09/12/2024
Hej, wesele!
Spieszymy donieść, że na zawodach w miniony weekend nasze małe klubowe i uczniowskie gwiazdeczki postanowiły zaświecić jasno i - poza miejscami na podium w każdej klasie (🤩) - zyskały awans w pięknym stylu do wyższej klasy!
Do klasy 2 przeszli Karolina z Rosą, Monika z Iskrą, Aga z Chią i Łukasz z Bowie, a z klasą 1 przywitali się Marta z Marcinem oraz Zosia z Mumu. 🥂🫡
Dr Anna z Tefem zaliczyła piękny start w klasie 3 i w jakże licznej stawce zajęła pierwsze hehe miejsce. 😅🩵
Bardzo gratulujemy też Izie z Klu, Zuzie z Norbem, Laurze z Ramenem, Basi z Ryjem, Natalii z Buckym i jedynkowym debiutantom Pawłowi z Frodem - zawody nie zawsze układają się tak, jakbyśmy chcieli, a niespodzianki nie zawsze są miłe, ale to, ile pracy i serca wkładacie w robotę ze swoimi puszkami zaprocentuje fantastycznie już za chwilę ❣️
A dla Was, nasi dzielni Obserwatorzy, garść randomowych zdjęć naszych pieskowych bohaterów. Może nie jesteśmy najlepsze w dobre zdjęcia, ale za to w uczenie - z takimi uczniami całkiem apetycznie nam idzie. 🍔😅
/teamHto
Jagna i Ola
04/04/2024
Co może się kryć za tymi przypadkowymi brokatowymi puszkami?
Czy mogą być to klucze?
Czy mogą być to klucze do naszego nowego raju?
🤩 TAK 🤩
HTO rozpoczyna nowy, dorosły 🥲 rozdział w swej historii - teraz już nie będziemy się tylko tułać po miejscach ogólnie dostępnych (choć czasem pewnie też), bo mamy do dyspozycji własny, piękny, trawiasty i ogrodzony plac w Sulejówku!
Miejsce jest szałowe, pokochałyśmy je od pierwszego wejrzenia i nie możemy się doczekać tych wszystkich zajęć, które mamy w planach! Własna przestrzeń to mnóstwo możliwości i zamierzamy je wyobidjensowac na lewo i prawo. 😎🥂 Będą zajęcia grupowe, rozproszenia, warsztaty i seminaria, tak w sumie jak zawsze - ale już u siebie. ❤️
Jesteśmy blade, dumne i bardzo szczęśliwe! ❤️
Jagna, Ola i Beata
02/04/2024
My to czasem trochę takie internety explorery w temacie social media, ale…
…mamy nadzieję, że mieliście super święta! 😅🍳🐰
🌟 nasze Pupu
📷 Fibi, Milo & Kayden
11/07/2023
Wczoraj minęły dwa tygodnie od odejscia Mo. Dwa tygodnie, a wydaje się, jakby to było wczoraj - albo jakby już dawno go nie było. Sama tego wciąż nie wiem, wiem jednak, że serce naszego klubu pękło.
Moris był nasza klubową gwiazdeczką - ale myslę, że to dzięki Ukiemu takim się stał. Bo Mo nie był psem łatwym - miewał maniery dresa spod budki z piwem, nie przepadał za psami, najpierw robił, potem myślał i zawsze się śmiałam, że jest jak muszka owocowka: jednym muszkowym uszkiem wpadnie, drugim wypadnie i jakos tak zleci, tate daj piłę. Jego sztandarową miną było zaskoczenie, gdy komisarz podawal Łukaszowi patyczek (a co ty tam masz? patyczek? no przyznam, że jestem zasloczony!), miewał także momenty zadumy nad ćwiczeniami i refleksji, która zwykle dopadała go ja zawodach. Wtedy znajdował nowy sposób na ćwiczenie, albo tak się zagłębiał we własnych myśląch, że gdy Uki skrecal, on dalej szedł prosto. Tak się zdarzało.
Jednocześnie Moris był absolutnie cudownym psem z olbrzymim sercem do pracy. Zawsze się chciał uczyć dla Łukasza, zawsze się starał dla niego, zawsze z siebie dawał moriskowego maksa. Był czułym, szalonym i wiernym stworem, który dałby sie pokroić za swoją rodzinę.
Straciliśmy Mo w chwili, o której wszyscy marzyliśmy. To miała byc ostatnia prosta ciężkich, stresujących przygotowań, moment luzu wielkiej radości z sukcesu naszych przyjaciół, chwila oblewania Łukasza szampanem, a Morisa - parówkami, które miał jeść, aż pęknie. Stało się inaczej. Życie tworzy szalone scenariusze, wierzę jednak, że czemuś ta smierć będzie służyć. Bo jeśli nie, to jaki jest sens w tym wszystkim?
Żegnamy dzisiaj nie reprezentanta Polski, nie jednego z setki psich zawodników, którzy startowali na Mistrzostwach Świata w Hiszpanii, ale naszego kumpla z klubu, jednego z bardzo, bardzo ważnych członków naszego zespołu, członka rodziny Kasi i Łukasza, naszego przyjaciela. Tęsknimy za Tobą, Mo. Bądź szczęśliwy, gdziekolwiek jestes. I do zobaczenia 🖤
Moris 13.11.2018 - 27.06.2023
/Jagna, Ola, Beata i cały klub Machiny Obedience
23/06/2023
już za chwile na ring Mistrzostw Świata Obedience 2023 wkroczy ta para! ❤
Uki, Moris trzymamy za Was kciuki najmocniej na świecie z całym , Machina Obedience oraz ! 🤞🤞🤞
Powodzenia dla całej reprezentacji Polski! ❤️
ps. chodźcie na darmowy stream oglądać chłopaków i całą naszą reprezentacje!
https://youtube.com/
07/04/2023
Jak na typowe IE social mediów przystało, pochwalimy się Wam (po dwóch tygodniach) super sukcesem naszej pary zawodniczej, Łukasza i Morisa, którzy się zakwalifikowali do reprezentacji polski Mistrzostw Świata Obedience 2023 w Oviedo (Hiszpania)!
Duma wielka, gratulacje, robaczki 🔥🔥🔥