21/06/2026
Wil jij ook eens klimmen op de rotsen onder begeleiding van ervaren monitoren. De activiteit staat open voor iedereen vanaf 8 jaar. Hele dag klimplezier voor 10€.
Je krijgt ook uitleg over de opleidingen en activiteiten die onze club te bieden heeft. Schrijf je dus snel in want het deelnemersaantal is beperkt. Via deze link meer informatie in inschrijven :
https://app.twizzit.com/website/websitepreview/9949/index.php?oid=97&pid=178974&eid=38686593
18/05/2026
Clubweekend Müllerthal-Berdorf 2026
07/05/2026
We organiseren opnieuw een klimdag op het massief van Spontin La Rochette. Inschrijven kan vanaf 4 mei op onze website onder rubriek klimmen. De activiteit is voor iedereen toegankelijk vanaf 8 jaar. Er is geen voorkennis vereist. De begeleiding gebeurd door ervaren monitoren. Er wordt top- rope geklommen zoals in de klimzaal. Inschrijvingsgeld is 10€ voor een ganse dag klimplezier. Er wordt ook uitleg gegeven over onze clubwerking en uiteraard zijn wij ter beschikking met al jullie vragen.
03/05/2026
Scherp je fysieke conditie aan richting zomertochten.
Trainingswandeling op zaterdag 9/05/2026 vanuit Ucimont (Bouillon). Prachtige wandeling langsheen klaterende riviertjes en steile rotsformaties. Heel wat mooie vergezichten over de Semoisvallei.
Vertrek om 9.00u te Ucimont.
Inschrijven via de www.bpa.be
27/04/2026
BPA's cursus bergwandelen sloot afgelopen weekend af met een zonnig en leerrijk praktijkweekend te Bohan-sur-Semois. Kaart & kompas, GPS, staptechnieken en handelen in een noodsituatie kennen geen geheimen meer voor de 36 deelnemers.
Ook deelnemen? In januari 2027 start een nieuwe editie. De info verschijnt in de loop van de maand mei op de BPA-website.