13/07/2026
Are you going for the European title in Kumite and/or Kata? ๐๐๐ผ๐ฅ
We hope to welcome many of you!๐๐ผ
Information and registration via Smoothcomp!
Kinderen (6j tot 10j), jeugd (10j tot 15j) en volwassenen (vanaf 16j) die willen kennismaken met karate zijn meer dan welkom!
Spring eens binnen om te komen kijken of train gewoon enkele proeflessen mee! Misschien ontdek je wel een nieuwe hobby voor de rest van je leven?!? Wil je meer te weten komen over karate, neem dan een kijkje op de website www.masoyamakalmthout.be of stuur een mailtje naar [email protected].
13/07/2026
Are you going for the European title in Kumite and/or Kata? ๐๐๐ผ๐ฅ
We hope to welcome many of you!๐๐ผ
Information and registration via Smoothcomp!
13/07/2026
Are you going for the European title in kumite and/or kata? ๐๐๐ผ
We hope to welcome many of you!๐๐ผ
Information and registration via Smoothcomp!
13/07/2026
๐ช๐ป๐ช๐ป๐ช๐ป
IKOKU European Championship Kata & Kumite 2026 IKOKU European Championship Kata & Kumite 2026
10/07/2026
๐ฃHet nieuwe seizoen komt eraan en er zijn enkele belangrijke wijzigingen! ๐ฃ
๐ Volgend seizoen trainen we op een nieuwe locatie (dinsdag en woensdag).
๐
รn wijzigen sommige trainingsuren!
Details van de planning kan je hier terugvinden. Een extra woordje uitleg vind je terug in de nieuwsbrief en op onze website.
โ๏ธ Bij vragen, stuur gerust een berichtje! ๐ช๐ผ
02/07/2026
De maand juni was een maand vol leuke momenten; WC KWF in Spanje, een laatste Kata wedstrijd, een laatste training met ijsjes, de jaarafsluiter,โฆ
Hierbij een kleine fotodump van fotoโs die nog niet gedeeld werden ๐
28/06/2026
JAARAFSLUITER 2026
Wat een knaller van een dag!
Met meer dan 50 karatekaโs trokken we naar het strand in Nederland. We trainden op het strand met een prachtig onweer op de achtergrond, bouwden zandkastelen, speelden spelletjes, aten een ijsje en we konden op het einde van de dag toch nog veilig de zee induiken ๐๐ฉ๏ธโ๏ธ
We sloten de dag af met hamburgers en een drankje bij onze vrienden van
Wij danken al onze leden en hun ouders voor een topseizoen. De trainingsgoesting en energie, de vriendschap en warmte die jullie naar elke training meebrengen, maakt ons die fijne familiale dojo die we zijn. ๐๐ป
We zetten de trainingen op een lager pitje tijdens de zomer. Maar wij bereiden achter de schermen alvast de start van 2026-2027 voor! Geniet van de vakantie! ๐๏ธ๐น
24/05/2026
Zomerkamp 2026 โ๏ธ๐ฅ
Wat was het een geweldig weekend!
A big thank you to Sensei Konrad & Sensei Agata for the inspiration and great trainings. We all learned a lot!
Proficiat Senpai Alicia & Senpai Arno met het behalen van jullie eerste kyu. Bloed, zweet en tranen, maar vooral heel veel inzet en hard werken!
Bedankt aan iedereen die aanwezig was en er weer een topeditie van gemaakt heeft. Een echte kyokushin-familie waar we trots op zijn.
Osu!
03/05/2026
Vandaag deden we met een leuke groep opnieuw mee aan de jaarlijkse stratenloop in Kalmthout! ๐๐ผ
Iedereen heeft zich super hard gesmeten! Heel fijn om te zien! ๐ช๐ผ๐ฅ
Volgend jaar zijn we zeker en vast weer van de partij op dit leuke event in onze gemeente!
Bedankt voor de organisatie
12/04/2026
Wat een team. Wat een kamp. ๐๐ผ๐ฅ
Onze eerste editie van het clubkamp was er eentje om in te kaderen!
Iedereen straalde, iedereen deed mee, iedereen genoot.โ๏ธ
Dit was het begin van een nieuwe traditie!
| Woensdag | 17:30 - 21:30 |
| Vrijdag | 18:45 - 21:30 |