. Brawa 👏 za pomysł i sprawną organizację Turnieju👍.
W sobotnie popołudnie była radość z gry i satysfakcja w niesieniu pomocy.
W aspekcie sportowym cieszy dyspozycja Brzytwy Bugiego Bonina. Czas jakby się zatrzymał i wydawać się może że ciągle są młodzi w formie i głodni kolejnych wyzwań....
Mańka Marcin - Brzyski T, Bonin G, Bugała P, Zagrodniczek M, Kucharski P, Josicz W, Starek W, Ciucias T
14/04/2025
W połowie marca skontaktował się z Nami Waldemar Kępa. Miło cię poznać, jak i twoje pomysły. Witamy na pokładzie. Waldek swoje umiejętności marketingowo-menagerskie będzie wykorzystywał w współpracy z Ks. Lublin.
Waldemar Kępa od dziecka związany jest z lubelską piłką nożną. Najpierw w latach osiemdziesiątych w RKS Motor Lublin u trenera Czecha, potem u Famulskiego, Paszkiewicza i Żmijewskiego.
W latach dziewięćdziesiątych już amatorsko w lidze TKKF był założycielem i zawodnikiem drużyny Piec-Bud, z którą wywalczył Puchar Kuriera Lubelskiego. Cały czas aktywny piłkarz (liga LAKP i Pablo) i koszykarz (liga LNBA i Liga Maxi) z racji wzrostu😊.
Współtwórca Stowarzyszenia MOTO INICJATYWA . Pomysłodawca i organizator meczu Charytatywnego pod Areną Lublin – Motocykliści vs. TVP Lublin.
Pomysłodawca i organizator balu karnawałowego „Basket_BAL” - zawodników, sympatyków i przyjaciół lubelskiej amatorskiej koszykówki. (maxi Liga i LNBA)
Obecnie Radny Dzielnicy Ponikwoda oraz w poprzednim roku kandydat do Rady Miasta Lublin.
W tym roku Waldek podjął się organizacji drużyny biorącej udział w tegorocznych Mistrzostwach Polski w Piłce Nożnej 50+, które już po raz 13 odbędą się w czerwcu w Polanicy Zdrój. Dzięki jego
determinacji i zaangażowaniu, lubelscy piłkarze oldboje będą mogli sprawdzić się na tle innych drużyn z całej Polski.