15/08/2026
๐๐ง๐ช Belgian Cats dit weekend in Kortrijk!
Dit weekend strijken de Belgian Cats opnieuw neer in SC Lange Munte voor de eerste wedstrijden in hun voorbereiding op de FIBA Women's Basketball World Cup.
Vandaag en morgen nemen de regerende Europese kampioenen het op tegen Italiรซ. De belangstelling is groot, want beide wedstrijden zijn volledig uitverkocht. Een goedgevulde SC Lange Munte staat dus klaar om de Cats richting het WK in Berlijn te stuwen.
๐
Vandaag om 15 uur
๐
Morgen om 18 uur
Veel succes aan de Belgian Cats! ๐ค๐โค๏ธ
๐ท Basketball Belgium
11/08/2026
๐ช Klaar om opnieuw te bewegen?
In de fitness van Sportcampus Lange Munte werk je op je eigen tempo aan je conditie en kracht. Of je nu net begint of al ervaring hebt: iedereen vanaf 14 jaar is welkom.
โ๏ธ Cardio en krachttraining
โ๏ธ Verplichte instapbegeleiding zodat je goed van start gaat
โ๏ธ Abonnement van 3 maanden of 1 jaar
โฐ Let op: in augustus gelden aangepaste openingsuren. Neem voor je bezoek even een kijkje op onze website voor de meest actuele info.
๐ Meer info: https://www.kortrijk.be/fitness
07/08/2026
โฝ KV Kortrijk trapt het nieuwe seizoen af!
Vanavond trapt KV Kortrijk het seizoen 2026โ2027 af op het veld van Club Brugge. Om 20.45 uur begint de eerste uitdaging van het nieuwe seizoen.
Veel succes, Kerels! ๐ดโช
๐ธ KV Kortrijk
06/08/2026
De zomer is nog volop bezig, maar een sportieve uitdaging mag niet ontbreken! ๐
Op zondag 13 september 2026 vindt de 16de Bruggenloop Kortrijk plaats. Kies voor 6 of 12 km, of schrijf de jongste lopers in voor รฉรฉn van de kinderlopen. Ook de G-loop staat opnieuw op het programma.
๐ Startlocatie: Sint-Amandsplein, Kortrijk
Of je nu loopt voor een persoonlijk record of gewoon voor het plezier: er is een afstand voor iedereen!
๐ Schrijf je vandaag nog in via www.bruggenloop.be.
03/08/2026
๐ดโโ๏ธ Straffe Kortrijkzaan!
Victor Desmet fietste de Ultimate Flanders 525 uit. Dat is een rit van 525 kilometer over Vlaamse hellingen en kasseien, met bijna 6.000 hoogtemeters.
Victor viel vroeg tijdens de rit, maar gaf niet op. Na 20 zware uren op de fiets bereikte hij de finish aan de Menenpoort in Ieper.
Met deze sterke prestatie zamelde hij geld in voor Ride for Mike. Dit initiatief steunt onderzoek naar hersenkanker en brengt mensen samen.
๐ฌ โDe laatste 60 kilometer leken eindeloos. Mijn familie en vrienden hielpen me om door te zetten.โ
Een uitzonderlijke prestatie voor een bijzonder doel. Proficiat, Victor! ๐
๐ท Victor Desmet
03/08/2026
SC Lange Munte gesloten.
Door het Alcatraz Festival is Sportcampus Lange Munte gesloten op donderdag 6 en vrijdag 7 augustus.
De Sportdienst blijft donderdag- en vrijdagvoormiddag telefonisch bereikbaar van 8.30 tot 12 uur. Contactgegevens vind je op www.kortrijk.be/sportdienst.
Vanaf volgende week kun je tijdens de openingsuren opnieuw bij ons sporten. Tot dan zijn er in de stad genoeg alternatieven: wandelen, lopen, rolschaatsen, varen โฆ Het kan allemaal! ๐๐ถ๐ผ๐ถ
31/07/2026
โ๏ธ De eerste helft van de zomervakantie zit eropโฆ wat hebben we al genoten! ๐
Van klimmen en skaten tot uitstappen in de natuur en ons inclusief kamp: overal zagen we sport, plezier en lachende gezichten.
Maar we zijn nog niet klaar!
๐ช Ook in augustus staan er nog heel wat zomerkampen op het programma!
30/07/2026
๐ Intensieve individuele zwemlessen in augustus
Voor kinderen geboren tussen 1 januari 2015 en 31 december 2021 die zich al veilig kunnen verplaatsen in diep en ondiep water, maar de schoolslag nog niet volledig beheersen.
๐ Zwembad LAGO Kortrijk Weide
๐
Reeksen van 7 of 8 lessen in augustus
๐ Schrijf in via de webshop (link in de reacties) en zoek op KZGI.
โณ Slechts รฉรฉn deelnemer per tijdslot.
29/07/2026
๐ช๐ถ๐ฒ ๐๐ฒ๐ฟ๐ฑ๐ถ๐ฒ๐ป๐ ๐ฒ๐ฒ๐ป ๐จ๐ป๐ถ๐๐ฒ๐ฑ ๐ฆ๐ฝ๐๐ฟ๐ ๐๐๐ฎ๐ฟ๐ฑ ๐ฎ๐ฌ๐ฎ๐ฒ?
Ken jij een sporter, team, vrijwilliger of initiatief dat het voorbije jaar een bijzondere prestatie leverde? Of iemand die zich met hart en ziel inzet om mensen via sport samen te brengen? Dan is dit het moment om hen te nomineren voor een United Spurs Award 2026.
Er worden awards uitgereikt in verschillende categorieรซn, waaronder sportprestaties, internationale prestaties, G-sport en sociale initiatieven die sport inzetten om mensen te verbinden.
๐
๐ก๐ผ๐บ๐ถ๐ป๐ฒ๐ฟ๐ฒ๐ป ๐ธ๐ฎ๐ป ๐๐ผ๐ ๐ฒ๐ป ๐บ๐ฒ๐ ๐ญ๐ด ๐๐ฒ๐ฝ๐๐ฒ๐บ๐ฏ๐ฒ๐ฟ ๐ฎ๐ฌ๐ฎ๐ฒ.
๐ Dien jouw nominatie in via:
https://tinyurl.com/unitedspursawards-nomineren