09/05/2026
Intensywny dzień meczowy 💪🔥
Rano nasze Żaczki wyruszyły do Kijan, gdzie rozegrały 5️⃣ meczy przeciwko drużynom chłopięcym 🙋 Dużo bramek, dryblingów i gry zespołowej 👏 Brawo dziewczyny, widać Waszą niesamowitą pracę na treningach 💪
Dodatkowym plusem jest zebranie autografów każdej zawodniczki na przedramieniu Trenerki ✍️🤣
Od razu po Żaczkach czekał nas niełatwy pojedynek Orliczek z dużo bardziej doświadczonym przeciwnikiem Unia Lublin. Tu nie można napisać nic innego... Jesteśmy z Was dumni! 😍 Dzisiejszy mecz pokazał Waszą nieustanną pracę, waleczność i prawdziwego ducha drużyny ❤️🔥 Wiemy jak bardzo jesteście zmęczone, dałyście z siebie wszystko 🤗👏
Nasze młodsze zawodniczki dojechały na końcówkę meczu starszych koleżanek i nieomieszkały zrobić sobie z nimi zdjęcie 😊📸
___________________
Grają z nami Wolne dzieci 💙⚽
29/04/2026
III kolejka Wojewódzkiej Ligi Orliczek ⚽🏃♀️
Środowy wieczór spędziłyśmy na grze z dobrze nam znanym przeciwnikiem Błękit Cyców 💜💙
Mnóstwo gry, sportowej radości, dryblingów, strzałów, interwencji oraz bramek ⚽🥅 Każda dziewczynka dała z siebie wszystko i było widać niezwykłą pasję w obu drużynach ❤️🔥
Najbardziej cieszy fakt, że nasze zawodniczki zrealizowały założenia przedmeczowe oraz prowadziły świetnie zorganizowaną grę. Brawo dziewczyny 👏
Dodatkowym plusem jest dla nas powrót po kontuzji jednej z naszych zawodniczek 💪🔥
_______________________________
Grają z nami Wolne dzieci 💙⚽
26/04/2026
Śnieżna druga kolejka Wojewódzkiej Ligi Orliczek ❄️⚽
Zaczęłyśmy niedzielne popołudnie od meczu z MOSiR Lubartów ❤️💙
Świetna gra naszych zawodniczek przełożyła się na dużą ilość bramek, jednak w połowie spotkania zaczął sypać śnieg ❄️ i grad 🌨️ Musiałyśmy chwilowo przerwać mecz i szybko zbiec do szatni 🏃♀️
Po kilku minutach wyszło słońce ☀️ i mogłyśmy kontynuować grę 💪
Pomimo przemoknięcia i przemarznięcia Orliczki utrzymały koncentrację przez ostatnie 30 min meczu 🧠 pokazując charakter i radość w każdej akcji, i w obronie, i w ataku 👏
Tak trzymać dziewczyny! 🤗
Akademia Piłkarska MOSiR Lubartów
___________________________
Grają z nami Wolne dzieci 💙⚽
25/04/2026
Debiut naszych Żaczek w lidze 💪⚽
Dziewczynkom od początku towarzyszyły duże emocje, a jednak pokazały niesamowitą koncentrację i radość z gry w piłkę nożną 🤗
Wiele walki, nie odstawiania nogi, blokowania strzałów, dryblingów i to co dzieci uwielbiają najbardziej... Bramek ⚽🥅
Nasze zawodniczki, mimo młodego wieku, świetnie współpracowały ze sobą przez wszystkie mecze 👥💛
Drużyna Dziewcząt KS Północ Lublin, została pochwalona jako najtrudniejszy przeciwnik dla wszystkich chłopięcych drużyn 🙋💥💪
25/04/2026
Różne drużyny, jedno serce ❤️
Nasze zawodniczki brały udział w Pucharze Tymbarku 💚🏆 Mimo różnych drużyn i kategorii łączyła je żółto-czerwona miłość do piłki 💛❤️
Jedna z drużyn przeszła etap powiatowy i wystąpi w finałach wojewódzkich 💪⚽
Gratulacje dla wszystkich dziewczynek za całe serce zostawione na boisku i niekończącą się pasję ❤️🔥 Brawo! 👏 będziemy Wam kibicować 22 maja w Lubartowie 🤞📣
19/04/2026
Debiut w Wojewódzkiej Lidze Orliczek 🤩
Nasze Orliczki mają za sobą swój pierwszy mecz w Wojewódzkiej Lidze Orliczek 💪
Było mnóstwo walki i nie odstawiania nogi 💥🦵
Każda z zawodniczek spróbowała gry na różnych pozycjach, a dziewczyny coraz lepiej realizują założenia treningowe 🧠⚽
Dziękujemy KS "stella" Kraśnik za grę 🤝
__________________________
Grają z nami Wolne dzieci 💙⚽
13/04/2026
⚽ Tworzymy drużynę młodziczek! ⚽
Zapraszamy dziewczynki z roczników 2014-2015 do wspólnych treningów piłkarskich 💪🔥
Od września będziemy brać udział w lidze LZPN i grać przeciwko drużynom dziewczęcym z województwa lubelskiego 🐐🏆
Bramkarki mile widziane 🥅⚽🧤
Startujemy 21 kwietnia‼️
Dołącz już dziś i napisz z nami historię! 🫵
📞 501 374 888
____________________________
* Zapraszamy również dziewczynki z roczników 2016-2019 do naszych młodszych kategorii wiekowych 🤗
12/04/2026
Kilka ujęć z konsultacji szkoleniowej kadry LZPN U-12 Dziewcząt 💪🔥⚽
07/04/2026
Powołania na konsultację szkoleniową! 💪⚽
Dwie nasze zawodniczki otrzymały powołania na konsultację szkoleniową kadry LZPN w kategorii U-12 dziewcząt, która odbędzie się 8 kwietnia w Lubartowie 🔥
Maja Jędyk i Matylda Rutkowska gratulujemy i życzymy powodzenia 👏🤞