Na een lange en warme vakantie periode , zijn de iaido en kendo trainingen hervat . Elke donderdag van 18u30 tot 22u00 in de sportzaal Bourgoyen.
Kendo Iaido Jodo Gent vzw
Kendo-Iaido-Jodo Het beoefenen van japanse krijgskunsten, zoals kendo , iaido en jodo
19/07/2023
Kenmu training today , we all went in the red ππππ
06/07/2023
1' vakantie training πππ
06/07/2023
The 3 musketiers are back in town π±π±π±
24/12/2021
Voor alle leden een prettig , warm , leuk en veilig kerstfeest gewenst .
Chris
05/09/2021
De start van het nieuwe iaido seizoen kan ook niet beter starten.
Valentin en Paul ziijn geslaagd voor GODAN IAIDO
Van harte proficiat πππππ
Beste leden
Het jodo seizoen kon al niet beter starten . Karen en Valentin zijn vandaag geslaagd voor " GODAN JODO "
Een dikke proficiat en geniet van jullie prestatie en gelukkig is de cafetaria vanaf dinsdag terug open
Van harte gefeliciteerd πΎπΎπΎπΎπΎ
31/12/2020
Beste Clubleden
Binnen enkele uren hebben we 'Gelukkig een Nieuwjaar ' met betere vooruitzichten
Laten we hopen dat voor 2021
- Corona weer een lekker biertje is
- Ranst terug een stad is
- en dat bubbels weer overvloedig uit de fles komen
:-)
Geniet van veilige eindejaarsfeesten en voor 2021 vooral een goede gezondheid en dat we terug kunnen sporten
Prettig eindejaarsfeesten
Chris
Beste leden
Zoals jullie al vernomen hebben zijn de trainingen van kendo-iaido-jodo terug opgeschort en dit door .....
Hierna een update: van de Vlaamse regering en de Stad Gent
Om het coronavirus tegen te gaan, beslist dat volgende maatregelen in de sport op donderdag 29 oktober vanaf 00u00 van start gaan voor onbepaalde duur (voorlopig tot en met vrijdag 20 november):
Indoor sporten : 12+ (Β°2007 of vroeger): alle activiteiten worden 'on hold' gezet.
Vanaf het terug mogelijk is laat ik jullie onmiddellijk iets weten
Sportieve groeten en stay save
Chris
Beste leden
Vanaf donderdag 6 augustus kunnen we terug in de Sportzaal Bourgoyen Iaido van 18u30 tot 20u en Kendo van 20u15 tot 22u trainen , maar wel onder de strikte corona regels die we moeten volgen voor onze veiligheid.
De jodo trainingen op dinsdag zullen maar in september herstarten.
Belangrijk :
Voel je je niet goed , kom dan niet naar de Sportzaal , ook niet om gewoon de training langs de zijlijn te volgen en volg de opgelegde regels ivm doktersadvies.
Het dragen van een mondmasker is verplicht van bij het binnenkomen van de sportzaal Bourgoyen en dit tot het verlaten van het complex. Het ontsmetten van de handen is ook verplicht bij bij de ingang.
Bij verplaatsing in de het sportcomplex ( vb : van de zaal naar de kleedkamers) is het dragen van een mondmasker ook verplicht.
Trainen met een mondmasker is verplicht als we de afstand van 1,5 m niet kunnen respecteren.
We zullen een afzonderlijke kleedkameer voor de iaidoka en kendoka gebruiken
Kleedkamers zijn open en de douches kunnen gebruikt worden ( voorlopig...) . Verblijf daar zo kort mogelijk.
Volg de opgelegde verplaatsing richting in de sportzaal opgelegd door de Sportdienst strikt op.
Zoals bij de vorige trainingen zullen we iedereen registreren die aanwezig is.
We proberen zoveel mogelijk een iaido en kendo bubbel te maken en die te respecteren
Train slechts in 1 club en NIET in verschillende clubs. Trainen in verschillende clubs zou betekenen dat er een kruisbestuiving kan zijn tussen sportbubbels/clubs . Zijn er mensen die vragen om te komen , gelieve hem te verwittigen van voorgaande.
Train uitsluitend met je eigen materiaal.
Onsmettingsproducten en mondmaskers zullen zoals steeds ter beschikking staan voor de leden
Het is belangrijk om in deze tijden van heropflakkering van het virus alle nodige maatregelen te nemen zodat we de sportbeoefening op een veilige manier kan georganiseerd worden en hopelijk kunnen we vanaf september terug meer van onze sport genieten.
Vergeet ook niet op de parking de nodige afstand te houden.
Wens je meer info , dan kan je mij steeds contacteren.
Sportieve groeten ben blijf veilig
Maes Christiaan
Voorzitter
Klik hier om uitgelicht te worden.
Plaats
Type
Website
Adres
Bourgoyen, Driepikkelstraat 30
Ghent
9030
Openingstijden
| Dinsdag | 20:00 - 22:00 |
| Donderdag | 18:30 - 22:00 |
| Zondag | 09:00 - 11:00 |