Borussia Dortmund - Shqip

Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Borussia Dortmund - Shqip, Sports Team, Pristina.

windows-articles1.blogspot.com 09/05/2015

Microsoft wants word class infrastructure for Nokia ─ WindowsThings

windows-articles1.blogspot.com

windows-articles1.blogspot.com 09/05/2015

Microsoft shares what’s coming next for vorlon.JS ─ WindowsThings

windows-articles1.blogspot.com

windows-articles1.blogspot.com 08/05/2015

Video recording is coming to GTA V on Xbox One ─ WindowsThings

windows-articles1.blogspot.com

windows-articles1.blogspot.com 08/05/2015

Power BI app has arrived for Windows Devices ─ WindowsThings

windows-articles1.blogspot.com

windows-articles1.blogspot.com 08/05/2015

Windows 10 Store gets updates with new features ─ WindowsThings

windows-articles1.blogspot.com

windows-articles1.blogspot.com 08/05/2015

Confirmed: Windows 10 is the last version of Windows ─ WindowsThings

windows-articles1.blogspot.com

windows-articles1.blogspot.com 08/05/2015

Bill Gates to get honoured with an ITU’s Award ─ WindowsThings

windows-articles1.blogspot.com

windows-articles1.blogspot.com 08/05/2015

Microsoft will appear at Gamescom, but Sony won't ─ WindowsThings

windows-articles1.blogspot.com

windows-articles1.blogspot.com 07/05/2015

Microsoft confirms Edge will sync Passwords & more ─ WindowsThings

windows-articles1.blogspot.com

windows-articles1.blogspot.com 07/05/2015

Free skins for Xbox One & 360 on Minecraft's birthday ─ WindowsThings

windows-articles1.blogspot.com

windows-articles1.blogspot.com 07/05/2015

These features are coming to Microsoft Edge after RTM ─ WindowsThings

windows-articles1.blogspot.com

windows-articles1.blogspot.com 07/05/2015

Xbox One will get TV/DVR feature in future updates ─ WindowsThings

windows-articles1.blogspot.com

windows-articles1.blogspot.com 07/05/2015

Windows 10 Binary T-Shirt code is cracked out ─ WindowsThings

windows-articles1.blogspot.com

windows-articles1.blogspot.com 06/05/2015

Microsoft is considering to bid for Salesforce ─ WindowsThings

windows-articles1.blogspot.com

windows-articles1.blogspot.com 06/05/2015

Microsoft announced SQL Server 2016 public preview ─ WindowsThings

windows-articles1.blogspot.com

windows-articles1.blogspot.com 06/05/2015

Netsuite announces Partnership with Microsoft ─ WindowsThings

windows-articles1.blogspot.com

windows-articles1.blogspot.com 06/05/2015

Microsoft launches Microsoft Edge dev site ─ WindowsThings

windows-articles1.blogspot.com

windows-articles1.blogspot.com 06/05/2015

Microsoft will replace Outlook with Office 365 ─ WindowsThings

windows-articles1.blogspot.com

windows-articles1.blogspot.com 06/05/2015

Our test of Desktop Applications on Surface 3 ─ WindowsThings

windows-articles1.blogspot.com

windows-articles1.blogspot.com 06/05/2015

Another bug fix update for Windows 10 Build 10074 ─ WindowsThings

windows-articles1.blogspot.com

windows-articles1.blogspot.com 05/05/2015

Surface 3 is available to order from Microsoft Store ─ WindowsThings

windows-articles1.blogspot.com

windows-articles1.blogspot.com 05/05/2015

DirectX 12 footage has impressed at Build 2015 ─ WindowsThings

windows-articles1.blogspot.com

windows-articles1.blogspot.com 05/05/2015

Our test of Surface 3 with Surface Pen & more ─ WindowsThings

windows-articles1.blogspot.com

windows-articles1.blogspot.com 05/05/2015

Learn more about Continuum for Phones ─ WindowsThings

windows-articles1.blogspot.com

windows-articles1.blogspot.com 04/05/2015

Update KB3061161 to fix Start menu & Cortana ─ WindowsThings

windows-articles1.blogspot.com

windows-articles1.blogspot.com 04/05/2015

Windows 10 Build 10074 with some new sounds ─ WindowsThings

windows-articles1.blogspot.com

04/05/2015

windows-articles1.blogspot.com

windows-articles1.blogspot.com

windows-articles1.blogspot.com 04/05/2015

Microsoft releases Office 2016 also downloadable ─ WindowsThings

windows-articles1.blogspot.com

windows-articles1.blogspot.com 04/05/2015

Windows Update for Business is introduced ─ WindowsThings

windows-articles1.blogspot.com

windows-articles1.blogspot.com 04/05/2015

New emojis are included in Windows 10 ─ WindowsThings

windows-articles1.blogspot.com

windows-articles1.blogspot.com 04/05/2015

Our test of Surface 3 with Windows 10 installed ─ WindowsThings

windows-articles1.blogspot.com

windows-articles1.blogspot.com 02/05/2015

Windows Insider program has 3.7 million users ─ WindowsThings

windows-articles1.blogspot.com

windows-articles1.blogspot.com 02/05/2015

Internet Explorer 11 still leading the browser market ─ WindowsThings

windows-articles1.blogspot.com

windows-articles1.blogspot.com 02/05/2015

Build 2015 is over, next stop is Microsoft Ignite ─ WindowsThings

windows-articles1.blogspot.com

windows-articles1.blogspot.com 02/05/2015

Play Xbox Live multiplayer for free this weekend ─ WindowsThings

windows-articles1.blogspot.com

Videos (show all)

Lojëtaret e Kombëtares Gjermane duke i kënduar këngen "Happy Birthday" Marco Reusit sot në mengjes.

Location

Category

Address

Pristina
10000
Other Sports Teams in Pristina (show all)
Klubi i Skitarisë "Nici" Klubi i Skitarisë "Nici"
Touk Bashqe
Pristina, 10000

Klubi i Skitarisë "Nici" mirret me aktivitetet e skijimit ku perfshihen klubi i skijimit, shkolla e skijimit dhe organizimin e grupeve te caktuara per ski.

Fanella me Porosi Fanella me Porosi
Veternik
Pristina, 10000

Porositni fanellen e ekipit tuaj te zemres per nje cmim shume te volitshem. Ju garantojme cilesi dhe shpejtesi.

Klubi Karatesë FUATI Klubi Karatesë FUATI
Mati 1 Prishtine
Pristina

Klubi i Karates Fuati

Akademia e Futbollit ABC Olympic Akademia e Futbollit ABC Olympic
Pristina, 10000

Akademia e Futbollit ABC Olympic Gazmend Haliti Kushtrim Munishi të dy me UEFA PRO LICENCE Kontakto 044265005 044123925

KB Newborn Prishtina KB Newborn Prishtina
Pristina, 10000

.

Parashikime Ndeshje Futbolli Parashikime Ndeshje Futbolli
PRishtina
Pristina, 8488033

futboll

Hunting in Kosovo Hunting in Kosovo
Kosovo
Pristina, 4000

Faqja Gjuetia në Kosov ka per qellim argetimin e dashamireve te sportit te gjuetis dhe te natyres. Me respekt stafi i Gjuetia ne Kosovë

Wing Chun - Kosova Wing Chun - Kosova
Pristina

Wing Chun - Art i Vetëmbrojtjes për të gjitha moshat dhe gjinitë. Ushtrimet mbahen në pallatin

Barcelona Zemra Ime Barcelona Zemra Ime
Pristina, 10000

Barcelona Zemra Ime

Klubi i notit "Nemo" Klubi i notit "Nemo"
Pristina, Kosovo
Pristina, 10000

Nemo implements an athlete-centered approach for athletes and parents. Our goals are bigger than teaching techniques and achieving successful performances. We focus on growth of love for water and development of security in and around the water.

WBB - White Blue Brigade Plisat WBB - White Blue Brigade Plisat
Pristina

White & Blue Brigade PLISAT nengrup i Tifozeris Plisat nga Prishtina 19.09.2013 data e themelimit

KK Iliria - Prishtinë KK Iliria - Prishtinë
Pristina

KK.Iliria mbane stervitjet e tij tri dite nne jave prej ores 21:00.Ne pallatin e rinis Stervitjet mbahen diten e henen,merkuren dhe premeten