FK Slovenské Ďarmoty

FK Slovenské Ďarmoty

Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from FK Slovenské Ďarmoty, Sports Team, .

Photos from FK Slovenské Ďarmoty's post 23/07/2023

Za Ďarmoty od novej sezóny aj odchovanci 👦🏻. Denis Dudáš (16r.) a brankár Miloš Varholák (18r.) 💥

23/07/2023

Už sme aj na Instagrame 😎😀🔥

23/07/2023

Na trvalý prestup k nám prestupuje aj mladý len 16 ročný Mário Ďörď z Čeboviec . Vitaj Mário.. 😎🔥

Photos from FK Slovenské Ďarmoty's post 22/07/2023

2.miesto na turnaji v Dolnej Strehovej!🙂👍
Po výhre v prvom zápase nad domácou Dolnou Strehovou 2:0 sme sa vo finále turnaja stretli s Príbelcami, s ktorými sme prehrali tesne 1:0 gólom Kulicha z prvého polčasu.Herne sme nesklamali, v druhom polčase sme boli silnejší na lopte a snažili sme sa vyrovnať, Príbelčania hrozili hlavne z brejkov.Bohužiaľ gól už nepadol a tak sme prehrali najtesnejsím rozdielom. Na turnaji sa predstavili aj naši mladíci 15 ročný Denis Dudáš , 16 ročný Mário Ďorď a brankár Miloš Varholák , ktorý odchytal posledné minúty vo finále. Náš brankár Robert Kaczorek získal ocenenie za najlepšieho brankára turnaja.

22/07/2023

Prvý zápas na turnaji proti D. Strehovej sme vyhrali 2:0 a postupujeme do finále , kde sa stretneme s Príbelcami. o 18:00

16/07/2023

Po ťažkých 2 týždňoch kondičnej prípravy za veľkej horúčavy sme dnes vyhrali s Vinicou 4:1. Budúci týždeň sa vidíme v Strehovej na turnaji, kde odohráme prvý zápas už o 12:00 s Detvou 😎👍

16/07/2023

Dnes prvý prípravný zápas doma proti Vinici! o 18:00 😎🤝

Photos from FK Slovenské Ďarmoty's post 13/07/2023

OFICIÁLNE: Szabolcs Farkaš a Bence Levente Csillik končia v Slovenských Darmotách a prestupuju do Balassagyarmati VSE. Prajeme veľa šťastia v novom pôsobisku a ďakujeme 🤝

12/07/2023

🎙️Veľký rozhovor s trénerom Mariánom Berecom.

❓1. Aký je to pocit vrátiť sa spať do Darmot uz ako tréner?

👦🏻- Mam z toho dobrý pocit , inak by som do toho ani nešiel . Mužstvo veľmi dobre poznám a chlapci zase poznajú mňa. Panuje medzi nami vzájomný rešpekt aj keď sme kamaráti. Toto prostredie teda veľmi dobre poznám a teším sa na novú výzvu .

❓2. Trénerskú kariéru si začal v rodných Neninciach prečo si sa rozhodol predčasne skončiť ?

👦🏻- Do Neniniec ma zavolali s ťažkou úlohou poskladať mužstvo lebo sa to tam rozpadávalo po skončení predošlého vedenia v zime. Začiatkom zimnej prípravy sa to aj podarilo, vrátili sa šikovní hráči ktorí už dlhé roky neobliekali Neninský dres . Osobne som už aj toto považoval za svoj úspech.
Potom ale dopredu dohodnuté veci zlyhali.Prislo do toho moje zranenie a ukončil som rolu hrajúceho trénera a rozhodol som sa, že môj voľný čas popri mojej časovo náročnej práci budem venovať iba rodine a odovzdal som rolu trénera asistentovi.

❓3. Mužstvo Slovenských Darmot veľmi dobre poznáš. ako ho hodnotíš a kde si myslíš. že by bolo dobre posilniť?

👦🏻- Podľa mňa toto mužstvo má potenciál. Je tu niekoľko silných individualít a veľa šikovných mladých chlapcov . Pokúsim sa im počas sezóny odovzdávať moje skúsenosti a viesť ich najlepšie ako dokážem. Co sa týka posilnenia nechajme sa prekvapiť. Mužstvo má svoju silnú kostru a šancu chcem dat aj hráčom ktorí zvykli hrávať menej .

❓4. Čo budú prvé veci, ktoré chceš v klube zaviesť a aký štýl hry majú fanúšikovia od teba očakávať?

👦🏻- Chcem aby hráči naďalej predvádzali ofenzívne výkony na ktoré sú ľudia dlhodobo zvyknutí. Ale budem od nich očakávať väčšiu disciplínu a v niektorých prípadoch aj väčšiu bojovnosť ako doteraz.

❓5. Aké ciele máš s mužstvom v nasledujúcej sezóne?

👦🏻- Mojim cieľom je vyhrať co najviac zápasov a baviť futbalom ľudí čo sa na nás chodia pozerať. Čo sa týka nejakých tabuľkových cieľov to je otázka na vedenie .

❓6. O pár dni nás čaká prvý súťažný zápas. Žreb predkola Slovnaft cupu nám zhodou okolnosti prisúdil súpera s ktorým sme si zmerali sily dva krát za tri roky - Čebovce. Čo môžeme očakávať od tohto zápasu?

👦🏻- V Čebovciach sa nikdy nehrá ľahko ale myslím, že máme dostatok kvality a skúsenosti aby sme to zvládli. Ale ako hovorím domáci boli vždy nepríjemní a hrať proti ním nie je jednoduché hlavne u nich doma .

❓7. Môžeme očakávať , že zasiahneš do hry ako hráč alebo budeš dohliadať už len z poza čiary ako tréner?

👦🏻- Myslím si ,že ako hráč mám čo ponúknuť a nepovedal som posledné slovo . Začal som konečne po dlhodobých zdravotných problémoch trénovať . Nie je to teraz pre mňa jednoduché ale cítim sa stále lepšie a lepšie.

12/07/2023

Vidíme sa v Strehovej 😎

10/07/2023

🤩Marián Berec sa stáva novým trénerom v Slovenských Ďarmotách. Veľký rozhovor s Maňom už čoskoro! Vitaj Maňo! 😎💥🔥

23/10/2022

Dnes opäť bez viacerých hráčov sme prehrali s lídrom súťaže.

Poltár - Ďarmoty 2:0 😢

13/07/2022

⚽️Prvou letnou posilou v S.Ďarmotách sa stáva 18. ročný Radovan Gallo, ktorý prichádza z Baníka Velký Krtíš. Rado posledné roky pôsobil na hosťovaní vo Zvolene, kde hrával na pozícii záložníka. Tréner Brna by ho rád videl skôr na kraji obrany, kde by mal nahradiť Krišicu, ktorý prestúpil do Kalinova.

08/07/2022

Letná príprava nie je len o drile ale aj o posilňovaní kádra novými hráčmi. V Ďarmotách je na “skúške” viacero mladých futbalistov, ktorí sa zapojili do letnej prípravy s mužstvom. Ukázať svoje kvality môžu už zajtra proti 3.ligovému Bánku , o 18:00 na štadióne v Ďarmotách. ⚽️

07/07/2022

⚽️Už v sobotu 18:00 prvý prípravný zápas S.Ďarmoty- Bánk Dalnoki Akadémia

06/07/2022

Príprava na novú sezónu začala včerajším úvodným tréningom aj v S.Ďarmotách. Vzhľadom na dovolenky alebo pracovné povinnosti sa na tréningu hlásilo len 10 hráčov, avšak už aj s možnými posilami. Káder by mal ostať nezmenený , otázny je len Krišica , o ktorého majú záujem vo vyšších súťažiach. Najbližšie dni predstavíme kompletný káder na novú sezónu a program.

19/02/2022

Ďarmoty - D. Strehová 7:3
Góly: Koncz 2x,Vandornyik, Očko, Ďorď Ch., Péter, Lavrík

Dnes sme odohrali v tréningovom tempe zápas proti Dolnej Strehovej. Budúci týždeň nás čaká Kalinovo.

Want your business to be the top-listed Gym/sports Facility?

Website