26/08/2026
Even terug naar eind juni, want het Deltaweekend in Zierikzee was er eentje om nog even van na te genieten!
Drie dagen, een mooie serie wedstrijden en werkelijk alles wat een zeilweekend mooi maakt. Van lichte omstandigheden waarin iedere knoop telt, naar stevige onweersbuien en ook weer heerlijk zeilweer met een fantastische zee-wind. 🌦️💨
Kortom: alles zat erin.
En ook op de wal was het weer ouderwets gezellig. 🍻 Na het zeilen napraten, de resultaten bekijken en natuurlijk alvast vooruitkijken naar de volgende wedstrijd.
Op het water konden we de serie mooi afsluiten met een 2e plaats in IRC 2 🥈. Een resultaat waar we ontzettend blij mee zijn — en vooral eentje dat smaakt naar meer!
Maar veel tijd om stil te zitten is er niet… 😉
Breskens Sailing Weekend staat voor de deur! ⚓️
Aankomend weekend gaan we weer de Westerschelde op voor drie dagen wedstrijdzeilen. De concurrentie is zoals altijd stevig en wij hebben er vooral heel veel zin in om weer de strijd aan te gaan. 🔥⛵️
De voorbereidingen zijn alweer in volle gang. Boot scherp, crew scherp en hopelijk de wind ook een beetje op scherp. 😉
Wij zijn er klaar voor!
Hopelijk zien we veel van jullie op én rond het water in Breskens. Tot daar! 🍻🌊