Kapermolen Skatepark

Kapermolen Skatepark

Delen

In Hasselt vind je het grootste openlucht skatepark voor skaters, BMX-ers en skeelers. Het park is zo

Photos from Stad Hasselt's post 11/03/2022

Geef je mening!

16/03/2020

Het wordt lente en prachtig weer. En het is niet gemakkelijk om met kinderen binnen te zitten. Maar toch willen we er de aandacht op vestigen dat de speeltuinen en speelpleintjes overal in onze stad gesloten zijn. Zowel de kleinere speeltuintjes als de speeltuin van Domein Kiewit, of Kapermolen Skatepark. Die maatregelen zijn er voor ieders veiligheid. Hou genoeg sociale afstand, ook in de buitenlucht. .
Bedankt om te delen!

Demer krijgt hoofdrol in vernieuwd Kapermolenpark 23/03/2017

Ben je al op de hoogte?

Demer krijgt hoofdrol in vernieuwd Kapermolenpark Begin volgend jaar start de aanleg van het ambitieuze visieplan voor het vernieuwde Kapermolenpark. In die visie is een hoofdrol weggelegd voor de Demer. Die wordt een integraal onderdeel van het park. Verder is er voor elk wat wils in het multifunctionele park.

Photos 18/11/2016

Ook dit weekend kan je komen zwemmen ondanks de drukte van Soudal GP Hasselt in het Kapermolenpark. Het zwembad is bereikbaar via de Koning Bouwdewijnlaan! Iedereen welkom!

Kapermolen Zwembad zal zaterdag tijdens de GP Soudal cyclocross toegankelijk zijn. Het zwembad is bereikbaar via de Koning Boudewijnlaan! GP Hasselt

Opening nieuw zwembad 25/07/2016

Op zaterdag 23 juli opende het nieuw stedelijk zwembad Kapermolen de deuren voor het grote publiek. Eén dag eerder werd het bad officieel geopend. Een fotoverslag.
Meer info: www.hasselt.be
Foto's: Roland Hermans

Wilt u dat uw bedrijf hét hoogst genoteerde Sportschool in Hasselt wordt?

Klik hier om uitgelicht te worden.

Plaats

Telefoon

Website

Adres


Elfde-Liniestraat 21
Hasselt
3500