13/08/2026
𝐌𝐚𝐫𝐜𝐨 𝐔𝐧𝐭𝐞𝐫𝐠𝐫𝐚𝐛𝐧𝐞𝐫 𝐢𝐧 𝐛𝐞𝐞𝐥𝐝 𝐛𝐢𝐣 𝐊𝐒𝐂 𝐋𝐨𝐤𝐞𝐫𝐞𝐧
De 24-jarige Oostenrijker speelde afgelopen seizoen in eigen land voor tweedeklasser FAC. De 1m94 grote centrale verdediger was er bovendien goed voor 3 goals en 4 assists.
Naast Lokeren trekt eveneens Shelbourne FC (Ierland) aan zijn mouw. Ook vanuit Nederland en Frankrijk is er interesse voor de transfervrije verdediger.
Bron: Sky Austria
10/08/2026
🚌 𝐒𝐞𝐫𝐚𝐢𝐧𝐠 𝐚𝐰𝐚𝐲 - Vrijdag begint Sporting aan het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League!
Vier supportersclubs leggen een bus in naar Seraing. Je hebt de keuze uit Sportingzonen, Wit-Zwart-Geel, De Voskens en The Yellowbrothers.
Schrijf je snel in bij één van hen als je de seizoensopener niet wil missen.
07/08/2026
🗣️ 𝐃𝐞 𝐭𝐫𝐚𝐧𝐬𝐟𝐞𝐫𝐛𝐚𝐧 𝐛𝐥𝐢𝐣𝐟𝐭 𝐒𝐩𝐨𝐫𝐭𝐢𝐧𝐠 𝐋𝐨𝐤𝐞𝐫𝐞𝐧 𝐚𝐜𝐡𝐭𝐞𝐫𝐯𝐨𝐥𝐠𝐞𝐧, 𝐂𝐄𝐎 𝐓𝐡𝐨𝐦𝐚𝐬 𝐁𝐞𝐫𝐧𝐚𝐞𝐫𝐭:
“Die uitspraak is er nog altijd niet en uiteraard
zijn ook wij benieuwd. We hopen vooral dat er zo snel mogelijk duidelijkheid komt. Is dat niet het geval, dan kunnen we na de mercato, die begin september eindigt, enkel vrije spelers aantrekken. Maar vanzelfsprekend willen we liever niet zo lang wachten.”
“Zoals de situatie vandaag is, moeten we komende vrijdag, op de eerste speeldag op bezoek bij Seraing, met een gehavende ploeg aantreden. Dat is jammer, maar wij bepalen de agenda van de rechter niet. We moeten ons neerleggen bij zijn manier van werken en uiteindelijk ook bij zijn beslissing.”
“We zitten nu al maanden op het strafbankje en vinden dat onterecht. Het is bijzonder jammer dat KSC Lokeren-Temse iets blijft meesleuren waar we zelf niets aan kunnen doen. We hopen en duimen daarom op een snelle, goede afloop.”
“We zitten al maanden onterecht op het strafbankje”: transferban blijft als zwaard van Damocles boven KSC Lokeren hangen
Eén week voor de competitiestart in de Challenger Pro League hangt de transferban nog altijd als een zwaard van Damocles boven KSC Lokeren. In kortgeding mochten de raadsheren van de betrokken partijen de voorbije dagen hun standpunten nogmaals toelichten. Intussen wachten ze op Daknam ongeduldig o...
26/07/2026
❌ De oefenwedstrijd tussen KSC Lokeren en Patro Eisden van komende woensdag werd geschrapt, op vraag van Stijn Vreven.
“Met onze huidige kern kunnen we onmogelijk twee wedstrijden op één week afwerken. We hebben al geblesseerde spelers en willen geen extra risico’s nemen. We hebben simpelweg geen andere keuze.”
Foto: NAC
26/07/2026
Tijdens Lokeren - NAC waren naar verluidt ongeveer 1.250 supporters aanwezig. Minstens de helft daarvan kwamen uit Breda. 🤝
25/07/2026
𝐑𝐞𝐚𝐜𝐭𝐢𝐞 𝐒𝐭𝐢𝐣𝐧 𝐕𝐫𝐞𝐯𝐞𝐧: “Dit is de moeilijkste periode sinds ik proftrainer ben. Zowel in kwantiteit als kwaliteit hebben we wat nodig. We zijn momenteel nog helemaal niet klaar voor de competitie.
𝐑𝐞𝐚𝐜𝐭𝐢𝐞 𝐒𝐢𝐦𝐨𝐧 𝐕𝐞𝐫𝐯𝐚𝐜𝐤𝐞: “De interesse is er voor verschillende spelers, maar het is aan de club om te beslissen of er spelers mogen vertrekken. Het is afwachten.
𝐑𝐞𝐚𝐜𝐭𝐢𝐞 𝐀𝐓𝐂𝐒: “We boycotten momenteel de thuiswedstrijden dus ook de match van vandaag. We zijn met verschillende zaken niet akkoord, maar we hopen er met de club uit te komen.”
Sporting Lokeren zet deuren open tijdens fandag, coach Stijn Vreven over transferban: "Moeilijkste situatie sinds ik proftrainer ben"
Sporting Lokeren bracht vandaag alle supporters samen tijdens de fandag. De spelers en de nieuwe tenues werden voorgesteld, en er was ook een galaduel met de
24/07/2026
❌ Jeovanni DIANGANGA verlaat Sporting Lokeren voor een avontuur bij EA Guingamp in de Ligue 2.
De deal is helemaal rond. Dat meldt transfergoeroe Sacha Tavolieri op X.
22/07/2026
🤕 𝐁𝐥𝐞𝐬𝐬𝐮𝐫𝐞𝐬 𝐯𝐨𝐨𝐫 𝐕𝐚𝐧 𝐀𝐞𝐫𝐬𝐜𝐡𝐨𝐭 𝐞𝐧 𝐋𝐥𝐨𝐜𝐢
Tijdens de stage in het Nederlandse Delden ontbraken Sam Van Aerschot en Mathias Lloci op de groepstraining vandaag. Beide spelers zijn volgens Stijn Vreven niet beschikbaar vanwege ‘lichte blessures.’
Afwachten of zij fit raken voor de galamatch tijdens de fandag tegen NAC Breda, komende zaterdag. Toon Janssen zal er in elk geval nog niet bij zijn. Onze ervaren middenvelder mist mogelijks de competitiestart.
22/07/2026
𝟐 𝐧𝐢𝐞𝐮𝐰𝐞 𝐭𝐞𝐬𝐭𝐞𝐫𝐬 𝐨𝐩 𝐬𝐭𝐚𝐠𝐞 𝐦𝐞𝐭 𝐊𝐒𝐂 𝐋𝐨𝐤𝐞𝐫𝐞𝐧
𝑨𝒓𝒔𝒆𝒏𝒆 𝑾𝑨𝑲𝑼𝑵𝒀𝑨 (19): de jonge flankaanvaller/schaduwspits speelde vorig seizoen voor Francs Borains, waar hij een deel van het seizoen miste door een blessure. Hij maakte er wel zijn profdebuut als jongeling. Arsène genoot zijn jeugdopleiding bij Zulte Waregem en KAA Gent.
𝑹𝒂𝒇 𝑺𝑴𝑬𝑲𝑬𝑵𝑺 (22): de linksvoetige, centrale middenvelder maakte de voorbije drie seizoenen deel uit van de A-kern bij KVC Westerlo, waar hij enkele keren mocht invallen. Het jeugdproduct van KRC Genk was einde contract in het Kuipje en is zo op zoek naar een nieuwe uitdaging.
📸 Pro League
21/07/2026
Sfeergroep Authentics Lokeren zal aanwezig zijn op de fandag met allerlei activiteiten voor onze fans.
De (thuis)wedstrijd zullen zij - zoals eerder aangekondigd - niet bijwonen waardoor er geen spionkop aanwezig is tegen NAC.