Vishu Online

FANELA E KOMBETARE SHQIPTARE me nje CMIM SPECIAL per vetem 30 euro mund ta personalizoni dhe gratis do i keni logot tjera
BASHKOHU ne FAQE BEJI LIKE

[08/27/16]   #VEMENDJE
Fillimisht na lejoni te iu kerkojme ndjes nese nuk iu kemi pergjigjur mesazheve dhe porosive tuaja.Dhe tani na lejoni te iu tregojm arsyen : pra e gjitha kjo ka ndodhur per shkak se faqja jone eshte hakuar nga disa individ te papergjegjshem nga konkurenca jone.Por ja qe zgjati sa zgjati,uzurpimit te tyre iu erdhi fundi dhe tani faqja eshte e siguruar.
Gjithashtu na lejoni te iu informojm ne lidhje me nje loje shperblyese qe eshte postuar me pare,se kjo loje nuk eshte bere nga ana e stafit tone por ishte nga ana e hakerave,sepse siq e dini ne cdo loje qe kemi bere ne ateher gjithmone kemi dhene shperblimet,por sa mos te iu lene pa asgje neve atyre te gjitheve qe kane komentuar ne ate loje te gjithe do kene 5 euro zbritje ne porosite e tyre tek faqja jone.
Mir se iu rigjejme

Me Respekt
#VishuOnline

[05/22/16]   Keta jane nder pretendentet per te qene fitue te lojes shperblyese.
Pasi qe keta kane ndjekur hapat sipas udhezimeve tona dhe gjithashtu share e kan bere publike ne profilin e tyre,qe ju kemi lajmruar te gjitheve por disa nuk e kan marr ne konsiderat andaj edhe do perjashtohen nga gara.

Emrat e fitueseve te MUNDSHEM jane :

-Getoar B.Hoxha
-Ylber A.Haziri
-Bian Coneri
-Enis Sulejmani
-Valon Mehmeti
-Lirim F.Bicurri
-Besart Shabani
-Hysen Gashi
-Lis Ibrahimi
-Rij'ad Ujkani
-Giwrgos Prifti
-Daku Leotrim
-Jorgos Itfirp Jr.
-Granit Rrustolli
-Adri Hasani
-Liridon Doni
-Ilir Selmanii
-Kadri Morina
-Gent Batalli
-Ardit Dujaka
-Taulant Kotorri
-Denis Maka
-Rrezart Dujaka
-Hetem Thaqi
-Alban Sijarina
-Orges Avdiu
-Bleron Statovci

Tjereve fat herave tjera,ndersa ketyre ne list ju deshiroj fat me tutje ne garen tone,ku perzgjedhja do behet ne ditet ne vazhdim

[05/22/16]   NJOFTIM

FITUESIT e lojes shperblyese do te zgjedhen ketyre diteve andaj ju lutem keni durim dhe mos na shkruani ne inbox,te gjithe do te njoftoheni me kohe sakt dhe sigurt.

Me Respekt
Staffi Vishu Online

Location

Telephone

Address


Mbreti Zog 1
Pristina
10000
Other Outdoor & Sporting Goods Companies in Pristina (show all)
Fanella Sportive Fanella Sportive
Bulevardi Bill Clinton
Pristina, 10000

Fanella Sportive ju ofron fanellat e te gjitha ekipeve te futbollit dhe veshje tjera sportive me kualitet te larte dhe çmim te volitshem.

Gjithqka nga Futbolli Gjithqka nga Futbolli
Adem Jashari
Pristina, 1902742849294

Te gjitha te Rejat nga futbolli te faqja do ti gjeni ja vlen like

Renew Sport Prishtinë Renew Sport Prishtinë
Perandori Justiniani
Pristina, 10000

Renew Sport �Lokacioni: Lagjja Pejton, rruga Perandori Justinian nr. 18, Prishtinë. Orari Punes : 10:00-19:00 �����������

Sport Lion Sport Lion
Kosovë, Prishtinë
Pristina, 10030

Dyqani sportiv online ~Sport Lion~ Fanelat e klubeve tuaja të preferuara, atlete, pajisje sportive, veshje dhe mbathje sportive dhe shumë më shumë!