Mad Murlocs

Mad Murlocs

Čtyři murločí hlavy hrajou Hearthstone a některým se to i daří.

Mean Streets of Gadgetzan 07/11/2016

Three crime families are feuding to see who will control the city. Pick a side and use all new cards to hit the Mean Streets of Gadgetzan! Learn more at www.gadgetzan.com

Timeline photos 12/10/2016

JadenKorr měl opravdu Wonderful Wednesday a vyhrál stejnojmenný LHS turnaj. Ukázal sílu Pavlova Cthun Warriora, Midrange Shamana a Hekiho Discardlocka.

Timeline photos 02/10/2016
Eclot Gaming 13/09/2016

Heki nadraftován týmem ECLOT a první vítězství na evropské scéně!
http://eclot.eu/post-128
http://hseu.zotac-cup.com/en/statics/hof

Eclot Gaming Vzhledem ke vzrůstající popularitě karetní hry Hearthstone jsme se rozhodli rozšířit svou působnost i na tuto hru. Již před prázdninami jsme začali oslovovat vytipované hráče české scény a po „zkušebním“ prázdninovém provozu, kdy se zde prostřídalo několik hráčů.

Timeline photos 24/07/2016

Legendary ladder climb v podání MM.Hekiho. :)

Timeline photos 11/07/2016

Samsung Nightcup #96 - vítězné decky a Hekiho komentář:
"Použil jsem midrange lineup mage - shaman - warrior s tím, že všechny balíčky byly postavené tak, aby měly šanci proti zoo a agro šamanům, ale zároveň měly dostatečnou firepower i proti kontrolním deckům. Tempo mága hraju už dlouho a tenhle list je podle mě hodně vyvážený a jsem s ním spokojen, v turnaji to byl rozhodně můj nejvíce MVP deck. Šaman je inspirován balíčkem Foota z korejských Preliminary (Nexus) a natechoval jsem Stormforged Axe a Eternal Sentinela pro lepší early game. Cthun War je inspirovaný balíčkem Stana Cifky ze Starladderu a ikdyž se to nezdá, je to spíš Midrange tlak než kontrol. V jedné hře proti zoo jsem například ovládl board ve 3. kole a už jsem ho nepustil, to by se s více kontrolním buildem podařilo těžko. Bonusový čtvrtý deck - aggro paladina - jsem použil ve finále, protože soupeř měl místo wariora druida, tak jsem si říkal, že na ty 5/10 taunty bude Keper of Uldaman ideálka, což se taky nakonec potvrdilo. Balíček hrál Ersee na Dreamhacku se skórem 11-3, já akorát použil Scavenging Ooze místo Flame Jugglera. Jehdo deck vychází původně z Jambreho Top10 EU paladina, který jsem před měsícem taky hrál a kvalifikoval se s ním do finále Mionix Cupu.
Co se průběhu turnaje samotného týče, tak jsem měl strašlivou střevní chřipku, čili jsem hrál docela v deliriu (shodou okolností nick jednoho z komentátorů je Delirium :D, což jsem si říkal, že je příznačné). Kde selhávala momentální fyzická kondice, tam mě podrželo RNG a Yogg awsomeness count pro tento turnaj byl 5/5. A hlavně všichni soupeři byli v pohodě, hry byly zajímavé. Well Met!"

MM.Heki v Inae.Oki – finále HearthStone Samsung Nightcup #96 08/07/2016

Kapitán našeho týmu MM.Heki se v úterním HearthStone: HoW Samsung Nightcupu #96 probojoval až do finále, kde si hravě poradil i s Okim z týmu Inae a urval tak pro murločí hlavy první velké vítězství!

Mrkněte, jak si Heki se svým Paladinem došel pro 100 MČR bodů a kvalifikaci na finálový turnaj pro 16 hráčů! ♥ ♥ ♥ 🏆

https://youtu.be/7OWig3BaKLY

MM.Heki v Inae.Oki – finále HearthStone Samsung Nightcup #96 Kapitán týmu Mad Murlocs Heki si připisuje jeden z největších úspěchů kariéry a zároveň první důležitou výhru pod hlavičkou týmu Mad Murlocs! Datail trunaje:...

Want your business to be the top-listed Gym/sports Facility?

Website