Village Park Blaç

Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Village Park Blaç, Sport & recreation, Blaç Opojë, Kosovo.

Operating as usual

05/05/2019
22/12/2017

Shkodran

ktah dy jan shoqatt..sa bukur kand dal foto mashalla

03/05/2016

Urime Kosov

[10/12/14]   Today, what a beautiful day.

27/06/2014

Village Park Blaq ju uron te gjith besimtarve muajin e shejt te RAMAZANIT ju urojm agjerim te leht

[04/20/14]   Erdhi interneti

[03/18/14]   Champions League sonte ne Village Park
Blac

[12/31/13]   Village Park ju uron vitin e ri, me dëshire qe ky vit te jetë i begatshëm.
URIME...

11/12/2013

Më në fund
Ndrrohet flamuri në Village Park (kuptohet me një të ri)

[11/27/13]   Champions League sonte ne

27/11/2013

Atmosfere e ngrohte brenda ne dimer

[11/23/13]   Borusia Dortmund vs Bayern Munchen sonte ne oren 18:30

31/08/2013

Arnaout

Arab people protesting against Kosova war and genocide in 1999.
Thank you all!

[07/09/13]   Village Park ju uron muajin e shejt te gjithve juve agjerues
Nga iftari deri n'syfyr nonstop jemi me ju.

25/06/2013

Timeline Photos

28/05/2013

Village Park Blaç

Akullor eme lajthi dhe bananasplit nga Ledo
E RE
Ejani provoni

[05/28/13]   Akullor eme lajthi dhe bananasplit nga Ledo
E RE
Ejani provoni

02/05/2013

Village Park Blaç

04/04/2013

Village Park Blaç

04/04/2013

Village Park Blaç

04/04/2013

Village Park Blaç

04/04/2013

Timeline Photos

04/04/2013

Timeline Photos

04/04/2013

Timeline Photos

04/04/2013

Village Park Blaç

Se shpejti edhe akullorja po vjen.

[04/04/13]   Se shpejti edhe akullorja po vjen.

26/02/2013

Kush do te fitoj ne sfiden e sontme

20/12/2012

Kush e do nje chokolade te nxehte?

[06/17/12]   KOMENTO:

Cka deshironi te kete ne VillagePark?
Ndonje produkt me shume
Ndonje sherbim me teper

Keshillat tuaja do na permirsojne.

[06/09/12]   Kampionati evropian live ne Village Park

[04/22/12]   Village Park ju falenderon per mbeshtetjen.

[03/27/12]   live ne Village Park sonte Champions League

Timeline Photos 27/03/2012

Timeline Photos

[02/08/12]   arriti edhe qokolada

Location

Services

Delivery Catering Groups Kids Outdoor Reserve Takeout Waiter Walkins

Specialties

Breakfast Coffee Dinner Drinks Lunch

Address


Blaç Opojë
Kosovo
22060
Other Sport & Recreation in Kosovo (show all)
Futsalli n'Kosovë Futsalli n'Kosovë
Prishtinë
Kosovo, 10000

Futsalli n'Kosov

100% TACNE DOJAVE 100% TACNE DOJAVE
Prizren
Kosovo, 368844

DJ FLORI Florent Shaban Laha DJ FLORI Florent Shaban Laha
Kosovo
Kosovo, 51000

Muzik profesionale per Ahengje te ndryshme ..............

Brezovica.com Brezovica.com
Brezovica
Kosovo, 10000

MontAlb MontAlb
Prishtine
Kosovo, 10000

Discover the Balkan mountains with Arineta Mula who touched the top of the world Everest and the hig

Rregullat e komunikacionit Rregullat e komunikacionit
Prishtinë
Kosovo, 10000

Çdo gjë në ketë botë ka rregullë sikurse Dielli në mengjes që lindë dhe në mbrëmje perendon.

Bubble Soccer Kosovo Bubble Soccer Kosovo
Prizren
Kosovo

Dëshironi të luani futboll me kolegët tuaj dhe keni një vend? Ne do t'ju sjellim Bubbles tona për argëtim edhe më të madh!Ne mund të luajmë kudo, por jo në beton. Por nëse nuk keni vend? Mos u brengosni ne ju sigurojm vendin: 044 918 880!

LLapi Cycling Group LLapi Cycling Group
Kosovo, 11000

Ky është grup sportistësh, vullnetarësh, ambientalistësh që për qëllim ka promovimin e aktiviteteve rinore, mbrojtjen e ambientit, promovimin e turizmit dhe vetëdijesimin e komunitetit LLapjanë për shfrytëzimin e biçikletave.