23/11/2025
Wespelaar Cross – 26.11.2025
33 ACKO-jeugdatleten trotseerden het koude weer en trokken naar Wespelaar voor alweer een cross en deze keer in écht koude omstandigheden.
Zoals gewoonlijk beten de kangoeroes de spits af. Jeanne liep – na haar overwinning in Kortenberg vorige week – opnieuw naar de winst. Ook Lily zette een schitterende prestatie neer! Bij de jongens gaven Max, Mathis, Rikkert, Jef en Alexander eveneens het beste van zichzelf op deze snelle omloop.
De benjamins liepen hetzelfde rondje als de kangoeroes: een S-mini-A-ronde, goed voor 750 meter. Milaz, Lander, Bavo, Mathieu, Ferre, Arthur en Romee deden dit uitstekend en met veel enthousiasme!
Bij de eerstejaars pupillen liep Jeanne naar een mooie 13e plaats. Bij de tweedejaars finishten Elouise en Hasse op plaatsen 17 en 25. Bij de jongens zorgden Nathan en Mathis voor een knappe dubbele top-10 notering met hun 7e en 9e plaats. Oliver werd 30e. Ook bij de tweedejaars werd stevig gelopen: Robbie – duidelijk in topvorm – werd mooi 6e. Mathiz (22e), Hannes (45e) en Victor (47e) waren eveneens van de partij.
Bij de miniemen liep Paulien een mooie, goed ingedeelde wedstrijd. In totaal stonden zeven eerstejaars miniemen aan de start. Daan verdeelde zijn race wederom knap en werd als eerste ACKO-atleet 8e. Sem werd 13e, Lenne 22e, gevolgd door Nils (23e). Ook Axel, Sep en Sacha liepen goed en eindigden op plaatsen 35, 37 en 39. Tot slot pakte Tim nog een mooie 17e plaats bij de tweedejaars.
Een dikke proficiat aan alle aanwezige atleetjes! 🎉