Karate School Funakoshi

Karate School Funakoshi

Delen

Op 7 mei 1972 introduceerde Shihan Cecil Tirion de karatesport in Suriname. De school, met als trainingslocatie de gymzaal van de St.

Als pupil van de overleden legendarische Shihan Loek Hollander (10e dan) richtte hij de eerste kyukushinkai karateschool op. Deze school kreeg later een voortzetting in de school FUNAKOSHI onder leiding van Shihan Iwan Lindveld (5e dan). Vincentiusschool aan de Derde Rijweg, Kwatta, heeft vele karatekas gemaakt die zich zowel nationaal als internationaal hebben bewezen. Hoog worden zaken als doorz

11/11/2024

๐Ÿ† Nationale Karate-do Kampioenschappen Suriname 2024! ๐Ÿ†

Op zondag 1 december zullen onze karatekaโ€™s van Karateschool Funakoshi strijden om de titel tijdens de nationale kampioenschappen!
Kom naar het Kwatta Sportcomplex en beleef een dag vol vuurwerk en klasse in karate. ๐Ÿ’ฅ๐Ÿฅ‹

๐Ÿ“… Datum: Zondag 1 december
๐Ÿ“ Locatie: Kwatta Sportcomplex
โฐ Tijd: 09:30 - 19:00

Kom onze talenten aanmoedigen en zie wie zich de nationale kampioen van Suriname mag noemen!

Photos from Karate School Funakoshi's post 29/12/2021

Op 23 december sloot karateschool Funakoshi het lesjaar 2021 af. Tijdens dit event mochten de geslaagden van de afgelopen gehouden examens hun certificaat in ontvangst nemen.
De leiding van karateschool Funakoshi wenst aan een ieder een sportief en voorspoedig 2022 toe.

Namens Shihan Iwan Lindveld
Oesh!! ๐Ÿ‘Š

Photos from Karate School Funakoshi's post 22/12/2021

Karateschool Funakoshi neemt succesvol examens af van karatekas! ๐Ÿฅ‹

Karateschool Funakoshi onder leiding van shihan Iwan Lindveld, heeft in de periode van woensdag 8 december t/m zondag 12 december 2021, succesvol examens afgenomen van karatekas. Het ging om zowel karatekas witte band tot en met oranje band van het eerste uur, als karatekas groene band tot en met bruine band van het tweede uur. De examens hadden een tweedelig karakter: het technisch gedeelte dat in de dojo (zaal) plaatsvond, en het tweede gedeelte dat buiten de stad te Vier Kinderen, Kamp Blessi, werd afgenomen.
De groepen maakten afzonderlijk van mekaar op woensdag 8 en donderdag 9 december hun technische examen in de dojo. Hierbij werd onder andere gelet op de uitvoering en moeilijkheidsgraad van bewegingen en technieken, kataโ€™s en kumite. Te kamp Blessi hadden de karatekas die hun examens maakten voor de gele slip tot en met de oranje band, op zaterdag 11 december een volle dag de tijd om hun kunnen te tonen op het gebied van onder andere
gevechtstechnieken, doorzetting, discipline, conditie en incasseringsvermogen. Er werd ook streng gelet op respect van de karatekas naar de leiding, maar ook naar mekaar toe.Voor de groep
gevorderden werden er 2 dagen hiervoor uitgetrokken, waarbij zij zowel door de dag heen, in de nachtelijke uren als in de vroege ochtend getest werden. Het waren zware, maar weer eens succesvolle examens.

Wilt u dat uw bedrijf hรฉt hoogst genoteerde Sportschool in Paramaribo wordt?

Klik hier om uitgelicht te worden.

Plaats

Type

Telefoon

Website

Adres

Derde Rijweg
Paramaribo

Openingstijden

Maandag 04:30 - 07:15
Donderdag 04:30 - 07:15