Uhilas Sportswear-3 Prishtine

Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Uhilas Sportswear-3 Prishtine, Rruga Eqrem Qabej mbrapa lokaleve te lesnes afer qerdhes, Pristina.

Location

Telephone

Address


Rruga Eqrem Qabej Mbrapa Lokaleve Te Lesnes Afer Qerdhes
Pristina
18000
Other Pristina gyms & sports facilities (show all)
Dyqani Sportiv Dyqani Sportiv
Migjeni 32
Pristina, 10000

Dyqani Sportiv është DYQAN ONLINE ME POROSI. Porositë mund ti bëni duke na kontaktuar në mesazh apo direkt në websajtin tonë : www.dyqanisportiv.al

Klubi i zhytjes Kosova Diving Klubi i zhytjes Kosova Diving
Bul. Bill Klinton, Lakrishte H2/54
Pristina, 10000

Klubi dhe shkolla e zhytjes Kosova Diving *Kosova Diving* Scuba Club and Scuba School

Estrada shqiptare Offical Estrada shqiptare Offical
Kosova
Pristina, GJON SERREQI

like te gjith faqen prekne butonin subscribe

Prn Sport Prn Sport
Pristina, 10000

1x2 tipe bastesh 100 % 1x2 tipe bastesh 100 %
Prishtin
Pristina

Personal Trainer Prishtina, Astrit Hajrullahu Personal Trainer Prishtina, Astrit Hajrullahu
Pristina

Sport Performance & Nutrition by Astrit Hajrullahu and Mimoza Novoberda

Yoga dhe Meditim - Mindfulness Techniques Yoga dhe Meditim - Mindfulness Techniques
"Ymer Paqarizi"
Pristina, 10000

Teknika te yoges dhe meditimit

Blej KUQ e ZI Blej KUQ e ZI
Veternik
Pristina, 40000

Miresevini ne dyqanin tone Porosite mund te behen ne inbox(mesazhe) Transporti falas Pagesa pas pranimit

Pruthi Sport Pro Pruthi Sport Pro
Rr. UCK, Qafa,
Pristina, 10000

We're here to help you perform better! #PruthiSportPro Retailer of world-renowned sports brands. 📍Prishtina

Klubi Basketbollistik Dardania Klubi Basketbollistik Dardania
Qendra Sportive " 1 Tetori "
Pristina, 1000

Klubi Basketbollistik Dardania është klub garues ne ligën e basketbollit të Kosovës (Kategoria U16) nën drejtimin e trajnerit të mirënjohur Blerim Krasniqi

Erlet Mucolli Pilates Erlet Mucolli Pilates
Rr. Agim Ramadani
Pristina, 10000

Merrithew™ STOTT PILATES® Certified Instructor Advanced Matwork AM programme Physiotherapist

FCBarcelona FCBarcelona
Pristina, 10000

this page is for the best team in the world...