DJ FLORI Florent Shaban Laha

Muzik profesionale per Ahengje te ndryshme ..............

16/10/2014

Tifozat Kuq e Zi kendojne SHQIPERI ETNIKE [07.06.2013][SHQIPËRI : Norvegji]

Na vizitoni në Facebook, Twitter & Website: http://www.facebook.com/Kombetarja.Shqiptare1930 https://twitter.com/KombetarjaShqip http://kombetarja-shqiptare....

16/10/2014

ROZANA RADI - O SA MIRE ME KEN SHQIPETAR ( Official Video HD )

Orkestrimi: A. Hila Video by: Max Production - 2012 (C) All Rights Reserved (P) & (C) Rozana Radi 2012

16/10/2014

INNA - Un Momento feat. Juan Magan (Official Video)

buy it now from iTunes - http://bit.ly/pBLm41

16/10/2014

Yellow Claw - Shotgun ft. Rochelle (Official Music Video)

Buy SHOTGUN on iTunes and help us buy a private jet to visit all of your towns: http://goo.gl/M09wK1 Tell all your poor friends they can still download our l...

16/10/2014

Fatboy Slim VS Dimitri Vegas, Like Mike & Ummet Ozcan - Eat Sleep Rave Repeat ( Tomorrowland Mix )

Vote for us on the MTV EMA's as Best Belgian Artist via http://www.smarturl.it/VoteDVLMEma www.facebook.com/dimitrivegasandlikemike www.twitter.com/dimitrive...

07/07/2014

DJ FLORI Florent Shaban Laha

Rezervimet kane filluar .......Rezervo dhe ti per nje atmosfer MADHESHTORE me ne .......Nr kontaktues +37744270973

Muzik profesionale per Ahengje te ndryshme ..............

Location

Telephone

Address


Kosovo
Kosovo
51000
Other Sport & Recreation in Kosovo (show all)
Bubble Soccer Kosovo Bubble Soccer Kosovo
Prizren
Kosovo

Dëshironi të luani futboll me kolegët tuaj dhe keni një vend? Ne do t'ju sjellim Bubbles tona për argëtim edhe më të madh!Ne mund të luajmë kudo, por jo në beton. Por nëse nuk keni vend? Mos u brengosni ne ju sigurojm vendin: 044 918 880!

Rregullat e komunikacionit Rregullat e komunikacionit
Prishtinë
Kosovo, 10000

Çdo gjë në ketë botë ka rregullë sikurse Dielli në mengjes që lindë dhe në mbrëmje perendon.

100% TACNE DOJAVE 100% TACNE DOJAVE
Prizren
Kosovo, 368844

Brezovica.com Brezovica.com
Brezovica
Kosovo, 10000

Futsalli n'Kosovë Futsalli n'Kosovë
Prishtinë
Kosovo, 10000

Village Park Blaç Village Park Blaç
Blaç Opojë
Kosovo, 22060

Dancefit Kosova Dancefit Kosova
Kosovo

Let the music free your body. Shrink everything but your smile