Zana Zherka-Your Personal Trainer

Shendet dhe Fitness;Trainere Personale Certefikuar ne ' International Sports and Science Association, California, USA. Me fokus ne pre dhe post shtatzani.

Miresevini ne faqen e Facebook-ut te Fit Mama's. Une jam Zana-Trainere personale per Fitness. E certefikuar ne nje ndere shkollat me me renome per ushtrime fizike, ku perfshihen para-shtatzania, shtatzania, dhe post-shtatzania. Qellimi im eshte qe tju ndihmoje femrave te cilat deshirojne te ushqehen shendetshem, te mbajne trupin e tyre ne formen me me te mire te mundeshme gjate shtatzanise si dhe

Operating as usual

18/05/2021

Vaj Ulliri Bio-Albania

vaj ullini bio i pa procesun i bere ' me dore" pa ndonje procesim artificial apo kemikTe .. kuj ja kona dhe doni me ble kontaktojeni pa problem

Vaj Ulliri Bio-Albania Vaji i Ullirit Bio-Albania eshte sekreti i jetegjatesise!

26/04/2021
21/04/2021
20/04/2021

A po fillojme a jo???... cka po thuni se u bo gjate.. duhet me u adaptu me " jete te re"👌👌👌💪💪💪
Une veq ja nisaaaaaa....

Zyre me qira | Prishtinë 09/03/2021

Zyre me qira | Prishtinë

Kush ka nevoje per zyre .. apo ordinance a ckado

Zyre me qira | Prishtinë Lëshohet zyra e kompletuar me qira, 100 m2 në Bregun e Diellit 2 afër banesave të bardha. Zyrja ndodhet në katin e 1-rë (Përdhesë) të shtëpisë dhe është tërësisht e renovuar dhe posedon 2 hapsira pune, mini-kuzhine, banjo, terasë dhe parking me oborr të dedikuar me hyrje të veqant....

16/11/2020

Neshat Krasniqi njeri ndere trenerave personal me i kerkuari ne Fivestar Fitness.
Neshati apo sic e njohim shumica prej nesh Bambi i o sa mire punon me meshkuj, femra si dhe femije grup moshat 13-18.

Nese keni nevoje per ndihmen e Neshes shkruani ne inbox.
Oraret e lira jane:
7:30 mengjes
8:30 mengjes
9:30 mengjes
💪💪💪💪💪💪
momentin qe zihen oraret do ju njoftojme.

Neshat Krasniqi njeri ndere trenerave personal me i kerkuari ne Fivestar Fitness.
Neshati apo sic e njohim shumica prej nesh Bambi i o sa mire punon me meshkuj, femra si dhe femije grup moshat 13-18.

Nese keni nevoje per ndihmen e Neshes shkruani ne inbox.
Oraret e lira jane:
7:30 mengjes
8:30 mengjes
9:30 mengjes
💪💪💪💪💪💪
momentin qe zihen oraret do ju njoftojme.

Photos from Zana Zherka-Your Personal Trainer's post 22/10/2020

kam ka du mi sh*te bukuroshin tam ... qe don kush mi gzu veten me kerr qe ta knaq shpirtin message me

17/08/2020

Qorriii 😜😫🤣

17/08/2020

Qorriii 😜😫🤣

28/05/2020

💪💪💪

Koha e mire perfundoji kshtu qe tani kthehuni palestres 💪💪

28/05/2020

Zana Zherka-Your Personal Trainer

💪

27/05/2020

Te dashtuna,
Karantinen e fillova me peshen time ideale 58 59 kg. Shpresojsha qe gjate kesaje kohe te karantinimit do te ushtroje ne shtepi ose ose dhe te dal per vrap jashte. Mirpo gjate ketyre pothuajse tre muaj ishte e pa mundur te ushtroja ne ambient te shtepise pasi qe e gjithe koha me shkojke ne kuzhine duke pergadite 3 deri ne 5 rracione ne dite 😬. Femijet dhe e gjithe familja ishim me te prirur ndaje ushqimit pasi qe ishte kohe shume e gjate ne shtepi dhe mendja na shkonte tek ushqimi gjate gjithe kohes. Une per vete jam munduar ta ruaj ne maksimum shprehine e te te ushqyerit shendetshem, mirpo ka qene e pa mundur qe mos te haja ndonje copze colollate apo dicka te tille, dhe tani kam mberitur ne 65 kg. Kam filluar qe dy jave e me teper te ushtroje dhe te vrapoje mirpo po e shoh te pa mundur me u kthy ushqimit apo regjimit te me hershem pasi qe nuk e kam dhe komoditetin e fitnesit dhe rutinen time tzakonshme, ndaje vendosa ti bashkangiitem disa shokeve dhe shoqeve te mija te cilet jane pjese e herbalife nutrition qe nje kohe te gjate dhe qe kan arritur sukses te pa imagjinueshem per humbje peshe apo percfardo qe kane pasir nevoje ata.
Si Fitness Nutricioniste dhe personal fitness trainer qe jam lexova dhe hulumtova gjate per herbalife, dhe arrita te kuptoje qe mjeket, dietologet, shkenctaret qe punojne per herbalafe korporate jane nje nder me te dalluarot ne bote. Kshtu qe vendosa te provoje dhe une produktet e herbalife ( shake un e mengjesit dhe ate te mbrjes) pasi mbremja eshte kriza me e madhe e imja per ushqim....
Shpresoje te kthehem ne peshen time idelae sa me shpejte.. me uroni fat..e per ju qe deshironi me qene pjese e ketije rrugetimi me shkruani ne mesazh mund te ju ndihmoje rreth produkteve dhe ckado qe ju keni nevoje...💪💪💪💪

26/05/2020

OMG it is so nice seeing winter photos in the hot days.. it reminds me that summer is boring🤪😂

26/05/2020

OMG it is so nice seeing winter photos in the hot days.. it reminds me that summer is boring🤪😂

22/05/2020

F**t for lifeeee 😂😂😂😂

12/05/2020

me Duqin tam❤️

09/02/2020

😢💔

27/11/2019

Ne ushtrojme nuk ndalemi pa marre parasyshe kohes apo cdo gje tjeter qe na rrethon👍👍👍👌👌👌💪👌👌

07/11/2019

@fivestarfit

04/11/2019

Koha e mire perfundoji kshtu qe tani kthehuni palestres 💪💪

28/10/2019

💪

09/10/2019
07/10/2019
26/08/2019
10/08/2019

Nuk ka rendesi sezona, apo koha ose me sakt ndikimi i kohes, rendesi ka me i ba shendetit tuaj mire, me qene te lumtun dhe te forte. Kete gje ju japin vetem ushtrimet fizike e sidomos kur jeni nen vezhgimin apo kujdesin e trenerit tuaj personal💪💪💪👍👍👍

30/07/2019

Comandante Marcos - Tacos y Tequila

💪💪💪💪

Spinach for Popeye
Tacos y Tequila for Flying Luchadores

#mexico #luchadores

First #tacos in Prishtina, Arbëria (dragodan)

26/07/2019
26/07/2019
17/07/2019
17/07/2019
17/07/2019
10/07/2019
telegrafi.com 08/07/2019

Nga 20 korriku për herë të parë në Gjakovë mbahet Mish-Mish Festivali

Nese jeni merakli te Mish*t e nejave... ngjakove me 20 korrik keni me e mbajte nder mend cdoher ... bujrum 👍👍👍

telegrafi.com Për herë të parë në vendin tonë do të organizohet një festival dedikuar prodhuesve vendorë të mish*t. Prodhimet vendore të mish*t tash do të kenë një adresë të tyre të promovimit duke filluar nga ky vit më 20 korrik mbahet edicioni i parë i Mish-Mish festival në Gjakovë. Mish-mi...

01/07/2019
01/07/2019

Videos (show all)

@fivestarfit

Location

Telephone

Address


Pristina
10000
Other Gyms in Pristina (show all)
Prishtina-BodyTime Prishtina-BodyTime
Pristina, 10000

Teknologjia më e re për body fitness, Prishtina-BodyTime By EMS tashmë edhe në Kosovë. Një program qe po ben revulucio ne heqjen e kg te teperta,celulit..

Miha Bodytec Kosova - SpeedFit Miha Bodytec Kosova - SpeedFit
Rruga Fehmi Agani , Perballe Che Caffe, Ne Krahe Te Ambasades Kroate.Prishtine
Pristina

Miha Bodytec-teknologjia me e fundit Gjermane qe po ben revolucion ne heqjen e kg te teperta,celulitit,etj prej 3 vitesh e gjeni ne Prishtine. 049332444

Fitness për Femra Fitness për Femra
Bregu I Diellit
Pristina, 0000

Fitness per femra

CrossFit Prishtina CrossFit Prishtina
Bashkim Fehmiu
Pristina, 10,000

Our mission is to educate, train and inspire people! We promote a healthy lifestyle by doing constantly varied functional training at high intensity!

FitnessZONE FitnessZONE
Haxhi Zeka Prishtine
Pristina, 10000

Marigona Fitness Marigona Fitness
Marigona Residence
Pristina, 10000

.

Fitness Center Edi Fitness Center Edi
Rr Haxhi Krasniqi Te TopMarketi
Pristina, 10000

Fitness Center Edi, palester ne lagjen Kolovica e Re, Prishtinë. Paisje te shumta ne nje hapsir te madhe per me shum info jeni te mirseardhur.

GYM Fitness Center 24/7 - Bregu i Diellit GYM Fitness Center 24/7 - Bregu i Diellit
Qendra Tregtare, Bregu I Diellit
Pristina, 10000

Gym #3 is our third fitness center located in the shopping mall in sunny hill in Prishtina with brand new equipment. www.gym-ks.com

GYM Fitness Center 24/7 - Ulpiane GYM Fitness Center 24/7 - Ulpiane
Rruga Musine Kokollari
Pristina, 10000

Gym #2 is our second fitness center located in the Grand Store shopping mall in Prishtina with brand new equipment, climbing wall etc. www.gym-ks.com

GYM Fitness Center 24/7 GYM Fitness Center 24/7
Pristina, 10000

Fitness Nartel Fitness Nartel
"Nebih Gashi" , Kalabri
Pristina, 10000

Fitness Nartel

BeeFit BeeFit
Hilmi Rakovica, Prishtinë
Pristina, 10000

Jemi një qender rekreativo-sportive të specializuar për zhvillimin e aftësive motorike të fëmijeve dhe ofrimin e programeve aerobike për të rritur!