08/08/2022
Afgelopen zaterdag trokken onze jongens naar Sinaai voor een pre season toernooi, de inzet: roem!
Het volgende gebeurde, onze strijders behaalden overwinningen van 4-0, 2-0 en 3-0 en graaiden de beker zonder genade uit Sinaai weg. Wat een statement... Eeuwige roem zal ons volgen. Het zal niet gemakkelijk zijn voor onze spelers om de voetjes op de grond te houden nu er naar hen gekeken wordt met een vergrootglas. Hopelijk houden ze het hoofd koel. We dragen deze overwinning op aan onze nieuwe aanwinsten Keanu, Erhin, Jeroen en Yves. Ook willen we onze keeper Maxim bedanken om steeds de netten schoon te houden. Hopelijk krijgen we dit seizoen nog meer van hun voetbalkunsten te zien. Wordt dit de eerste beker van vele?
06/03/2022
Naam: Filip Budimirovic 🇭🇷 🇧🇪
Filip Budimirovic
Functie: Speler
Idool: Luka Modric
Bijnaam: Budi, Rambo, kip zonder kop,…
Onze volgende speler hoef ik zelfs niet voor te stellen. Deze levende legende is overal gekend door zijn unieke speelstijl. Hij zorgt ervoor dat alle supporters met een lach van hun gezicht naar huis kunnen gaan.
Niet omdat het talent van hem af druipt, maar wel omdat het lijkt alsof hij zelf niet weet wat hij aan het doen is. En als je het hem na de match vraagt, zal hij het 9 van de 10 keer wel beamen.
Deze Kroatische bulldozer heeft zijn eerste stappen, net zoals een aantal andere onder ons, bij Sparta Waasmunster gezet. Daar boezemde hij menig verdediger, middenvelder, aanvaller (eigenlijk iedereen dus) heel wat angst in. Zowel van de tegenpartij als van zijn eigen ploeg, want Filip discrimineert niet!
Door zijn bruuske tackles, steenharde kopballen en vooral gemiste schoten, was Filip de ideale speler voor onze Klavers. Na de 2de helft is deze stormram altijd terug te vinden achter de toog met een pint (of 13) in zijn hand. Want als we na 2 helften nog niet gewonnen hebben, zorgt hij er wel voor dat we de 3de winnen!
04/02/2022
Ewoud Schatteman Ewoud Schatteman
Functie: Speler
Idool: Hamdi Harbaoui
Bijnaam: W***y Naessens
Na zowat alle hobby’s die er bestaan te hebben uitgeprobeerd, keert Ewoud terug naar zijn eeuwige liefde: het voetbal. Niet dat hij hiervoor het talent heeft, maar hij kan best wel wat beweging gebruiken. Deze alleskunner met een verleden als DJ, consultant & administrative assistant heeft na lang zoeken eindelijk zijn roeping gevonden. Als uitstekend zwembadverkoper weet deze sympathieke kerel namelijk als geen ander hoe je moet genieten van het leven. Ewoud neemt graag een duikje in een frisse pint en laat zijn lever graag zwemmen. Deze targetspits gebruikt dan ook al zijn kwaliteiten om te wegen op de verdediging van de tegenstander. Al lijkt trainen op afwerken bij hem vaak alsof je water naar de zee aan het dragen bent. Pikt Ewoud dit seizoen een goaltje mee of valt zijn droom van topscorer in het water?
29/01/2022
Sandro Gansbeke Sandro Gansbeke
Functie: Speler
Idool: Jordi Alba
Bijnaam: Monsieur Lunette
Sandro, een echte ‘Lokeraar’, is de volgende speler die we aan jullie introduceren. Als opticien heeft Sandro een heel goede visie op het leven maar helaas niet op voetbal. Al probeert hij zoveel mogelijk te stelen met zijn ogen van zijn grote idolen bij Sporting Lokeren of FC Barcelona. Je kan hem echt wel ‘voetbalgek’ noemen, zo stond hij bijna elk weekend in het Daknamstadion vol verwondering te kijken naar Jelle Van Damme of Laurens De Bock. Sandro droomt ervan om al zijn voetbalvisie en nieuwe tactieken met anderen te delen, al houdt hij het voorlopig beter bij potjes FIFA.
Deze levensgenieter is niet vies van een avondje dieper in het glas kijken, ook bij Domino’s zien ze hem graag passeren. Er mag zeker een stukske vlees bij, dit mag je zowel op als naast het veld letterlijk nemen. Wie durft oog in oog te staan met deze beenharde linksachter?
18/12/2021
Bradley Symoens
Functie: Speler
Idool: Alexis Saelemaekers
Bijnaam: ‘Den tenenuitkuiser’
Onze volgende speler is er niet zomaar een. Bradley Symoens, deze naam klinkt jullie misschien bekend in de oren, heeft namelijk een verleden als profwielrenner in zijn jongere jaren.
Ooit klopte deze talentvolle jongeman (naar eigen zeggen) Remco Evenepoel met de vingers in de neus. Helaas moest hij door vele blessures zijn fiets aan de haak hangen en koos hij ervoor om voetbalschoenen aan te trekken.
Bradley is een man van het betere voetenwerk, en dan hebben we het niet over zijn voetbalkunsten. Als podoloog is hij er namelijk in gespecialiseerd om met andermans voeten te spelen. Zowel in zijn job als op het veld is Bradley er niet vies van om (zijn) tenen uit te kuisen. Hij is een harde werker met een enorm uithoudingsvermogen maar daar stop het helaas ook.
Hopelijk slaagt hij erin om ook eens op het veld te scoren, naast het veld lijkt hij hier weinig moeite mee te hebben.
Speelt Bradley dit seizoen ook met de voeten van zijn tegenstander? 🤔