Wandel club Terug Op Stap

Wandel club Terug Op Stap

Delen

Wandelclub terug op stap

28/07/2026

Wandelclub t.o.s. organiseert op zaterdag 8 augustus 2026 een nieuwe wandeling.
Deze wandeling zal doorgaan in zaal de Wimbert, Wimmertingenstraat 5, te Wimmertingen. Deze wandelingen gaan door verschillende natuurgebieden zoals de Mombeekvallei en het natuurgebied Nietelbroeken. Er zijn voor u 5 parcours voorzien van 5,40km 7km
9,50 km 8km en een rolstoel parcour van 6,50km. Deze parcours zijn in lus vorm en met elkaar te combineren. Voor de mensen die met de lijnbus komen.
Is er een lijnbus 104 vertrek vanaf het station Hasselt, Wimmertingen deze stopt aan de kerk te Wimmertingen. Er is ook een hapje en een drankje voorzien Bij het vertrek of aankomst van de wandelingen. Voor de lekkerbekken deze kunnen vanaf nu inschrijven voor onze jaarlijkse BBQ die zal doorgaan op zaterdag 26 September te Spalbeek.

01/06/2026

Beste Wandelaar
Onze volgende wandeling zal doorgaan aan het ontmoeting centrum te Spalbeek op Zondag 14-06-2026. U kan zich inschrijven vanaf 7u30 tot 15u. Wij hebben voor u 5 Lussen voorzien van verschillende km. 3,6,8,9,10km
Deze lussen gaan door verschillende natuurgebieden van Spalbeek
zoals het zeer mooie natuurgebied Herkenrode bos, en de wandeldreef te kermt.
in deze lussen is ook een rolstoelwandeling verwerkt van 3km.
Voor de mensen die met de lijnbus komen lijn 56 Hasselt-Diest stopt aan het kruispunt te Spalbeek. Voor en na de wandeling is er een hapje of een drankje voorzien
Wij hopen u te mogen begroeten op deze wandeling.

02/05/2026

Beste Wandel vrienden
Onze volgende wandeling zal doorgaan op maandag 11-05-2026 in zaal Elckerlyc Pastorijstraat Sint Lambrechts-Herk.
Wij voorzien 4 parcours van 5,8,9km en een Rolstoel parcour van 4km. U kan zich inschrijven vanaf 8u tot 15u.
Er is voor of na de wandeling de gelegenheid om een hapje en een drankje te nuttigen. Voor de mensen die met de lijnbus komen.
Vertrekt aan het station te Hasselt via landen (A21) Deze te
lijnbus stopt voor de kerk aan de zaal.

Photos from Wandel club Terug Op Stap's post 04/04/2026

Beste wandelaar,
We zijn er weer helemaal klaar voor en nodigen je van harte uit voor onze volgende gezellige wandeling! 🌿
Op 13 april 2026 verwelkomen we je in het Ontmoetingscenter De Steborg (Broekstraat 1, Stevoort/Hasselt). Je kan vertrekken tussen 7.00 uur en 16.00 uur, dus kies gerust het moment dat jou het beste past.
Tijdens deze wandeling ontdek je de prachtige omgeving van Stevoort, met zijn uitgestrekte weilanden en mooie natuur. Dit jaar hebben we iets extra bijzonders: een schitterende bloesemwandeling van 10 km doorheen de plantages 🌸
Je kan kiezen uit verschillende afstanden:
• 3 km
• 5 km
• 8 km
• 10 km (bloesemwandeling)
Voor en na je wandeling kan je gezellig iets drinken en genieten van een lekker hapje.
Kom je met het openbaar vervoer? Dat kan makkelijk met lijn 7 richting Stevoort.
En voor de kaasliefhebbers: inschrijven kan bij Miet 🧀
We hopen je daar te zien voor een heerlijke dag vol wandelplezier

Wilt u dat uw bedrijf hét hoogst genoteerde Sportschool in Hasselt wordt?

Klik hier om uitgelicht te worden.

Plaats

Telefoon

Website

Adres


Diestersteenweg 306 B0. 02
Hasselt
3510