PMKS Rybak Władysławowo, Władysławowo Video October 2, 2016, 3:34pm

Videos by PMKS Rybak Władysławowo in Władysławowo. Jesteśmy wielokrotnie utytułowanym klubem sportowym zajmującym się wyciskaniem sztangi leżąc i trójbojem siłowym. Występujemy na zawodach organizowanych przy PZKFiTS

Zawodnicy PMKS Rybak na festynie parafialnym dbają o podniebienia serwujac pyszną karkówkę :)

Other PMKS Rybak Władysławowo videos

COS Cetniewo. Fragment walki
Fragment walk sparingowych zawodniczek kadry narodowej kobiet, podczas uroczystości odsłonięcia Ściany Chwały Trenera Feliksa Stamma.

Filmik ukazuje kulisy startu zawodnika na Mistrzostwach Polski

Krótka migawka z boju Pionk Karoliny na VII Mistrzostwach Polski w wyciskaniu klasycznym, Chorzów. Z wynikiem 50 kg, co dało debiutującej zawodniczce srebrny medal.

VII Mistrzostwa Polski w wyciskaniu klasycznym Chorzów

Nasz mistrz wraca do treningów

Poniedziałek, więc klata.

Mariusz Hintzke nie zaliczy startu w RPA do udanych. Niestety zawodnik spalił 3 podejścia i nie zostanie kwalifikowany w zawodach. Przesyłamy drugie podejście które nie zostało zaliczone. Życzymy zawodnikowi szczęśliwego powrotu i dalszych sukcesów.

Szymon pierwsze podejście 200kg

Paweł Hadas ukończył zmagania w kategorii wagowej 59 kg do lat 23 unosząc sztangę ważącą 132.5 kg. Zawodnik ukończył start na 4 miejscu. Gratulujemy startu.

Szymon Glowienke ukończył start z wynikiem 197,5 kg, zdobywając tytuł Mistrza Świata w wyciskaniu sztangi leżąc w kategorii 83 kg do lat 18.

Prezentujemy zapis z wczorajszej walki Szymona Glowienke o złoty medal na Mistrzostwach Europy.

Marcin zakończył start na drugim miejscu z wynikiem 180kg. Gratulacje! Niestety próba na 190kg się nie powiodła, ale brawo za serce do walki. To już koniec startów zawodników naszej sekcji. Za moment dekoracje.

Gratulacje dla Mariusza Hintzke za walkę! Strategiczna zmiana trzeciego podejścia na 242.5kg w obronie przed szarżującymi Szwedem i Rosjaninem i udane podejście. Mariusz zajął drugie miejsce. Gratulacje!

Druga próba na 237.5kg Mariusza Hintzke na Mistrzostwach Świata. Obecnie drugie miejsce za Japończykiem Omuro Goki. Mariusz do trzeciego podejścia zadysponował 247.5kg, będzie to atak na 1 miejsce.