12/09/2026
Wandel mee door de groene, landelijke omgeving van Lubbeek.
Onderweg begeleidt Ineke van Mindset-Architect je met eenvoudige oefeningen en momenten van stilte.
Zo krijg je de ruimte om te vertragen, op adem te komen en meer verbinding te ervaren met jezelf, de omgeving en de mensen om je heen.
De wandeling is ongeveer 4- 4,5 kilometer lang en duurt ongeveer 2 uur, inclusief de begeleide oefeningen.
We wandelen in een rustig tempo.
Deze gratis wandeling wordt georganiseerd tijdens de 10-daagse van de Geestelijke Gezondheid, die dit jaar in het teken staat van ‘Goed omringd zijn’.
Want iedereen heeft iemand nodig en iedereen kan iets voor iemand betekenen.
Voor wie?
Iedereen die behoefte heeft aan rust, verbinding en een moment voor zichzelf is welkom. Je kunt alleen komen of samen met iemand anders. Wandelervaring is niet nodig, maar houd er rekening mee dat de route grotendeels over onverharde wegen loopt.
Praktische informatie:
Woensdag 7 oktober 2026 van 10.00 tot 12.00 uur
Zaterdag 10 oktober 2026 van 10.00 tot 12.00 uur
Vertrekplaats: Sint-Martinuskerk, Dorpskring, Lubbeek
Deelname is gratis. Vooraf inschrijven is wel verplicht
woensdag: https://inekevandenberg.plugandpay.com/.../wandeling...
zaterdag: https://inekevandenberg.plugandpay.com/.../wandeling...
Tips:
Trek stevige, comfortabele wandelschoenen en aangepaste kleding aan.
Breng eventueel een flesje water mee.
Je bent welkom. 🤗
Liefs,
Ineke |
Ik begeleid nieuwsgierige en ondernemende mensen (van inborst en/of nummer) naar meer zelfinzicht, veerkracht, voldoening en goesting