Sint-Truidense Reddingsclub

Sint-Truidense Reddingsclub

Delen

π—ͺ𝗲𝗹𝗸𝗼𝗺 𝗯𝗢𝗷 𝗦𝗧π—₯π—–πŸŒŠ
Wij zijn toegewijd aan het reddend zwemmen, zowel competitief als recreatief. Sluit je aan bij onze club en maak samen met ons een verschil! πŸ…πŸ’ͺ

10/08/2026

HERINNERING: inschrijvingen seizoen 2026 - 2027! πŸŠβ€β™‚οΈ

Heb jij je lidmaatschap voor het nieuwe seizoen al hernieuwd? Midden juli hebben alle leden een e-mail ontvangen met hun persoonlijke inschrijflink.

Vergeet niet om je inschrijving voor 13 september in orde te maken.

⚠️ Geen mail ontvangen? Check voor de zekerheid even je ongewenste mail (spam).

Kun je de mail echt niet terugvinden? Stuur dan een mailtje naar [email protected] en we helpen je zo snel mogelijk verder!

Tot snel op de training! 🌊

07/08/2026

Nu de trainingen terug op gang komen, willen we jullie nog even herinneren aan de nieuwe parkeertarieven op de parking van Lago.

Na 19 uur: geen probleem je parkeert gratis

Voor 19 uur: je parkeert 2 uur gratis MAAR om hiervan te genieten moet je je ticket binnen aan de kassa scannen. (Zwart toestel met uitleg erbij)

PAS OP ook wanneer je je zwemmer gewoon komt afzetten op de parking moet je je ticket binnen gaan scannen (geen 15min gratis in en uit dus).

Photos from Sint-Truidense Reddingsclub's post 02/08/2026

Dag 2 van de Winge Challenge was zo waar nog warmer! Naast de individuele proeven werden er vandaag ook een hele reeks aflossingen afgewerkt. De jonge zwemmers deden onder het goedkeurend oog van Kaatje en Tessy heel wat ervaring op. Ook Anne-Mieke toonde haar ervaring aan hen. Een geslaagd weekend!

01/08/2026

Onder een stralende β˜€οΈ geven 8 STRC’ers het beste van zichzelf tijdens de eerste dag van de Winge Challenge in Rotselaar.

17/07/2026

Inschrijvingen seizoen '26-'27 πŸŠβ€β™€οΈ

Vanaf dit weekend worden de inschrijvingsmails voor het nieuwe seizoen verzonden naar al onze leden en hun ouders.

πŸ“§ Controleer daarom zeker goed jouw mailbox de komende dagen.

πŸ’‘ Kleine tip: voeg [email protected] toe aan jouw veilige afzenders of contactenlijst. Onze mails komen soms helaas in de spamfolder terecht, dus neem ook daar zeker even een kijkje.

πŸ“… Vergeet ook niet goed na te kijken wanneer jouw groep de trainingen hervat. De startdata verschillen namelijk per groep. Alle praktische informatie hierover vind je terug in de inschrijvingsmail.

❓ Heb je vragen over deze mail of over jouw groep? Aarzel dan niet om contact op te nemen met ons secretariaat via [email protected].

We kijken er alvast naar uit om jullie binnenkort opnieuw te verwelkomen in het nieuwe seizoen! πŸŠβ€β™€οΈ

Photos from Sint-Truidense Reddingsclub's post 11/07/2026

STRC - Sarah, Matisse en Enno doken deze ochtend de kanaalkom in Hasselt in om 1 km te zwemmen. -truiden

03/07/2026

Team STRC is aangekomen aan zee πŸ₯³

26/06/2026

Orange Cup, Rotterdan, 26-28/06/2026

In een snikheet Rotterdams Sportcentrum staan Elise, Matisse en Mathijs met team Lifesaving Team Belgium aan de start van de verplaatste Orange Cup.

Dag 1 vrijdag
- 100 lifesaver: een teleurstelling voor Elise door een probleempje met de boei, een succes voor Matisse met een nieuw PR van 52.83
- Skins 50m popzwemmen: mooie derde plaats voor Mathijs die 3 op 10 minuten tijd 3 reeksen moest zwemmen, van 8 naar 5 naar 3 zwemmers in de finale

Dag 2 zaterdag
-50m popredden: een toptijd voor Elise met 36.08, knap na pas 6 weken overgeschakeld te zijn naar een nieuwe techniek. Matige tijd voor Mathijs en Matisse verliest zijn pop na de opname.
- In de aflossingen geen succes voor Mathijs op de linethrow, op de 4x25m pop worden Matisse en Mathijs 4de met NT en op de boeiaflossing wordt Matiise 2de met NT

Dag 3 zondag
Follow the Orange Cup on the live stream:
https://www.youtube.com//streams
And live timing:
https://live.lifesaving.nl/

, , , , , ,

24/06/2026

Belangrijke update Summer Kick-Off β˜€οΈ

Door de voorspelde extreme hitte en kans op onweer hebben we beslist om de Summer Kick-Off op zaterdag 27 juni helaas te annuleren.

πŸ‘‰ Het subtropisch zwemmen gaat wΓ©l door zoals gepland. We verzamelen om 15u45 in de inkomhal en zwemmen samen tot 19u.

Maar niet getreurd: de Summer Kick-Off wordt eenmalig omgevormd tot een Season Kick-Off op zaterdag 5 september 2026! Zet die datum alvast in je agenda. Meer info en de inschrijvingslink volgen binnenkort.πŸŽ‰

Bedankt voor jullie begrip. We zien jullie zaterdag in het zwembad en/of op 5 september voor een fantastische start van het nieuwe seizoen!

Wilt u dat uw bedrijf hΓ©t hoogst genoteerde Sportschool in Sint-Truiden wordt?

Klik hier om uitgelicht te worden.

Plaats

Type

Adres


Kattenstraat 26
Sint-Truiden
3800

Openingstijden

Maandag 19:30 - 21:00
Woensdag 18:00 - 21:30
Vrijdag 20:00 - 21:30
Zaterdag 16:30 - 19:30