Kółka muszą się kręcić

Kółka muszą się kręcić

Udostępnij

Czyli motocyklowe podróże - małe i duże :)

Photos from Kółka muszą się kręcić's post 27/04/2026

Zamek Zborov 😃 na samą myśl, o tym jak bardzo się zmęczyłem włażąc na wzgórze, na którym stoi, to od razu łapie mnie zadyszka 🙈😅 ale warto było!

15/04/2026

To jest post, który miałem napisać już... dwa lata temu😆😂 Obiecałem wtedy, że napiszę kilka słów o odzieży termicznej cóż... trochę się zeszło🤣🤣
Używam termiki od tych kilku lat i mogę powiedzieć krótko: to świetne ciuchy termo❗️❗️

I żeby nie było: to nie jest to post sponsorowany, nie współpracuję z firmą i nie mam żadnych profitów – po prostu jako użytkownik szczerze polecam, bo to jedna z lepszych inwestycji w ciuchy na moto.
Zestaw przetestowałem wszędzie – od codziennych dojazdów do pracy, przez łututanie w offroadzie, po konkretne upały w Turcji🇹🇷, Albanii🇦🇱, czy Grecji🇬🇷 Największa zaleta to chłodzenie i to, że skóra zostaje sucha nawet przy „patelni” na Bałkanach. W codziennym użytkowaniu dzięki Breeze ciuchy/kombinezon motocyklowy nie przykleja się do ciała, wszyscy chyba znamy problem ze ściąganiem kombinezonu w ciepłe dni... 😅😅
Jakościowo jest nie do zdarcia, oczywiście materiał jest delikatny i należy uważać na wszelkie rzepy, suwaki itd. Ale mimo intensywnego tyrania przez kilka sezonów, materiał trzyma fason i nic się nie pruje.
Duży plus za to, jak łatwo się ją uprać i jak szybko schnie na wyjazdach.
Jestem bardzo zadowolony.
Do tego firmą jest 🇵🇱 co również ma dla mnie duże znaczenie.

Czekam na kolor i na pewno zamówię kolejny zestaw 😁

A Wy jeździcie w termikach?

Największa w Europie dziura w ziemi :) 10/04/2026

Największa dziura w Europie 😅 jeszcze na Yamaszce🥲

https://www.facebook.com/share/1AYwhvS46t/

Jakiś czas temu rozpocząłem swój sezon motocyklowy :) Pierwszym miejscem do którego się wybrałem, była kopalnia w Bełchatowie, a dokładniej taras widokowy w miejscowości Żłobnica. Dlaczego akurat tam? Na jednym z forów zobaczyłem zdjęcia motocykli na tle ogromnej elektrowni Bełchatów i stwierdziłem, że koniecznie muszę mieć takie zdjęcie :P
Ruszyłem ok. godziny 10ej, na miejscu byłem o 13. Niestety okazalo się, że właśnie trwa remont ulicy przy punkcie widokowym i nie ma możliwości wjechania motocyklem na sam taras widokowy :( Cóż takie moje szczęście. Nie ważne :)

Warto było jechać - widok co najmniej NIESAMOWITY, można powiedzieć, że kosmiczny! :)

Parę słów o tym nieziemskim miejscu:
GPS 51.229083, 19.245860

Ta zapierająca dech w piersiach panorama to wynik prawie 40-sto letniej działalności wydobywczej Kopalni odkrywkowej węgla brunatnego w Bełchatowie. Przeogromna dziura w ziemi z malutkimi jak zabawki dla dzieci (z perspektywy tarasu widokowego), a w rzeczywistości olbrzymimi koparkami!
Po prawej stronie tarasu widokowego widać kominy największej w Europie Elektrowni Bełchatów, opalanej węglem brunatnym wydobytym przez kopalnię, produkującej energię elektryczną. Głębokość wyrobiska to ponad 200 metrów.
Według niektórych informacji wydobycie węgla na Polu „Bełchatów” potrwa jeszcze tylko rok i zakończy się w 2018 roku ze względu na wyczerpanie złóż.

W drodze powrotnej zatrzymałem się na stacji benzynowej, na s8 między Tomaszowem, a Rawą na której jej właściciel miał własną kolekcję klasycznych aut. Wszystkie auta zamknięte w gablotach, czyściutkie i zadbane!

Photos from Kółka muszą się kręcić's post 02/03/2026

Pierwsze krzaki w tym roku zrobione😎 nic nie odpadło, nic nie zgubiłem. Nudy.
Ale za to pierwsze kilometry z tankbbagiem od kupionym oczywiście w (to nie jest post sponsorowany, po prostu to świetny sklep, w którym kupuję graty).
Całkiem pojemna ta torebka 😅 i nie odpadła 😉
Zastanawiam się nad drugim zestawem kół... takim właśnie w krzaki, żeby na szybko zmienić jak mi się zachce zjechać z czarnego, co myślicie🤔
#

Photos from Kółka muszą się kręcić's post 20/02/2026

Kto był? Ręką w górę!🙋🏽‍♂️ 😀

Photos from EU Enlargement & Eastern Neighbourhood's post 02/01/2026

Mała rzecz, a cieszy :) wczoraj roaming unijny działa w Ukrainie i Mołdawii - nie trzeba będzie kupować ekstra kart SIM :)

Czarnogóra, Serbia, Bośnia i Hercegowina, Kosovo, Albania i Macedonia Północna czekamy na Was! ✌🏻

Photos from Kółka muszą się kręcić's post 31/10/2025

Sezon się nie kończy 😉 Dzisiaj testy nowych opon 😁
Pierwsze kilometry dosyć nerwowe, ale nigdy nie jeździłem na takich oponach (cóż 15 lat jeździłem cruiserem😅). Poza asfaltem, sztos. Szuterki, podjazdy, piaski, błotko... wchodzą jak złoto😎 ciekawe jest to, że co chwila chciałem przekraczać kolejne limity 😅 zaczyna mi się to podobać 🫢

16/10/2025

Niemiecka 😅
Jesień to chyba moja ulubiona pora roku, uwielbiam te kolory😍 A jaka jest Wasza ulubiona pora roku? 😀
🍁 🍁

Photos from Kółka muszą się kręcić's post 30/09/2025

Stoi na stacji lokomotywa....🚂

Niecałe 30km od Pułtuska w kierunku na Przasnysz w miejscowości Krasne trafiłem na ciekawą stację kolejki wąskotorowej, a raczej to co z niej zostało. Jest to fragment dawnej Mławskiej Kolei Dojazdowej.
Ciekawostką jest wagon oraz wagon pocztowy. Podobno powstał plan remontu, a najciekawszym elementem projektu, jest właśnie remont dwóch tych dwóch wagonów wąskotorowych.

Jak mawiał klasyk: ,, No napewno, napewno, pewnie, jasne, zobaczymy, czas pokaże" 😅

Photos from Kółka muszą się kręcić's post 23/09/2025

Czasem fajne miejsca same nas znajdują 😀

Chcesz aby twoja firma była na górze listy Siłownia I Obiekt Sportowy w Warsaw?

Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Lokalizacja

Kategoria

Telefon

Strona Internetowa

Adres

Warsaw
00-252