Aikikai Gent

Aikikai Gent

Delen

Onze aikido dojo te Gent onderricht volwassen en jeugd. Respect, houding, technieken en wapens komen aan bod in een vrije en ongedwongen sfeer.

Photos from Aikikai Gent's post 10/03/2026
Photos from Aikikai Gent's post 09/03/2026

Dit was ons Symposium van 7 maart 2026. "Aikido vanuit medisch perspectief"

09/03/2026
09/02/2026

https://www.facebook.com/share/p/1BGoDo4DuE/?mibextid=wwXIfr

🥋 Aikidoclub Aikikai Gent bestaat 40 jaar. Daarom organiseren ze op zaterdag 7 maart op onze site in Gent een symposium waarin medische expertise en Japanse krijgsdiscipline elkaar versterken.

Het programma brengt medische experts van Maria Middelares samen die elk een ander aspect van aikido belichten. Cardioloog dr. Hans ’t Kindt gaat in op de cardiovasculaire voordelen. Neuroloog dr. Olivier Stevens focust op het effect van aikido op concentratie en balans. Dr. Arne Hautekiet, fysiotherapeut, bespreekt de rol van preventie. NKO-arts dr. Judith Vermeiren & audiologe Zoë Daninck hebben het over evenwicht.

📍 Meetingcenter Maria Middelares - Klooster (zaal: kapel) (voorkant van het terrein, toegang Kortrijksesteenweg)

👉 Inschrijven kost 10 euro en is verplicht: https://meerweten.info/aikido

07/02/2026

We feliciteren Mario met het behalen van zijn Shodan. Mario is eerste leerling uit de geschiedenis van onze beginnerscursus die een Shodan heeft behaald.

01/02/2026

Terug basiscursus gedurende de maand Februari & Maart. Plezier in bewegen, persoonlijke begeleiding en geduldige ondersteuning. Geniet van je gratis proeflessen!

Photos from Aikikai Gent's post 09/01/2026

We feliciteren Jade met het behalen van haar Hakama niveau !

26/08/2025

We feliciteren Ria met het behalen van haar Hakama!

Wilt u dat uw bedrijf hét hoogst genoteerde Sportschool in Ghent wordt?

Klik hier om uitgelicht te worden.

Plaats

Telefoon

Adres


Sint-denijslaan 251
Ghent
9000

Openingstijden

Maandag 09:00 - 22:00
Woensdag 20:30 - 22:00
Zaterdag 20:30 - 12:00