RK Kiseljak

RK Kiseljak

Share

Muški rukometni klub...

24/08/2026

🏆 NOVA SEZONA – NOVI IZAZOVI! 🤾‍♂️💙

Vrijeme je za novi početak! 💪

RK Kiseljak kreće u novu rukometnu sezonu, a na teren se vraćaju naši dečki iz generacije 2010. i mlađih generacija. I ove godine nastupamo na dvije fronte (Liga Mladih RS HB i Rukometni savez KSB SBK) u generaciji koju ozbiljno pratimo i te imamo visoka očekivanja.

Ali prije novih izazova, prisjetimo se onoga što je iza nas. 👏

🔵 OSVRT NA PRETHODNU SEZONU

Iza RK Kiseljak je sezona ispunjena radom, trudom, odricanjem i velikim brojem utakmica.

🏆 POSEBAN PONOS – MLAĐE SELEKCIJE 2011.

Naša generacija 2011. godišta ostvarila je sjajan rezultat u Liga Mladih RS HB , osvojivši visoko 4. mjesto u izuzetno jakoj konkurenciji.

🥇🥈🥉 Boriti se za sam vrh među brojnim kvalitetnim klubovima i završiti sezonu na 4. mjestu veliki je uspjeh za naše mlade rukometaše i potvrda da se u RK Kiseljak kvalitetno radi s mladima.

🥉 Treće mjesto u županijskoj ligi Rukometni savez Sbk/Ksb rezultat je koji potvrđuje kvalitetan rad, borbenost i zajedništvo naših igrača.

Još važnije od samih rezultata jest činjenica da smo nastavili okupljati djecu i mlade, razvijati njihov rukometni talent i čuvati rukometnu tradiciju u Kiseljaku. 💙

To nije samo rezultat na papiru – to je rezultat truda, treninga, discipline, zajedništva i karaktera naših dječaka. 💪💙

👏 Čestitamo našim igračima i trenerima na ovom rezultatu!

Uz mlađe selekcije, naš klub nastoji biti aktivan i vratiti se seniorskom rukometu, a kroz cijelu sezonu zajedno smo gradili temelje za ono što tek dolazi.

Posebno zahvalu upućujemo našem treneru Ratku Liješniću koji već mjesec i pol radi sa našim mladim nadama kroz individualne treninge.

I upravo zato s ponosom okrećemo novu stranicu.

Pozivamo sve naše članove da nam se pridruže, a posebno dječake koji žele napraviti svoje prve rukometne korake i postati dio naše rukometne obitelji. Ovisno o odazivu i interesu pokušat ćemo oformiti skupine te organizirat treninge i osigurati optimalne uvjete. (2012.-2016.)

Ljubav prema klubu.
Disciplina.
Timski duh.
Ponos na Kiseljak. 💙

🤾‍♂️ BUDI DIO NAŠE PRIČE!

RK KISELJAK – ZAJEDNO GRADIMO BUDUĆNOST NAŠEG KLUBA! 💙🤍

27/07/2026

Raniji termin, poznata ekipa, šuterski trening prepoznatljivi odjeci...

24/07/2026

💙 RK Kiseljak | Generacije 2012. – 2009. 💙

10 dana individualnih treninga je iza nas, a možemo biti ponosni na ono što su naši dečki pokazali.

Svaki trening bio je prilika za napredak – više rada na tehnici, brzini, koordinaciji i snazi, ali prije svega na stvaranju radnih navika, discipline i pobjedničkog karaktera te sportske obitelji. Trud, zalaganje i želja za učenjem bili su vidljivi iz dana u dan.

Ovo je tek početak priprema. Svaki odrađeni trening temelj je za ono što nas očekuje u novoj sezoni, a sigurni smo da će se uloženi rad uskoro vidjeti i na terenu.

Hvala svim igračima na odlično odrađenih 10 dana te roditeljima na podršci. Idemo dalje još jače, zajedno – korak po korak do novih uspjeha! 💪🤾💙🤍

06/07/2026

Idemo vidjeti koliko ste uz nas i koliko nas pratite.

🌴📸 NAGRADNA IGRA – "RK KISELJAK NA GODIŠNJEM"!

Ljeto je stiglo, a mi želimo vidjeti gdje sve putuje RK Kiseljak!
📸 Kako sudjelovati?
Napravite i ispod objave postavite kreativnu fotografiju s natpisom "RK Kiseljak" tijekom svog godišnjeg odmora (u pijesku, od kamenčića, grančica, uz pogled s planine, na plaži... mašta nema granica!).

Mi smo spremni a vi? 👍😂🤣

👍 Pobjednika odlučujete vi! Fotografija koja prikupi najviše lajkova osvaja nagradu.

Primjer ide u objavi.

🏆 Nagrada: Majica za treniranje RK Kiseljak.
Budite kreativni i pokažite nam gdje sve stiže ime RK Kiseljak ovog ljeta! 💙🤍

Photos from RK Kiseljak's post 11/06/2026

Dio opreme je stigao, drugi dio ekipe nije bio na treningu, petak svi na trening trener ne zna gdje će sa inventarom. ✋💙🤍👍

Do kraja mjeseca smo aktivni, nakon toga organizirat ćemo individualne treninge o tome će igrači biti blagovremeno obaviješteni.

Iznad svih...

Photos from RK Kiseljak's post 06/06/2026

Part 1

Čekamo objave naših igrača iz drugih škola.

Izostanci pojedinih igrača sa tuluma u školi nisu opravdani. ✋🤣🤣🤣

🤣 Neka igra počne 😉🤍💙

Photos from RK Kiseljak's post 01/06/2026

KRAJ SEZONE 2025./26. – RK KISELJAK

Još jedna sezona je iza nas. Sezona puna rada, odricanja, borbe, emocija, pobjeda, poraza, zajedništva i ljubavi prema rukometu i našem klubu.

Svaki trening, svaka utakmica, svaki pad i svaki novi početak bili su dio p**a koji smo prolazili zajedno. Ove sezone ozbiljno smo krenuli sa ligama koje su dio stvaranja novih mladih igrača i pozitivna priča u sivilu svijeta sporta i rukometa. Ovim putem se zahvaljujemo svim organizatorima, voditeljima natjecanja, nadzornicima, sucima i svim sudionicima natjecanja u svim ligama u kojima smo ove godine nastupali.

Ponosni smo na naše igrače, trenere, upravu i sve ljude koji su svojim trudom, vremenom i srcem bili dio priče zvane RK Kiseljak.

Ne smijemo zaboraviti i naše sponzore, Općinu Kiseljak bez koje dosta toga ne bi bilo moguće, njima ćemo posvetiti posebnu objavu.

Posebnu zahvalnost upućujemo našim navijačima, roditeljima, prijateljima kluba i svima koji su nas pratili i podržavali tijekom cijele sezone. Vaša podrška bila je snaga kada je bilo teško i dodatni motiv kada je trebalo dati više.

U posebnoj objavi također ćemo istaknuti i naše pojedince koji su svojim igrama, zalaganjem i odnosom prema dresu obilježili sezonu — najbolje pojedince u napadačkom i obrambenom segmentu, kao i sve one koji su svojim doprinosom ostavili trag u ovoj sezoni.

Naš put ovdje ne završava. Nastavljamo graditi klub, ulagati u mlade kategorije i stvarati budućnost rukometa u našem gradu.
U pregovorima smo o zakupu novih termina za mlađe kategorije jer interes je poprimio ozbiljne razmjere. Nadamo se najboljem.

Obavit ćemo i razgovore sa bivšim prvotimcima koji su trenutno ili slobodni ili članovi drugih klubova oko angažmana i otvaranja novih stranica kluba a sve u cilju što kvalitetnijeg rada sa igračima njihovom napretku i stvaranju.

Detaljnije izvješće sezone, donosimo u objavi službenih završnih biltena Liga Mladih RS HB i Rukometni savez Sbk/Ksb.

Hvala svima što ste bili dio ove priče.
Vidimo se uskoro — još jači, još ponosniji i još gladniji novih izazova.

Jednom RK Kiseljak — uvijek RK Kiseljak! 💙🤍
Iznad svih...

Photos from Rukometni savez  Sbk/Ksb's post 26/04/2026
26/04/2026
Want your business to be the top-listed Gym/sports Facility in Kiseljak?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Website

Address


Kiseljak
71250