Prishtina Volley-M

Prishtina Volley-M

Comments

Pershendetje grupit te vajzave.Ju kisha lut qe nese ndonjera e ka marr gabimisht setren e Bunes sot ne stervitje mundesisht te lajmerohet!
Njoftim

Vajza te te gjitha grupmoshave mos harroni te dilni te gjitha ne stervitje te shtunen ne oren 12:00 ne Pallatin e sportit 1Tetori.
Foto para ndeshjes derbi kunder Lubotenit. Djemt jane pergaditur ma shum se kurre. Suksese djem duam fitore.
Njoftim

Njoftohen vijueset e Shkolles se volejbollit, se stervitja e radhes eshte ne program te shtunen, me 28 prill 2018, ne Pallatin e sportit "1 Tetori".

Pse po pret ? Eja edhe ti

Behu HERO

Per me shume info
044529710
instagram: privolley

Operating as usual

16/08/2021

PRISHTINA VOLLEY-M HAP DYERT PER VOLEJBOLLISTET E TALENTUAR

Drejtuesit e Klubit te Volejbollit Prishtina Volley-M kane planifikuar qe per edicionin e ri 2021/2022 t'u japin mundesi lojtareve te rinj dhe te talentuar.

Ka shume te interesuar qe te vijne ne radhet e skuadres nder me cilesoret e Superliges,duke ditur se do te kene kushte dhe hapesire te bollshme perpune dhe loje.

Synimet e skuadres jane qe te krjohet nje berthame e re e lojtareve, te cilet, sikur edhe deri me tash, do te jene pjese e kombetares se Kosoves.

PRISHTINA VOLLEY-M HAP DYERT PER VOLEJBOLLISTET E TALENTUAR

Drejtuesit e Klubit te Volejbollit Prishtina Volley-M kane planifikuar qe per edicionin e ri 2021/2022 t'u japin mundesi lojtareve te rinj dhe te talentuar.

Ka shume te interesuar qe te vijne ne radhet e skuadres nder me cilesoret e Superliges,duke ditur se do te kene kushte dhe hapesire te bollshme perpune dhe loje.

Synimet e skuadres jane qe te krjohet nje berthame e re e lojtareve, te cilet, sikur edhe deri me tash, do te jene pjese e kombetares se Kosoves.

Photos from Prishtina Volley-M's post 15/07/2021

Pamje nga stervitja e sotme e enjte me 15 korrik 2021

Kombëtarja e Kosovës U20 po përgatitet në Gjakovë për Kampionatin Ballkanik 13/07/2021

Kombëtarja e Kosovës U20 po përgatitet në Gjakovë për Kampionatin Ballkanik

Kombetarja e Kosoves U20 po pergatiten ne Gjakove

Kombëtarja e Kosovës U20 po përgatitet në Gjakovë për Kampionatin Ballkanik

11/07/2021
Photos from Prishtina Volley-M's post 09/07/2021

Pamje nga stervitja e sotme e premte me 9 korrik 2021

Photos from Prishtina Volley-M's post 08/07/2021

Pamje nga stervitja e sotme e enjte me 8 korrik 2021

Photos from Prishtina Volley-M's post 02/07/2021

Pamje nga stervitja e sotme e premte me 2 korrik 2021

Photos from Prishtina Volley-M's post 26/06/2021

PAS KATER VJET TE KALUARA NE SHKOLLEN E VOLEJBOLLIT PRISHTINA VOLLEY-M

Elisa shtegton ne Berlin te Gjermanise

Elisa Thaqi (14 vjece), tash e tutje do te vazhdoje shkollimin ne Berlin te Gjermanise… Duke qene per kater vjet vijuese e perkushtuar e stervitjeve ne Shkollen e Volebollit Prishtina Volley-M, ajo tashme eshte shnderruar ne nje figure te rendesishe te sportit te volejbollit, madje ne nje rol te vecante – ate te pasueses, perkatesisht te organizueses se lojes…

Stafi i trajnereve dje u pershendet me Elisen, e cila javen qe vjen do shtegtoje ne Berlin, per t’i vijuar mesimet, por edhe te vazhdoje te luaje volejboll.

Ne ndarje pati shume emocione…

“Kemi vene kontakte me disa skuadra ne Berlin dhe po shpresojme se Elisa do te deshmoje se kemi te bejme me nje talente qe po vjen”, ka thene nena e Elises, Michaela…

Urime dhe shume suksese Elisa! Te prifte e mbara, te punofte shendeti dhe te kesh shume fat…

Photos from Prishtina Volley-M's post 25/06/2021

Pamje nga stervitja e sotme e premte me 25 qershor 2021

Photos from Prishtina Volley-M's post 19/06/2021

Pamje nga stervitja e sotme e shtune me 19 qershor 2021

Photos from Prishtina Volley-M's post 11/06/2021

Pamje nga stervitja e sotme e premte me 11 qershor 2021

Photos from Prishtina Volley-M's post 10/06/2021

Pamje nga stervitja e sotme e enjte me 10 qershor 2011

Photos from Prishtina Volley-M's post 04/06/2021

Pamje nga stervitja e sotme e premte me 4 qershor 2021

Photos from Prishtina Volley-M's post 03/06/2021

Pamje nga stervitja e sotme e enjte me 3 qershor 2021

Photos from Prishtina Volley-M's post 28/05/2021

Pamje nga stervitja e sotme e premte me 28 maj 2021

Photos from Prishtina Volley-M's post 27/05/2021

Pamje nga stervitja e sotme e enjte me 27 maj 2021

Photos from Prishtina Volley-M's post 23/05/2021

Pamje nga stervitja e sotme e diel me 23 maj 2021

Photos from Prishtina Volley-M's post 21/05/2021

Pamje nga stervitja e sotme e premte me 21 maj 2021

[05/21/21]   Njoftim

Sot (e premte me 21 maj), prej ores 18:00, ne palestren e Shkolles Don Bosko mbahet stervitja e radhes.

Photos from Prishtina Volley-M's post 20/05/2021

Pamje nga stervitja e sotme, e enjte, me 20 maj 2021, ne palestren e Shkolles 'Don Bosko"

Photos from Prishtina Volley-M's post 17/04/2021

KV. Ferizaj 3:1 KV Prishtina Volley
Superliga A - Xhiro X
17.04.2021
©eB

17/04/2021

Me këtë ndeshje po e lëmë pas edicionin 2020/21. Edicion i cili nuk shkoi ashtu si kemi pritur. Duke marrë parasysh kushtet dhe mundësitë e limituara që kanë mbizotëruar në klub, i falenderojmë gjithë lojtarët për kontributin e tyre të pashoq për klubin e kryeqytetit.
Do të mundohemi që sezonin e ardhshëm të rikthehemi aty ku jemi mësuar, në pjesën e epërme të tabelës.

Urojmë fitoren klubit nga Ferizaj.

Me këtë ndeshje po e lëmë pas edicionin 2020/21. Edicion i cili nuk shkoi ashtu si kemi pritur. Duke marrë parasysh kushtet dhe mundësitë e limituara që kanë mbizotëruar në klub, i falenderojmë gjithë lojtarët për kontributin e tyre të pashoq për klubin e kryeqytetit.
Do të mundohemi që sezonin e ardhshëm të rikthehemi aty ku jemi mësuar, në pjesën e epërme të tabelës.

Urojmë fitoren klubit nga Ferizaj.

17/04/2021

🔴LIVE/ KV Ferizaj - KV Prishtina Volley
Superliga A - Xhiro X
2020/21

17/04/2021

Ndeshja e sotme transmetohet drejtpërdrejt në faqen tonë në facebook.

Ndeshja e sotme transmetohet drejtpërdrejt në faqen tonë në facebook.

16/04/2021

Ndeshja e fundit e sezonit na pret në Ferizaj.

Ndeshja e fundit e sezonit na pret në Ferizaj.

13/04/2021

Sot ditëlindjen e feston një prej dy liberove tonë Kaan Maksut. Shëndet dhe suksese. Urime Çocuk 💪❤️🎊

Sot ditëlindjen e feston një prej dy liberove tonë Kaan Maksut. Shëndet dhe suksese. Urime Çocuk 💪❤️🎊

11/04/2021

Ia urojmë fitoren klubit nga Skenderaj.

Superliga A e Kosoves ne volejboll per meshkuj, xhiroja 9

Peja - Ferizaj 3:1 (21:25, 25:18, 25:22, 25:15)
Drita - Theranda 3:1 (27:25, 25:22, 13:25, 27:25)
Prishtina Volley - Drenica 2:3 (22:25, 22:25, 25:16, 25:20, 11:15)

Ia urojmë fitoren klubit nga Skenderaj.

Superliga A e Kosoves ne volejboll per meshkuj, xhiroja 9

Peja - Ferizaj 3:1 (21:25, 25:18, 25:22, 25:15)
Drita - Theranda 3:1 (27:25, 25:22, 13:25, 27:25)
Prishtina Volley - Drenica 2:3 (22:25, 22:25, 25:16, 25:20, 11:15)

10/04/2021

Xhiro IX
2020/21

Xhiro IX
2020/21

Kajtazi: Pikë dardha, bie nën dardhë! - Bota Sot 05/04/2021

Kajtazi: Pikë dardha, bie nën dardhë! - Bota Sot

Kajtazi: Pikë dardha, bie nën dardhë! - Bota Sot Kryetrajneri i Prishtina Volley, Xhavit Kajtazi, mburret me Adriatik dhe Jon Kajtazin. Ai ka bërë një postim interesant, duke e përdorur një shprehje të bukur popullore.     “Pikë dardha, bie...

05/04/2021

SUPERLIGA E KOSOVES NE VOLEJBOLL PER MESHKUJ, XHIROJA 8

Ferizaj - Drita 1:3 (26:28, 16:25, 25:22, 22:25)
Prishtina Volley -M- Peja 0:3 (20:25, 24:26, 14:25)
Drenica - Gollden Igell Theranda 0:3 (24:26, 21:25, 14:25)

SUPERLIGA E KOSOVES NE VOLEJBOLL PER MESHKUJ, XHIROJA 8

Ferizaj - Drita 1:3 (26:28, 16:25, 25:22, 22:25)
Prishtina Volley -M- Peja 0:3 (20:25, 24:26, 14:25)
Drenica - Gollden Igell Theranda 0:3 (24:26, 21:25, 14:25)

04/04/2021

Ekipit të KV Pejës ua urojmë fitoren.

Ekipit të KV Pejës ua urojmë fitoren.

03/04/2021

Jemi nikoqir të Pejës. Me këtë informatë për loje i'a urojmë ditëlindjen Liberos së ekipit tonë Aziz Pllanës.

Urime Zizi...💙

Jemi nikoqir të Pejës. Me këtë informatë për loje i'a urojmë ditëlindjen Liberos së ekipit tonë Aziz Pllanës.

Urime Zizi...💙

28/03/2021

Ia urojmë fitoren klubit nikoqir.

Ia urojmë fitoren klubit nikoqir.

28/03/2021

LIVE 🔴
KV DRITA - KV PRISHTINA VOLLEY

27/03/2021

Udhëtojmë në Gjilan.

Udhëtojmë në Gjilan.

Videos (show all)

Spektakli po afron.Ejani edhe ju!
23 mars 2019

Location

Category

Telephone

Address

Pristina
Other Sports Teams in Pristina (show all)
FC Flakadani. FC Flakadani.
Prishtina
Pristina, 2040

KF Flakadani merrë pjesë ne superlige ne Liga Total ne Kaçanik.

Roma Club Kosova Roma Club Kosova
Pristina

Full name: Associazione Sportiva Roma Founded: 22 July 1927 Ground: Stadio Olimpico (Capacity: 72,698) President: James Pallota Manager: Paulo Fonseca

Fitness FEIMI Fitness FEIMI
Rr. Nazim Gafurri
Pristina, 10000

Fitnes FEIMI gjindet ne rrugen Nazim Gafurri ( rruga per germi ) perballe Pro Credit Bank. Bodybuilding, Fitness, Aerobic dhe shume sherbime te tjera.

Bavarezët Bavarezët
Sheshi Nena Terze
Pristina, 1000

Fanklubi zyrtar i FC Bayern München nga Kosova. Official FC Bayern München Fanclub of Kosova. Offizieller FC Bayern München Fanclub von Kosova.

Arsenal Fc Kosova Fans Arsenal Fc Kosova Fans
Www.arsenal.com
Pristina, 100

FORM IS TEMPORARY , CLASS IS PERMANENT ! GUNNER TILL I DIE!

Klubi i notit "Nemo" Klubi i notit "Nemo"
Pristina, Kosovo
Pristina, 10000

Nemo implements an athlete-centered approach for athletes and parents. Our goals are bigger than teaching techniques and achieving successful performances. We focus on growth of love for water and development of security in and around the water.

Klubi i Pingpongut Prishtina Klubi i Pingpongut Prishtina
Rruga Luan Haradinaj, Nn, Pallati I Rinise Dhe Sportit
Pristina, 10000

Klubi i Pingpongut Prishtina

Klubi Alpin "Dardania" Klubi Alpin "Dardania"
Pristina, 10000

Alpinizem ne Bjeshket e Republikes se Kosoves

Akademia e Futbollit ABC Olympic Akademia e Futbollit ABC Olympic
Pristina, 10000

Akademia e Futbollit ABC Olympic Gazmend Haliti Kushtrim Munishi të dy me UEFA PRO LICENCE Kontakto 044265005 044123925

KBF Prishtina KBF Prishtina
Galibardi/Pallati I Rinise Dhe Sporteve
Pristina, 10000

Winner’s Kosovo CUP 2021 ��

Fans of manchester united Fans of manchester united
Ffgfgf
Pristina, SDGDF

gfdgdfgfg

Albanian Alps Guide Albanian Alps Guide
Pristina, 10000

Guida e Alpeve Shqiptare eshte themeluar nga Alpinisti Bersant Selmani dhe ka per qellim promovimin e ngjitjeve ne Alpet Shqiptare / Albanian Alps Guide is founded by Bersant Selmani Alpinist, with main aim of promoting climbing on Albanian Alps