Hunting in Kosovo

Faqja Gjuetia në Kosov ka per qellim argetimin e dashamireve te sportit te gjuetis dhe te natyres. Me respekt stafi i Gjuetia ne Kosovë Ne kemi per qellim argetimin e dashamireve te sportit te gjuetis .

Arsya pse ne i psotojm fotot dhe videot edhe prej vendeve te tjera te botes osht se duhet kulturuar gjuetaret e kosoves te cilet kan shum pak njohuri per zhvillimin e sportit te gjuetis ne vendet e tjera te botes , si dhe kurioziteteve qe ndodhin gjat gjuetis edhe ne vendet e tjera te botes . Arsya qe ne qesim me pak video te gjuetis ne kosov jan se gjuetaret ne kosov nuk jan te interesuar me bo v

CryptoTab Browser - Lightweight, fast, and ready to mine! 06/05/2021

CryptoTab Browser - Lightweight, fast, and ready to mine!

https://cryptotabbrowser.com/20623168

CryptoTab Browser - Lightweight, fast, and ready to mine! CryptoTab Browser is the world’s first web browser with built-in mining features. Familiar Chrome user interface is perfectly combined with extremely fast mining speed. Mine and browse at the same time!

CryptoTab Browser - Lightweight, fast, and ready to mine! 09/04/2021

CryptoTab Browser - Lightweight, fast, and ready to mine!

https://get.cryptobrowser.site/20623168

CryptoTab Browser - Lightweight, fast, and ready to mine! CryptoTab Browser is the world’s first web browser with built-in mining features. Familiar Chrome user interface is perfectly combined with extremely fast mining speed. Mine and browse at the same time!

05/03/2021

Omg 😫

03/02/2021

😂😂😂😂😂

29/01/2021

https://www.facebook.com/100506814777855/posts/257193885775813/?d=n

E bukura drenushë në fshatin e bukur të Zhazhës 🦌❄️

26/01/2021
21/10/2020

Timeline Photos

31/01/2020
27/01/2020
25/01/2020
22/01/2020
26/12/2019
24/11/2019
23/11/2019
22/11/2019
21/11/2019
20/11/2019
19/11/2019

😍🤗

19/11/2019
18/11/2019
17/11/2019
17/11/2019
16/11/2019
15/11/2019
14/11/2019

Ju urojm sonte fitore djema 🇽🇰🇦🇱🇽🇰

14/11/2019

Videos (show all)

Location

Category

Address


Kosovo
Pristina
4000
Other Sports Teams in Pristina (show all)
Gjithçka Për Futboll Gjithçka Për Futboll
Prishtina
Pristina, 2040

Gjithçka per futboll

Bowling Club Prishtina Bowling Club Prishtina
Pristina, 10000

Klubi Boullingut Prishtina - K.B.P. >K.B.Prishtina ka për qëllim krijimin e lojëtarëve cilësor dhe pjesëmarrjen në kampionate, turnire, etj., mbrenda dhe jashtë Kosovës.

Manchester United Believe Manchester United Believe
Prishtina, Kosova
Pristina, 10000

Faqja "Manchester United Believe" Ua mundeson te informoheni me statistika, lajme, ngarje per klubin tone <3 etj.

Barcelona Shqip Barcelona Shqip
Kosovo
Pristina

Barcelona Shqip është faqe për të gjithë Blaugranët, Këtu mundë të gjeni lajme,video,rezultate,foto dhe gjithëqka rreth klubit të zemrës.

Fansat e Barcelones Fansat e Barcelones
[email protected]
Pristina, MESSI

jo eshte faqja ku mund te gjeni gjithqka nga barcelona

BFAM TEAM BFAM TEAM
Pristina, 1000

eSportsKosova.com

FC AUTO LLAPI FC AUTO LLAPI
Pristina

FC Auto Llapi

Fitness FEIMI Fitness FEIMI
Rr. Nazim Gafurri
Pristina, 10000

Fitnes FEIMI gjindet ne rrugen Nazim Gafurri ( rruga per germi ) perballe Pro Credit Bank. Bodybuilding, Fitness, Aerobic dhe shume sherbime te tjera.

KF HAJVALIA KF HAJVALIA
Pristina

Official Page "KF HAJVALIA"

Premier League - SHQIP Premier League - SHQIP
Pristina

Premier League Shqip

Klubi Alpin "Dardania" Klubi Alpin "Dardania"
Pristina, 10000

Alpinizem ne Bjeshket e Republikes se Kosoves

Akademia e Arteve Marciale "Prishtina"   Official Akademia e Arteve Marciale "Prishtina" Official
Rr. Isa Kastrati -Prishtine
Pristina, 10000

AKADEMIA E ARTEVE MARCIALE "PRISHTINA" Rr. Isa Kastrati (Perballe shkolles fillore Iliria), Kodra e Diellit 10000 Prishtinë